bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu reģistrēties kā raidorganizācija?

Lai nopelnītu naudu tērzētavās, jums nav nepieciešams īpašs konts. Vienkārši sāciet apraidi, skatītāju vākšanu un monētu saņemšanu.

Kā reģistrēties kā aģentūrai?

Izveidojiet kontus katrai raidorganizācijai un ļaujiet viņiem raidīt kā pastāvīgiem lietotājiem.

Cik kontu var būt?

Tikai vienu. Vairāki konti vienam lietotājam nav atļauti. Lūdzu, pārliecinieties, ka visās ierīcēs izmantojat tikai vienu kontu, lai izvairītos no vairāku kontu atzīmēšanas.

Vai ir jābūt profesionālam raidorganizācijai?

Modelēšanas pieredze nav nepieciešama, lai pārraidītu un nopelnītu naudu kopā ar mums. Draudzīgums un pašpārliecinātība ir vienīgās prasības.

Vai man ir jānoņem drēbes?

Nē, mūsu video tērzēšanas pakalpojums ir paredzēts auditorijai no 12 gadu vecuma. Mijiedarbojieties ar saviem skatītājiem un dodiet viņiem šovu bez erotiskiem zemtekstiem. Lai būtu populārs Flirtymania tērzēšanas ruletē un nopelnītu daudz naudas, tērzējiet tikai ar saviem skatītājiem un neatstājiet kadru ilgi.

Vai ir kādas normas vai ierobežojumi plūsmām?

Mūsu skatītāji dod priekšroku jaukām plūsmām ar labu apgaismojumu. Flirtymania.live skatītāji var būt 12 gadus veci, tāpēc, lūdzu, turiet drēbes uz kameras.

Tērzējiet ar saviem skatītājiem un būsiet draudzīgi.

Erotiskās plūsmas ir aizliegtas publiskās tērzēšanas telpās. Jūsu plūsma var tikt pārvietota uz pieaugušo sadaļu vai bloķēta.

Sekss kamerā, deviantā dzimuma darbība (skarbu BDSM, zoophilia, pedofīlija), pašnāvība un narkotiku lietošanas propaganda ir stingri aizliegta. Šo noteikumu pārkāpums rada administrācijas tūlītēju bloķēšanu.

Raidorganizācijām jābūt vismaz 18 gadus vecām. Skatītājiem jābūt vismaz 12 gadus veciem.

Kādu valodu man vajadzētu runāt?

Tas ir atkarīgs no jūsu tiešās skatītāja. Sāciet ar angļu valodu; tā ir visizplatītākā valoda mūsu lietotāju vidū. Jūs vēlāk varētu mēģināt iemācīt kādam frāzi vai divas dzimtajā valodā, ja tās ir ieinteresētas.

Kāpēc es redzu zīmi “vilni tavu roku”? Vai es daru kaut ko nepareizi?

Jūs neko nedarījat nepareizi. Mēs uzstājam, ka tam ir unikāls saturs, un šis vienkāršais vilnis nodrošina, ka mūsu raidorganizācijas neizmanto robotprogrammatūras, atkārtotus ierakstus un citus trešo personu ierakstus.

Ko darīt, ja man būtu aizliegts?

Sazinieties ar mūsu tehniskā atbalsta komandu. Iespējams, jums tiks lūgts precīzāk definēt, kas ir jūsu raidījums, vai pierādīt savu vecumu, nosūtot ID.

Visi raidorganizāciju pieprasījumi tiek pārsūtīti uz VIP pakalpojumu un tiek adresēti pēc iespējas ātrāk. Pieprasījumi tiek apstrādāti saņemšanas secībā, bet augsta zvanu apjoma laikā var rasties kavējumi.

Sazinieties ar Flirtymania atbalstu

Vai es varu strādāt tikai tiešraides režīmā?

Ierakstiet savu raidījumu, lai pelnītu naudu pat tad, ja neesat tērzēšanas telpā. Galvenajā izvēlnē ieslēdziet ierakstu. Ierakstītās pārraides var atrast tērzēšanas telpā.

Kā piesaistīt skatītājus uz manu plūsmu?

