Biežāk Uzdotie Jautājumi

Kā es varu pierakstīties kā modeli?

Lai nopelnītu naudu mūsu tērzētavās, jums nav nepieciešams īpašs konts. Vienkārši sāciet apraidi, vācot skatītājus un saņemot monētas.

Kā es varu reģistrēties kā aģentūra?

Izveidojiet kontus katram modelim un ļaujiet viņiem pārraidīt kā regulārus lietotājus.

Cik konti var būt?

Tikai viens. Vairāki konti vienam lietotājam nav atļauti. Lūdzu, pārliecinieties, ka visās ierīcēs izmantojat tikai vienu kontu, lai izvairītos no vairāku kontu atzīmēšanas.

Vai ir nepieciešams būt profesionāls modelis?

Modelēšana pieredze nav & rsquo;t nepieciešams pārraidīt un pelnīt naudu ar mums. Vienīgās prasības ir draudzīgas un pašpārliecinātas.

Vai man ir jānoņem manas drēbes?

Nē, mūsu video tērzēšanas pakalpojums ir paredzēts auditorijai 12+. Mijiedarboties ar saviem skatītājiem un dot viņiem parādīt bez Erotiska zemtekstu. Lai būtu populārs Flirtymania chat roulette un padarīt daudz naudas vienkārši tērzēt ar saviem skatītājiem un don & rsquo;t atstāt shot uz ilgu laiku.

Vai ir kādi noteikumi vai ierobežojumi plūsmām?

Mūsu skatītāji dod priekšroku jaukām plūsmām ar labu apgaismojumu. Flirtymania.live skatītājiem var būt 12 gadi, tādēļ, lūdzu, saglabājiet savas drēbes Kameras laikā.

Tērzējiet ar saviem skatītājiem un esiet draudzīgi.

Publiskās tērzētavās ir aizliegtas erotiskas plūsmas. Jūsu plūsma var pārvietot uz pieaugušo sadaļu vai bloķēts.

Sekss kamerā, deviantās seksa darbības (skarba BDSM, zoofilija, pedofilija), pašnāvības un narkotiku lietošanas propaganda ir stingri aizliegta. Šo noteikumu pārkāpšana izraisa tūlītēju administrācijas bloķēšanu.

Modeļiem jābūt 18 vai vecākiem. Skatītājiem jābūt 12 vai vecākiem.

Kādu valodu man vajadzētu runāt?

Tas ir atkarīgs no jūsu tūlītēju skatītāju. Sāciet ar angļu valodu; tā ir visizplatītākā valoda mūsu lietotāju vidū. Jūs vēlāk varētu mēģināt iemācīt kādam frāzi vai divas savā dzimtajā valodā, ja viņi ir ieinteresēti.

Kāpēc es redzu « vilnis savu roku» zīme? Vai es daru kaut ko nepareizi?

Jūs neesat & rsquo;t darīt kaut ko nepareizi. Mēs uzstājam, ka ir unikāls saturs, un šis vienkāršais vilnis nodrošina, ka mūsu modeļi neizmanto robotus, atkārtojumus un citus trešās puses ierakstus.

Ko darīt, ja man būtu aizliegts?

Sazinieties ar mūsu tehniskā atbalsta komandu. Iespējams, jums tiks lūgts skaidrāk definēt, kas ir jūsu raidījums, Vai pierādīt savu vecumu, nosūtot ID.

Visi modeļu pieprasījumi tiek pārsūtīti uz VIP pakalpojumu un tiek risināti pēc iespējas ātrāk. Pieprasījumi tiek apstrādāti tādā secībā, kādā tie tiek saņemti, bet kavēšanās var notikt laikā, kad ir liels zvanu apjoms.

Sazinieties Ar Flirtymania Atbalstu

Vai es varu strādāt tikai live režīmā?

Ierakstiet savu raidījumu, lai pelnītu naudu, pat ja neesat tērzēšanas telpā. Pārslēdziet ierakstu galvenajā izvēlnē. Ierakstītos raidījumus var atrast jūsu tērzēšanas telpā.

Kā piesaistīt skatītājus uz manu straumi?

