Dažnai užduodami klausimai

Kaip galiu užsiregistruoti kaip transliuotojas?

Norint užsidirbti pinigų mūsų pokalbių kambariuose, jums nereikia specialios sąskaitos. Tiesiog pradėkite transliuoti, rinkti žiūrovus ir gauti monetas.

Kaip užsiregistruoti kaip agentūra?

Sukurkite paskyras kiekvienam transliuotojui ir leiskite jiems transliuoti kaip įprastiems vartotojams.

Kiek paskyrų galiu turėti?

Tik vieną. Neleidžiama naudoti kelių naudotojų paskyrų. Įsitikinkite, kad naudojate tik vieną paskyrą visuose įrenginiuose, kad išvengtumėte kelių paskyrų.

Ar būtina būti profesionaliu transliuotoju?

Modeliavimo patirtis nėra būtina norint transliuoti ir uždirbti pinigų pas mus. Vieninteliai reikalavimai yra draugiškumas ir pasitikėjimas savimi.

Ar turiu nuimti savo drabužius?

Ne, mūsų vaizdo pokalbių paslauga skirta 12 metų ir vyresnėms auditorijoms. Bendraukite su savo žiūrovais ir duokite jiems laidą be jokių erotinių poteksčių. Jei norite būti populiari „Flirtymania“ pokalbių ruletėje ir uždirbti daug pinigų, tiesiog kalbėkitės su savo žiūrovais ir ilgai nepalikite kadro.

Ar yra kokių nors srautų taisyklių ar apribojimų?

Mūsų žiūrovai renkasi gražiai atrodančius srautus su geru apšvietimu. Flirtymania.live žiūrovai gali būti 12 metų, todėl prašome laikyti savo drabužius fotoaparate.

Pokalbiai su savo žiūrovais ir būkite draugiškas.

Erotiniai srautai draudžiami viešose pokalbių svetainėse. Jūsų srautas gali būti perkeltas į suaugusiųjų skyrių arba užblokuotas.

Seksas fotoaparate, deviantiniai sekso aktai (atšiaurios BDSM, zoophilia, pedofilija), savižudybės ir narkotikų vartojimo propaganda yra griežtai draudžiami. Šių taisyklių pažeidimas sukelia administracijos tiesioginį blokavimą.

Transliuotojai turi būti 18 metų ar vyresni. Žiūrovai turi būti 12 metų ar vyresni.

Kokia kalba turėčiau kalbėti?

Tai priklauso nuo jūsų tiesioginio žiūrovų. Pradėkite nuo anglų kalbos; tai yra dažniausia mūsų vartotojų kalba. Vėliau galite pabandyti kažkam mokyti frazę ar dvi savo gimtąja kalba, jei jie yra suinteresuoti.

Kodėl matau ženklą „banguokite ranką“? Ar aš darau kažką ne taip?

Tu nedarai nieko blogo. Mes reikalaujame, kad turėtume unikalų turinį, ir ši paprasta banga užtikrina, kad mūsų transliuotojai nenaudoja robotų, pakartojimų ir kitų trečiųjų šalių įrašų.

Ką daryti, jei buvau uždraustas?

Susisiekite su mūsų techninės pagalbos komanda. Gali būti paprašyta aiškiau apibrėžti, kas yra jūsų transliacija, arba įrodyti savo amžių siunčiant ID.

Visi transliuotojų prašymai perkeliami į VIP paslaugą ir kuo greičiau išsprendžiami. Prašymai tvarkomi tokia tvarka, kokia jie buvo gauti, tačiau kai skambučių apimtis yra didelė, jie gali vėluoti.

Susisiekite su Flirtymania palaikymu

Ar galiu dirbti tik tiesioginiu režimu?

Įrašykite savo transliaciją, kad uždirbtumėte pinigus, net jei nesate pokalbių kambaryje. Įjunkite įrašymą pagrindiniame meniu. Įrašytas transliacijas galima rasti pokalbių kambaryje.

Kaip pritraukti žiūrovus į mano srautą?

