سوالات متداول

چگونه می توانم به عنوان پخش کننده ثبت نام کنم؟

برای کسب درآمد در اتاق های گفتگوی ما، شما به یک حساب ویژه نیاز ندارید. فقط شروع به پخش، جمع آوری بینندگان و دریافت سکه ها کنید.

چگونه می توانم به عنوان یک آژانس ثبت نام کنم؟

برای هر مجری حساب ایجاد کنید و به آنها اجازه دهید به عنوان کاربران معمولی پخش شوند.

چند حساب من می توانم داشته باشم؟

فقط یکی. حساب های متعدد برای هر کاربر مجاز نیستند لطفا مطمئن شوید که فقط از یک حساب کاربری در تمام دستگاه های خود استفاده می کنید تا از چندین حساب کاربری پرچمدار استفاده نکنید.

آیا لازم است که یک مجری حرفه ای باشید؟

تجربه مدل سازی برای پخش و کسب درآمد با ما ضروری نیست. دوستانه و اعتماد به نفس تنها الزامات هستند.

آیا باید لباسم را بگیرم؟

خیر ، سرویس گپ تصویری ما برای مخاطبان 12+ طراحی شده است. با بینندگان خود تعامل برقرار کنید و بدون هیچ زیرنویس شهوانی به آنها نمایش دهید. برای اینکه در رولت چت Flirtymania محبوب باشید و پول زیادی کسب کنید فقط با بینندگان خود گپ بزنید و مدت طولانی این ضربه را ترک نکنید.

آیا قوانین یا محدودیت در جریان وجود دارد؟

بینندگان ما جریانهای خوش منظر را با روشنایی خوب ترجیح می دهند. بینندگان Flirtymania.live می توانند 12 ساله باشند، بنابراین لطفا لباس خود را در حالی که در دوربین نگه دارید.

با تماشاگران گپ بزنید و دوستانه باشید

جریان های وابسته به عشق شهوانی در اتاق های گفتگوی عمومی ممنوع است. جریان شما می تواند به بخش بزرگسال منتقل شود یا مسدود شود

سکس بر روی دوربین، اعمال جنس انحرافی (BDSM شدید، زوفیلیا، pedophilia)، تبلیغات خودکشی و استفاده از مواد مخدر به شدت ممنوع است. نقض این قوانین باعث می شود که دولت به طور فوری متوقف شود.

پخش کنندگان باید 18 سال و بالاتر داشته باشند. بینندگان باید 12 سال و بالاتر باشند.

چه زبان باید صحبت کنم؟

این به تماشاگر فوری شما وابسته است. شروع با انگلیسی؛ این زبان رایج ترین در میان کاربران ما است. بعدا می توانید سعی کنید یک حرف یا دو کلمه در زبان مادری خود را به آنها آموزش دهید اگر علاقه مند باشند.

چرا علامت "موج دست شما" را می بینم؟ آیا من بعضی چیزها را اشتباه انجام می دهم؟

شما مشکلی ندارید ما بر داشتن محتوای منحصر به فرد اصرار داریم و این موج ساده اطمینان می دهد که پخش کننده های ما از ربات ها ، تکرارها و دیگر ضبط های شخص ثالث استفاده نمی کنند.

اگر من ممنوع شد چه؟

با تیم پشتیبانی فنی ما تماس بگیرید. از شما خواسته می شود تا با ارسال شناسه، به طور واضح تر تعریف کنید که چه چیزی پخش می شود یا سن شما را ثابت کند.

کلیه درخواست های پخش کننده ها به سرویس VIP منتقل شده و در اسرع وقت رسیدگی می شود. درخواست ها به ترتیبی که دریافت می شوند رسیدگی می شوند اما ممکن است تاخیرها در زمان تماس زیاد انجام شود.

با پشتیبانی از Flirtymania تماس بگیرید

آیا می توانم فقط در حالت زنده کار کنم؟

حتی زمانی که شما در اتاق چت نیستید، پخش خود را برای کسب درآمد ثبت کنید. ضبط را در منوی اصلی ضبط کنید. برنامه های ضبط شده را می توان در اتاق گفتگو یافت.

