Dažnai užduodami klausimai

Kaip prisiregistruoti kaip modelis?

Norint užsidirbti pinigų mūsų pokalbių kambariuose, jums nereikia specialios sąskaitos. Tiesiog pradėkite transliuoti, rinkti žiūrovus ir gauti monetas.

Kaip užsiregistruoti kaip agentūra?

Sukurkite kiekvienam modeliui paskyras ir leiskite jiems transliuoti kaip įprastus naudotojus.

Kiek paskyrų galiu turėti?

Tik vieną. Neleidžiama naudoti kelių naudotojų paskyrų. Įsitikinkite, kad naudojate tik vieną paskyrą visuose įrenginiuose, kad išvengtumėte kelių paskyrų.

Ar reikia būti profesionaliu modeliu?

Modeliavimo patirtis nėra būtina transliuoti ir uždirbti pinigus su mumis. Vieninteliai reikalavimai yra draugiški ir pasitikintys savimi.

Ar turiu nuimti savo drabužius?

Ne, vaizdo pokalbių paslauga skirta 12+ auditorijai. Bendraukite su savo žiūrovais ir parodykite juos be jokio erotinio teksto. Norėdami būti populiariu „Flirtymania“ pokalbių ruletėje ir uždirbti daug pinigų, tiesiog kalbėkite su savo žiūrovais ir nepalikite ilgai.

Ar yra kokių nors srautų taisyklių ar apribojimų?

Mūsų žiūrovai renkasi gražiai atrodančius srautus su geru apšvietimu. Flirtymania.live žiūrovai gali būti 12 metų, todėl prašome laikyti savo drabužius fotoaparate.

Pokalbiai su savo žiūrovais ir būkite draugiškas.

Erotiniai srautai draudžiami viešose pokalbių svetainėse. Jūsų srautas gali būti perkeltas į suaugusiųjų skyrių arba užblokuotas.

Seksas fotoaparate, deviantiniai sekso aktai (atšiaurios BDSM, zoophilia, pedofilija), savižudybės ir narkotikų vartojimo propaganda yra griežtai draudžiami. Šių taisyklių pažeidimas sukelia administracijos tiesioginį blokavimą.

Modeliai turi būti 18 ar vyresni. Žiūrovai turi būti 12 ar vyresni.

Kokia kalba turėčiau kalbėti?

Tai priklauso nuo jūsų tiesioginio žiūrovų. Pradėkite nuo anglų kalbos; tai yra dažniausia mūsų vartotojų kalba. Vėliau galite pabandyti kažkam mokyti frazę ar dvi savo gimtąja kalba, jei jie yra suinteresuoti.

Kodėl aš pastebiu ženklą „banga“? Ar darau kažką negerai?

Jūs nieko nedarote blogai. Mes reikalaujame, kad būtų unikalus turinys, ir ši paprasta banga užtikrina, kad mūsų modeliai nenaudoja robotų, pakartotinių ir kitų trečiųjų šalių įrašų.

Ką daryti, jei buvau uždraustas?

Susisiekite su mūsų techninės pagalbos komanda. Gali būti paprašyta aiškiau apibrėžti, kas yra jūsų transliacija, arba įrodyti savo amžių siunčiant ID.

Visi modelių prašymai perkeliami į VIP paslaugą ir yra sprendžiami kuo greičiau. Prašymai tvarkomi tokia tvarka, kokia jie gaunami, tačiau vėlavimas gali įvykti didelės skambučio apimties metu.

Susisiekite su Flirtymania palaikymu

Ar galiu dirbti tik tiesioginiu režimu?

Įrašykite savo transliaciją, kad uždirbtumėte pinigus, net jei nesate pokalbių kambaryje. Įjunkite įrašymą pagrindiniame meniu. Įrašytas transliacijas galima rasti pokalbių kambaryje.

Kaip pritraukti žiūrovus į mano srautą?