Pabandykite kažką naujo, parodyti savo talentus ir, svarbiausia, kalbėkite su savo žiūrovais. Taip pat galite į savo srautą įtraukti aprašą ir pakviesti vartotojus į viešą pokalbių kambarį. Visi populiarieji srautai yra aukštesni reitingai ir pritraukia daugiau žiūrovų.

Paskirstykite nuorodą į savo srautą per socialines žiniasklaidos priemones, svetaines, forumus ir uždirbkite daugiau.

Kaip pradėti uždirbti pinigus?

Surinkus pakankamai žiūrovų (100 ar daugiau), mokamo transliavimo funkcija automatiškai įsijungia. Iš pradžių visos laidos žiūrovams yra nemokamos, tačiau vis tiek gausite monetų, o žiūrovai gali jums atsiųsti papildomų dovanų.

Transliuotojams neleidžiama reklamuoti trečiųjų šalių išteklių, kviesti vartotojų ar naudoti trečiųjų šalių mokėjimo būdų mokamų laidų metu.

Kiek galiu uždirbti?

Kuo daugiau žiūrovų yra jūsų transliacija, tuo daugiau mokate. Pritraukti naujų žiūrovų, kad užsidirbtumėte daugiau pinigų!

Ar mokami privatūs skambučiai?

Taip! Kai gaunate daugiau žiūrovų, daugiau gausite transliacijų ir privačių skambučių. Nėra jokių apribojimų ar paslėptų mokesčių.

Kas yra monetos? Ką jie vertina?

Moneta yra vidinė svetainės valiuta. Vartotojai juos nusipirko, kad sumokėtų jums, nusipirktų dovanų ir duotų sumokėtų patinka. Monetos turi fiksuotą 1–6 000 eurų monetų. Pinigai rodomi monetose.

Kur galiu pamatyti monetų balansą?

Virš pagrindinio meniu rodomas jūsų sąskaitoje esančių monetų skaičius. Visą savo veiklos istoriją galite rasti savo pokalbių kambaryje.

Kokia yra minimali pašalinimo suma?

Šiuo metu minimali išėmimo suma yra 30 USD.

Kaip dažnai galiu atsiimti lėšas?

Mes neturime jokių apribojimų, kaip dažnai galite atsiimti pinigus. Galite bet kada paprašyti sumokėti, kai pasieksite minimalų 30 USD balansą.

Kokie yra pasitraukimo būdai?

Šiuo metu galite naudoti „Bitcoin“ piniginę arba „Yandex.Money“.

Kiek laiko užtrunka pinigų išėmimui?

Perkėlimas paprastai atvyksta per 2-3 dienas.

Ar galiu blokuoti vartotoją?

Naudotoją galite juodajame sąraše užkirsti kelią jiems trukdyti. Taip pat bet kuriuo metu galite atblokuoti naudotojus.

Ar galiu užkirsti kelią tam tikros šalies žmonėms peržiūrėti mano srautą?

Taip. Išjunkite vieną ar kelias šalis nustatymuose.

Ar vartotojas gali pridėti mane prie savo mėgstamiausių?

Žinoma. Kai vartotojas prenumeruoja jus, jie gaus pranešimą, kai jūsų transliacija bus vykdoma. Visi abonentai savo mėgstamas transliacijas mato specialiame meniu.

Ar galima transliuoti iš mobiliojo telefono?

Taip, jums reikia tik atsisiųsti programą „Android“ arba „iOS“.

Ar yra nemokamas pokalbis? Ar už tai mokama?

Pagal numatytuosius nustatymus visos laidos yra nemokamos. Prašome vartotojų susimokėti tik tada, kai sraute yra 100 ar daugiau žiūrovų.

Ką turėčiau daryti, jei kamera neveikia arba pokalbis užšaldytas?

Pirmiausia iš naujo paleiskite naršyklę ar programą. Jei tai nepadeda, susisiekite su mūsų techninės pagalbos komanda ir išsamiai aprašykite problemą. Jei įmanoma, pridėkite ekrano kopijas.

Susisiekite su Flirtymania palaikymu