Izmēģiniet kaut ko jaunu, parādiet savus talantus un, pats galvenais, tērzējiet ar saviem skatītājiem. Varat arī pievienot plūsmai aprakstu un uzaicināt lietotājus uz publisku tērzēšanas telpu. Visas populārās plūsmas tiek ierindotas augstāk un automātiski piesaista vairāk skatītāju.

Izplatiet saiti uz savu straumi, izmantojot sociālos medijus, tīmekļa vietnes, forumus, lai iegūtu vairāk.

Kā es varu sākt pelnīt naudu?

Apkopojot pietiekami daudz skatītāju (100 un vairāk), apmaksātās apraides funkcija automātiski ieslēdzas. Sākumā skatītājiem visi raidījumi ir bez maksas, taču jūs joprojām saņemsit monētas, un skatītāji var jums nosūtīt papildu dāvanas.

Raidorganizācijām nav atļauts reklamēt trešo personu resursus, uzaicināt lietotājus vai izmantot trešo personu maksājuma metodes apmaksātu raidījumu laikā.

Cik daudz es varu nopelnīt?

Jo vairāk skatītāju ir jūsu raidījums, jo vairāk maksājat. Piesaistīt jaunus skatītājus, lai iegūtu vairāk naudas!

Vai tiek maksāti privātie zvani?

Jā! Iegūstot vairāk skatītāju, jūs saņemsiet vairāk par raidījumiem un privātiem zvaniem. Nav ierobežojumu vai slēptās maksas.

Kādas ir monētas? Ko viņi ir vērts?

Monēta ir tīmekļa vietnes valūta. Lietotāji tos pērk, lai samaksātu jums, nopirktu dāvanas un maksātu patīk. Monētām ir fiksēta likme no 1 līdz 6000 monētām. Valūta tiek parādīta monētās.

Kur es varu redzēt savu monētu bilanci?

Jūsu konta monētu skaits tiek parādīts virs galvenās izvēlnes. Pilna aktivitāšu vēsture atrodama tērzēšanas telpā.

Kāds ir minimālais izņemšanas apjoms?

Pašlaik minimālā izņemšanas summa ir 30 USD.

Cik bieži es varu izņemt līdzekļus?

Mums nav nekādu ierobežojumu, cik bieži jūs varat izņemt naudu. Jūs varat pieprasīt samaksu jebkurā laikā, kad esat sasniedzis minimālo atlikumu 30 ASV dolāru apmērā.

Kādas ir izstāšanās metodes?

Šobrīd jūs varat izmantot Bitcoin Wallet vai Yandex.Money.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai izņemtu naudu?

Pārsūtīšana parasti notiek 2-3 dienu laikā.

Vai var bloķēt lietotāju?

Varat melnajā sarakstā iekļaut lietotāju, lai neļautu jums traucēt. Varat arī atbloķēt lietotājus jebkurā laikā.

Vai es varu novērst, ka cilvēki no kādas valsts var skatīt manu plūsmu?

Jā. Atspējojiet vienu vai vairākas valstis iestatījumos.

Vai lietotājs var pievienot mani savām izlasei?

Protams. Tiklīdz lietotājs būs abonējis, viņi saņems paziņojumu, kad jūsu raidījums būs dzīvs. Visi abonenti savu iecienītāko raidījumu redz īpašā izvēlnē.

Vai ir iespējams pārraidīt no mobilā tālruņa?

Jā, viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt lietotni Android vai iOS.

Vai ir bezmaksas tērzēšana? Vai tas ir apmaksāts?

Pēc noklusējuma visi raidījumi ir bezmaksas. Mēs lūdzam lietotājus maksāt tikai tad, kad straumei ir 100 vai vairāk skatītāju.

Ko darīt, ja kamera nedarbojas vai tērzēšana ir iesaldēta?

Vispirms restartējiet pārlūkprogrammu vai lietotni. Ja tas nepalīdz sazināties ar mūsu tehniskā atbalsta komandu un detalizēti aprakstīt problēmu. Pievienojiet ekrānuzņēmumus, ja iespējams.

Sazinieties ar Flirtymania atbalstu