často kladené otázky

Ako sa môžem prihlásiť ako vysielateľ?

Ak chcete zarobiť peniaze v našich chatovacích miestnostiach, nepotrebujete špeciálny účet. Stačí začať vysielanie, zbieranie divákov a prijímanie mincí.

Ako sa zaregistrujem ako agentúra?

Vytvorte si účty pre každého vysielateľa a nechajte ich vysielať ako bežní používatelia.

Koľko účtov môžem mať?

Len jeden. Nie je povolených viac účtov na používateľa. Uistite sa, že používate len jeden účet na všetkých svojich zariadeniach, aby ste sa vyhli označeniu viacerých účtov.

Je potrebné byť profesionálnym vysielateľom?

Modelové skúsenosti nie sú potrebné na vysielanie a zarábanie peňazí u nás. Jedinými požiadavkami sú byť priateľskí a sebavedomí.

Musím si vziať oblečenie?

Nie, naša služba videohovoru je určená pre publikum nad 12 rokov. Komunikujte so svojimi divákmi a dajte im show bez erotického podtextu. Ak chcete byť populárny na rulete Flirtymania a zarábať veľa peňazí, len chatujte so svojimi divákmi a nenechávajte výstrel príliš dlho.

Existujú nejaké pravidlá alebo obmedzenia týkajúce sa prúdov?

Naši diváci dávajú prednosť pekným prúdom s dobrým osvetlením. Flirtymania.live diváci môžu mať 12 rokov, takže prosím, majte svoje oblečenie na kameru.

Chatujte so svojimi divákmi a buďte priateľskí.

Erotické prúdy sú zakázané vo verejných chatovacích miestnostiach. Váš prúd môže byť presunutý do sekcie pre dospelých alebo zablokovaný.

Sex na kamere, deviantné sexuálne činy (drsné BDSM, zoofília, pedofília), samovraždy a propaganda užívania drog sú prísne zakázané. Porušenie týchto pravidiel spôsobuje okamžité zablokovanie správy.

Vysielatelia musia byť starší ako 18 rokov. Diváci musia byť starší ako 12 rokov.

Aký jazyk mám hovoriť?

Záleží na vašom bezprostrednom sledovanosti. Začnite s angličtinou; je to najbežnejší jazyk našich používateľov. Neskôr by ste sa mohli pokúsiť naučiť niekoho frázu alebo dve vo vašom rodnom jazyku, ak majú záujem.

Prečo vidím znak „mávnite rukou“? Robím niečo zle?

Nerobíte nič zlé. Trváme na tom, aby sme mali jedinečný obsah a táto jednoduchá vlna zabezpečí, že naši vysielatelia nepoužívajú roboty, záznamy a iné nahrávky tretích strán.

Čo ak som bol zakázaný?

Kontaktujte náš tím technickej podpory. Môžete byť požiadaný, aby ste jasnejšie definovali, o čom je vaše vysielanie, alebo aby ste preukázali svoj vek odoslaním ID.

Všetky žiadosti vysielateľov sa prenášajú na VIP službu a sú adresované čo najrýchlejšie. Žiadosti sa vybavujú v poradí, v akom boli prijaté, ale v čase vysokej hlasitosti hovoru sa môžu vyskytnúť oneskorenia.

Kontaktujte Flirtymania Podpora

Môžem pracovať len v živom režime?

Zaznamenajte si vlastné vysielanie, aby ste zarobili peniaze, aj keď nie ste v miestnosti. Zapnite nahrávanie v hlavnom menu. Zaznamenané vysielania nájdete vo vašej miestnosti.

Ako môžem pritiahnuť divákov do môjho streamu?

Vyskúšajte niečo nové, ukážte svoj talent a čo je najdôležitejšie, porozprávajte sa s divákmi. Môžete tiež pridať popis do svojho streamu a pozvať používateľov na verejnú diskusnú miestnosť. Všetky populárne streamy sú zoradené vyššie automaticky a priťahujú viac divákov.

Rozdeľte odkaz na svoj prúd prostredníctvom sociálnych médií, webových stránok, fór a získajte viac.

Ako začnem zarábať peniaze?

Keď zhromaždíte dostatok divákov (100 a viac), funkcia plateného vysielania sa automaticky zapne. Spočiatku sú všetky vysielania pre divákov bezplatné, ale stále budete dostávať mince a diváci vám môžu posielať ďalšie dary.

Prevádzkovatelia vysielania nesmú počas plateného vysielania inzerovať zdroje tretích strán, pozývať používateľov ani používať spôsoby platby tretími stranami.

Koľko môžem zarobiť?

Čím viac divákov vaše vysielanie má, tým viac dostanete zaplatené. Prilákať nových divákov, aby viac peňazí!

Platia súkromné hovory?

Áno! Ako získate viac divákov, dostanete viac pre vysielanie a súkromné hovory. Neexistujú žiadne obmedzenia ani skryté poplatky.

Aké sú mince? Čo stoja za to?

Mince je vnútorná mena webovej stránky. Používatelia si ich kúpia, aby vám zaplatili, kúpili darčeky a poskytli platené záľuby. Mince majú pevnú sadzbu 1 až 6000 mincí. Mena sa zobrazuje v minciach.

Kde môžem vidieť bilanciu mincí?

Nad hlavnou ponukou sa zobrazí počet mincí vo Vašom účte. Celú históriu aktivít nájdete vo vašej miestnosti.

Aká je minimálna suma na stiahnutie?

V súčasnosti je minimálna výška výberu 30 USD.

Ako často môžem vybrať finančné prostriedky?

Nemáme žiadne obmedzenia týkajúce sa frekvencie výberu peňazí. Po dosiahnutí minimálneho zostatku 30 USD môžete kedykoľvek požiadať o platbu.

Aké sú spôsoby stiahnutia?

Momentálne môžete použiť Bitcoin Wallet alebo Yandex.Money.

Ako dlho trvá výber peňazí?

Transfer zvyčajne prichádza do 2-3 dní.

Môžem zablokovať používateľa?

Môžete blacklist užívateľa, aby sa zabránilo im v obťažovaní vás. Používateľov môžete kedykoľvek odblokovať.

Môžem zabrániť ľuďom z určitej krajiny, aby si prezerali môj stream?

Áno. V nastaveniach zakážte jednu alebo viac krajín.

Môže ma používateľ pridať do obľúbených?

Samozrejme. Keď sa používateľ prihlási na odber, dostane upozornenie, keď bude vysielanie aktívne. Všetci účastníci sledujú svoje obľúbené vysielania v špeciálnom menu.

Je možné vysielať z mobilného telefónu?

Áno, všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť aplikáciu pre Android alebo iOS.

Je tu chat zadarmo? Platí sa?

V predvolenom nastavení sú všetky vysielania bezplatné. Žiadame používateľov, aby platili iba vtedy, keď má stream 100 alebo viac divákov.

Čo mám robiť, ak fotoaparát nefunguje alebo je chat zablokovaný?

Najskôr reštartujte prehliadač alebo aplikáciu. Ak to nepomôže, kontaktujte náš tím technickej podpory a podrobne opíšte problém. Ak je to možné, priložte snímky obrazovky.

Kontaktujte Flirtymania Podpora