Chathub

Chcete vedieť, ktorá platforma na chatovanie online je lepšia? Porovnajte Chathub a Flirtymania a uvidíte, prečo je dnes potrebné prejsť na FlirtyMania!

Veľká užívateľská základňa

Chatovacie služby Chathub nie sú také zaujímavé v porovnaní s Flirtymania. Flirtymania má veľký počet používateľov, takže sa môžete spojiť s ľuďmi z celého sveta!

Pridajte k svojmu chatovaniu viac

Od verejných chatovacích miestností až po bezpečné živé relácie webovej kamery získate vo Flirtymania všetko. To isté sa však nedá povedať o Chathube. Ich služby nie sú také rozsiahle v porovnaní s Flirtymania.

Je zaistená bezpečnosť videochatu

Online rozhovory sa môžu zdať trochu nebezpečné, ak hovoríte s ľuďmi prostredníctvom nespoľahlivých webových stránok. Flirtymania však verí v bezpečnosť a súkromie všetkých našich používateľov!

Chatovacie centrum

Chatovanie s nálepkami. Flirtymania má veľké množstvo chatovacích nálepiek, pomocou ktorých môžete svoje konverzácie spríjemniť a spestriť. Chathub na druhej strane využíva zastarané chatovacie služby, ktoré môžu byť trochu príliš nudné. Flirtymania samolepky si môžete kúpiť pomocou mincí alebo ich vyhrať v transparentných hlasoch!

Vačkový náboj

Všetky služby úplne zadarmo. Aj keď spoločnosť Chathub tvrdí, že je bezplatnou službou, funkcie, ktoré ponúkajú, nie sú uspokojivé. Flirtymania je skvelá alternatíva k tejto platforme, pretože máme niektoré z najlepších funkcií online a všetky sú pre vás dostupné zadarmo.

Chathub cam

Video chatujte s ľuďmi kdekoľvek na svete pomocou živej webkamery Flirtymania. Táto funkcia zaisťuje vašu bezpečnosť a umožňuje vám uchovať vaše meno alebo tvár nezverejnené, kým nechcete, aby vás ľudia poznali.

Zarobte pár dolárov pomocou Flirtymania

Online relácie webovej kamery a chatovanie vám môžu tiež zarobiť nejaké peniaze. Tieto rozhovory nemusia byť erotické.