Pabandykite kažką naujo, parodyti savo talentus ir, svarbiausia, kalbėkite su savo žiūrovais. Taip pat galite į savo srautą įtraukti aprašą ir pakviesti vartotojus į viešą pokalbių kambarį. Visi populiarieji srautai yra aukštesni reitingai ir pritraukia daugiau žiūrovų.

Paskirstykite nuorodą į savo srautą per socialines žiniasklaidos priemones, svetaines, forumus ir uždirbkite daugiau.

Kaip pradėti uždirbti pinigus?

Kai surenkate pakankamai žiūrovų (100 ar daugiau), mokama transliavimo funkcija automatiškai įsijungia. Iš pradžių visos transliacijos žiūrovams yra nemokamos, bet vis tiek gausite monetas, o žiūrovai gali siųsti jums papildomas dovanas.

Modeliuose draudžiama reklamuoti trečiųjų šalių išteklius, pakviesti vartotojus ar naudoti trečiosios šalies mokėjimo metodus mokamų transliacijų metu.

Kiek galiu uždirbti?

Kuo daugiau žiūrovų yra jūsų transliacija, tuo daugiau mokate. Pritraukti naujų žiūrovų, kad užsidirbtumėte daugiau pinigų!

Ar mokami privatūs skambučiai?

Taip! Kai gaunate daugiau žiūrovų, daugiau gausite transliacijų ir privačių skambučių. Nėra jokių apribojimų ar paslėptų mokesčių.

Kas yra monetos? Ką jie vertina?

Moneta yra vidinė svetainės valiuta. Vartotojai juos nusipirko, kad sumokėtų jums, nusipirktų dovanų ir duotų sumokėtų patinka. Monetos turi fiksuotą 1–6 000 eurų monetų. Pinigai rodomi monetose.

Kur galiu pamatyti monetų balansą?

Virš pagrindinio meniu rodomas jūsų sąskaitoje esančių monetų skaičius. Visą savo veiklos istoriją galite rasti savo pokalbių kambaryje.

Kokia yra minimali pašalinimo suma?

Šiuo metu $ 20 yra minimali pašalinimo suma.

Kaip dažnai galiu atsiimti lėšas?

Mes neturime jokių apribojimų, kaip dažnai galite atsiimti pinigus. Mokėjimus galite paprašyti bet kuriuo metu, kai pasieksite minimalų 20 USD balansą.

Kokie yra pasitraukimo būdai?

Šiuo metu galite naudoti „Bitcoin“ piniginę arba „Yandex.Money“.

Kiek laiko užtrunka pinigų išėmimui?

Perkėlimas paprastai atvyksta per 2-3 dienas.

Ar galiu blokuoti vartotoją?

Naudotoją galite juodajame sąraše užkirsti kelią jiems trukdyti. Taip pat bet kuriuo metu galite atblokuoti naudotojus.

Ar galiu užkirsti kelią tam tikros šalies žmonėms peržiūrėti mano srautą?

Taip. Išjunkite vieną ar kelias šalis nustatymuose.

Ar vartotojas gali pridėti mane prie savo mėgstamiausių?

Žinoma. Kai vartotojas prenumeruoja jus, jie gaus pranešimą, kai jūsų transliacija bus vykdoma. Visi abonentai savo mėgstamas transliacijas mato specialiame meniu.

Ar galima transliuoti iš mobiliojo telefono?

Taip, jums reikia tik atsisiųsti programą „Android“ arba „iOS“.

Ar yra nemokamas pokalbis? Ar už tai mokama?

Pagal nutylėjimą visos transliacijos yra nemokamos. Mes prašome naudotojų mokėti tik tada, kai sraute yra 100 žiūrovų ar daugiau.

Ką turėčiau daryti, jei kamera neveikia arba pokalbis užšaldytas?

Iš naujo paleiskite naršyklę arba programą. Jei tai nepadeda susisiekti su mūsų techninės pagalbos komanda ir išsamiai aprašyti problemą. Jei įmanoma, pridėkite ekrano kopijas.

Susisiekite su Flirtymania palaikymu