چگونه می توانم بینندگان را به جریان من جذب کنم؟

چیز جدیدی را امتحان کنید، استعدادهای خود را نشان دهید و از همه مهمتر، با بازدیدکنندگان خود چت کنید. شما همچنین می توانید یک توضیح برای جریان خود اضافه کنید و کاربران را به یک اتاق گفتگوی عمومی دعوت کنید. تمام جریان های محبوب بالا به صورت خودکار رتبه بندی شده و تماشاگران بیشتری را جذب می کنند.

لینک را به جریان خود از طریق رسانه های اجتماعی، وب سایت ها، انجمن ها برای کسب درآمد توزیع کنید.

چگونه می توانم درآمد کسب کنم؟

هنگامی که به اندازه کافی بیننده جمع می کنید (100 یا بیشتر) ، عملکرد پخش پولی به طور خودکار روشن می شود. در ابتدا ، همه پخش ها برای بینندگان رایگان است ، اما شما هنوز هم سکه دریافت خواهید کرد و بینندگان می توانند برای شما هدایای اضافی ارسال کنند.

پخش کنندگان مجاز به تبلیغ منابع شخص ثالث ، دعوت از کاربران یا استفاده از روش های پرداخت شخص ثالث در طول پخش های پولی نیستند.

چقدر می توانم درآمد کسب کنم؟

تماشاگران بیشتری که پخش می کنید، بیشتر به شما پرداخت می شود. جذب بینندگان جدید برای پول بیشتر!

آیا تماس های خصوصی پرداخت می شود؟

بله همانطور که بیننده های بیشتری را به دست آورید، بیشتر برای پخش و تماس های خصوصی دریافت خواهید کرد. هیچ محدودیت یا هزینه پنهان وجود ندارد.

سکه ها چه هستند؟ آنها ارزش دارند

سکه پول داخلی وب سایت است. کاربران آنها را به منظور پرداخت به شما، خرید هدایا و پرداخت پول را خریداری می کنند. سکه دارای نرخ ثابت 1 تا 6000 سکه هستند. ارز در سکه نمایش داده می شود.

کجا می توانم تعادل سکه را ببینم؟

تعداد سکه ها در حساب شما در بالای منوی اصلی نمایش داده می شود. سابقه کامل فعالیت را می توانید در اتاق چت خود پیدا کنید.

حداقل مقدار بازپرداخت چیست؟

در حال حاضر ، 30 دلار حداقل مبلغ برداشت است.

چقدر می توانم پول بگيرم؟

ما محدودیتی در این مورد نداریم که چند بار می توانید پول را پس بگیرید. شما می توانید هر زمان که خواستید پرداخت کنید ، پس از رسیدن به حداقل 30 دلار مانده حساب.

روش های خروج چیست؟

در حال حاضر می توانید با استفاده از Bitcoin Wallet یا Yandex.Money استفاده کنید.

چه مدت طول می کشد تا پول را برداشت؟

انتقال معمولا ظرف 2-3 روز می رسد.

آیا می توانم یک کاربر را مسدود کنم؟

شما می توانید یک کاربر سیاه را لیست کنید تا مانع از آن شود که شما را ناراحت کند. شما همچنین می توانید هر زمان که کاربر می شود را مسدود کنید.

آیا می توانم مردم از یک کشور خاص را از مشاهده جریان من جلوگیری کنم؟

بله یک یا چند کشور را در تنظیمات غیرفعال کنید.

آیا یک کاربر میتواند مرا به دلخواه خود اضافه کند؟

البته. هنگامی که یک کاربر به شما اشتراکی می کند، هنگامی که پخش شما زنده می شود، یک اعلان دریافت خواهید کرد. همه مشترکین پخش برنامه های مورد علاقه خود را در یک منوی خاص مشاهده می کنند.

آیا ممکن است از یک تلفن همراه پخش شود؟

بله، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که برنامه را برای Android یا iOS دانلود کنید.

آیا چت رایگان وجود دارد؟ آیا برای آن پرداخت می شود؟

بصورت پیش فرض همه پخش ها رایگان هستند. ما از کاربران می خواهیم فقط یک بار که 100 بازدید کننده یا بیشتر داشته باشد ، پرداخت کنند.

اگر دوربین کار نمی کند یا چت یخ زده چه کاری باید انجام دهم؟

ابتدا مرورگر یا برنامه را مجدداً راه اندازی کنید. در صورت عدم تماس با تیم پشتیبانی فنی ما و شرح جزئیات موضوع کمک نمی کند. در صورت امکان تصاویر را ضمیمه کنید.

با پشتیبانی از Flirtymania تماس بگیرید