Często Zadawane Pytania

Jak zarejestrować się jako nadawca?

Aby zarabiać pieniądze w naszych czatach, nie potrzebujesz specjalnego konta. Po prostu zacznij nadawać, zbierać widzów i odbierać monety.

Jak się zarejestrować jako agencja?

Utwórz konta dla każdego nadawcy i pozwól im nadawać jako zwykli użytkownicy.

Ile mogę mieć kont?

Tylko jeden. Wiele kont na użytkownika nie jest dozwolonych. Upewnij się, że używasz tylko jednego konta na wszystkich urządzeniach, aby uniknąć oflagowania wielu kont.

Czy trzeba być profesjonalnym nadawcą?

Doświadczenie modelowania nie jest konieczne, aby nadawać i zarabiać z nami pieniądze. Jedyne wymagania to bycie przyjaznym i pewnym siebie.

Czy muszę zdjąć ubranie?

Nie, nasza usługa czatu wideo jest przeznaczona dla odbiorców w wieku 12+. Interakcja z widzami i nadawanie im programu bez erotycznego podtekstu. Aby być popularnym w ruletce na czacie Flirtymania i zarabiać dużo pieniędzy, po prostu porozmawiaj z widzami i nie zostawiaj ujęcia na długo.

Czy są jakieś zasady lub ograniczenia dotyczące strumieni?

Nasi widzowie preferują ładnie wyglądające strumienie z dobrym oświetleniem. Widzowie Flirtymania.live mogą mieć ukończone 12 lat, więc proszę mieć na sobie ubranie w aparacie.

Rozmawiaj z widzami i bądź przyjazny.

Erotyczne strumienie są zabronione w publicznych czatach. Twój strumień może zostać przeniesiony do sekcji dla dorosłych lub zablokowany.

Seks w aparacie, dewiacyjne akty seksualne (ostra BDSM, zoofilia, pedofilia), propaganda samobójstw i używania narkotyków są surowo zabronione. Naruszenie tych zasad powoduje natychmiastowe zablokowanie przez administrację.

Nadawcy muszą mieć ukończone 18 lat. Widzowie muszą mieć co najmniej 12 lat.

W jakim języku powinienem mówić?

To zależy od twojej bezpośredniej oglądalności. Zacznij od angielskiego; jest to najpopularniejszy język wśród naszych użytkowników. Możesz później spróbować nauczyć kogoś frazy lub dwóch w swoim ojczystym języku, jeśli są zainteresowani.

Dlaczego widzę znak „pomachaj ręką”? czy robię coś źle?

Nie robisz nic złego. Domagamy się posiadania unikalnych treści, a ta prosta fala gwarantuje, że nasi nadawcy nie używają botów, powtórek i innych nagrań innych firm.

Co jeśli zostałbym zbanowany?

Skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. Możesz zostać poproszony o wyraźniejsze określenie, o czym jest twoja transmisja lub o potwierdzenie swojego wieku, wysyłając identyfikator.

Wszystkie żądania od nadawców są przekazywane do usługi VIP i są rozpatrywane tak szybko, jak to możliwe. Żądania są obsługiwane w kolejności ich otrzymania, ale mogą wystąpić opóźnienia w okresach dużej liczby połączeń.

Skontaktuj się z pomocą techniczną Flirtymania

Czy mogę pracować tylko w trybie na żywo?

Nagraj własną transmisję, aby zarabiać pieniądze, nawet jeśli nie jesteś na czacie. Włącz nagrywanie w menu głównym. Nagrane transmisje można znaleźć w pokoju rozmów.

Jak przyciągnąć widzów do mojego strumienia?

Wypróbuj coś zupełnie nowego, pokaż swoje talenty i, co najważniejsze, porozmawiaj z widzami. Możesz także dodać opis do swojego strumienia i zaprosić użytkowników do publicznego pokoju rozmów. Wszystkie popularne strumienie są automatycznie klasyfikowane wyżej i przyciągają więcej widzów.

Rozpowszechniaj link do swojego strumienia za pośrednictwem mediów społecznościowych, stron internetowych, forów, aby zarobić więcej.

Jak zacząć zarabiać pieniądze?

Po zebraniu wystarczającej liczby widzów (100 lub więcej) funkcja płatnej transmisji włącza się automatycznie. Początkowo wszystkie transmisje są bezpłatne dla widzów, ale nadal będziesz otrzymywać monety, a widzowie mogą wysyłać ci dodatkowe prezenty.

Nadawcy nie mogą reklamować zasobów podmiotów zewnętrznych, zapraszać użytkowników ani korzystać z metod płatności podmiotów zewnętrznych podczas płatnych transmisji.

Ile mogę zarobić?

Im więcej widzów masz, tym więcej zarabiasz. Przyciągnij nowych widzów, aby zarobić więcej pieniędzy!

Czy opłacane są prywatne rozmowy?

Tak! W miarę zdobywania większej liczby widzów otrzymasz więcej za transmisje i rozmowy prywatne. Nie ma żadnych ograniczeń ani ukrytych opłat.

Jakie są monety? Co one są warte

Moneta jest walutą wewnętrzną witryny. Użytkownicy kupują je, aby zapłacić, kupić prezenty i dać płatne upodobania. Monety mają stałą stawkę od 1 do 6000 monet. Waluta jest wyświetlana w monetach.

Gdzie mogę zobaczyć saldo monet?

Liczba monet na koncie jest wyświetlana nad menu głównym. Pełna historia aktywności znajduje się w pokoju rozmów.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?

Obecnie 10 $ to minimalna kwota wypłaty.

Jak często mogę wypłacać środki?

Nie mamy żadnych ograniczeń co do częstotliwości wypłat. Możesz zażądać płatności w dowolnym momencie, gdy osiągniesz minimalne saldo w wysokości 10 USD.

Jakie są metody wycofania?

W tej chwili możesz korzystać z Bitcoin Wallet lub Yandex.Money.

Jak długo trwa wypłata pieniędzy?

Transfer zazwyczaj dociera w ciągu 2-3 dni.

Czy mogę zablokować użytkownika?

Możesz zablokować użytkownika na czarnej liście, aby ci nie przeszkadzał. Możesz również odblokować użytkowników w dowolnym momencie.

Czy mogę uniemożliwić osobom z określonego kraju wyświetlanie mojego strumienia?

Tak. Wyłącz jeden lub wiele krajów w ustawieniach.

Czy użytkownik może dodać mnie do swoich ulubionych?

Oczywiście. Gdy użytkownik zasubskrybuje Cię, otrzyma powiadomienie, gdy transmisja zostanie uruchomiona. Wszyscy abonenci widzą swoje ulubione programy w specjalnym menu.

Czy możliwe jest nadawanie z telefonu komórkowego?

Tak, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację na Androida lub iOS.

Czy jest darmowy czat? Czy to jest opłacone?

Domyślnie wszystkie transmisje są bezpłatne. Prosimy użytkowników o płacenie tylko wtedy, gdy strumień ma co najmniej 100 widzów.

Co powinienem zrobić, jeśli aparat nie działa lub rozmowa jest zablokowana?

Uruchom ponownie przeglądarkę lub aplikację. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej i opisz szczegółowo problem. Dołącz zrzuty ekranu, jeśli to możliwe.

Skontaktuj się z pomocą techniczną Flirtymania