Izmēģiniet kaut ko pavisam jaunu, Parādiet savus talantus un, pats galvenais, tērzējiet ar saviem skatītājiem. Varat arī pievienot aprakstu savai straumei un uzaicināt lietotājus uz publisku tērzēšanas istabu. Visas tautas plūsmas tiek vērtētas augstāk automātiski un piesaistīt vairāk skatītāju.

Izplatiet saiti uz jūsu plūsmā, izmantojot sociālo mediju, mājas lapas, forumi, lai nopelnītu vairāk.

Kā sākt pelnīt naudu?

Kad jūs savācat pietiekami daudz skatītāju (100 vai vairāk), maksas apraides funkcija Automātiski ieslēdzas. Sākumā visi raidījumi ir bezmaksas skatītājiem, bet jūs joprojām saņemsiet monētas un skatītāji var nosūtīt jums additonal dāvanas.

Modeļiem nav atļauts reklamēt trešo pušu resursus, uzaicināt lietotājus vai izmantot trešās puses maksājumu metodes maksas raidījumu laikā.

Cik daudz es varu nopelnīt?

Jo vairāk skatītāju ir jūsu raidījums, jo vairāk jūs saņemat samaksu. Piesaistīt jaunus skatītājus, lai vairāk naudas!

Vai privātie zvani maksā?

Jā! Kā jūs iegūt vairāk skatītāju Jūs saņemsiet vairāk par raidījumiem un privātiem zvaniem. Nav ierobežojumu vai slēptu maksu.

Kādas ir monētas? Ko viņi ir vērti?

Monēta ir mājas lapas iekšējā valūta. Lietotāji tos iegādājas, lai samaksātu jums, nopirktu dāvanas un maksātu patīk. Monētas ir fiksēta likme $1 līdz 7000 monētas. Valūta tiek parādīta monētās.

Kur var redzēt manu monētu bilance?

Jūsu kontā esošo monētu skaits tiek parādīts virs galvenās izvēlnes. Pilna vēsture darbības var atrast savā tērzēšanas telpā.

Kāda ir minimālā izņemšanas summa?

Pašlaik $ 20 ir minimālā izņemšanas summa.

Cik bieži es varu izņemt līdzekļus?

Mums nav nekādu ierobežojumu, cik bieži jūs varat izņemt naudu. Jūs varat pieprasīt maksājumu jebkurā laikā, kad jūs sasniedzat minimālo atlikumu $ 20.

Kādas ir izņemšanas metodes?

Šobrīd varat izmantot Bitcoin maku vai Yandex.Nauda.

Cik ilgi tas nepieciešams, lai izņemtu naudu?

Pārsūtīšana parasti notiek 2-3 dienu laikā.

Vai es varu bloķēt lietotāju?

Jūs varat melnais lietotājs, lai novērstu tos no tevi nomāc. Jūs varat arī atbloķēt lietotājus jebkurā laikā.

Vai es varu neļaut cilvēkiem no noteiktas valsts skatīties manu plūsmu?

Jā. Atspējojiet vienu vai vairākas valstis iestatījumos.

Vai lietotājs var pievienot mani saviem favorītiem?

Protams. Kad lietotājs abonē jums, viņi saņems paziņojumu, kad jūsu raidījums iet dzīvot. Visi abonenti redz savus iecienītākos raidījumus īpašā izvēlnē.

Vai ir iespējams pārraidīt no mobilā tālruņa?

Jā, viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt lietotni Android vai iOS ierīcēm.

Vai ir bezmaksas čats? Vai tas ir samaksāts?

Pēc noklusējuma visi raidījumi ir bezmaksas. Mēs lūdzam lietotājus maksāt tikai tad, kad plūsmā ir 100 skatītāji vai vairāk.

Ko darīt, ja kamera nedarbojas vai tērzēšana ir iesaldēta?

Vispirms restartējiet pārlūkprogrammu vai lietotni. Ja tas nepalīdz, sazinieties ar mūsu tehniskā atbalsta komandu un detalizēti aprakstiet problēmu. Ja iespējams, pievienojiet ekrānuzņēmumus.

Sazinieties Ar Flirtymania Atbalstu