Často Kladené Otázky

Ako sa môžem zaregistrovať ako model?

Aby ste zarobili peniaze v našich chatovacích miestnostiach, nepotrebujete špeciálny účet. Stačí začať vysielať, zbierať divákov a prijímať mince.

Ako sa môžem zaregistrovať ako agentúra?

Vytvorte účty pre každý model a nechajte ich vysielať ako bežných používateľov.

Koľko účtov môžem mať?

Len jeden. Viaceré účty na používateľa nie sú povolené. Uistite sa, že používate iba jeden účet na všetkých zariadeniach, aby ste sa vyhli označeniu viacerých účtov.

Je potrebné byť profesionálnym modelom?

Modelovanie skúsenosti isn & rsquo; t nutné vysielať a zarábať peniaze s nami. Byť priateľský a sebavedomý sú jediné požiadavky.

Musím si vyzliecť šaty?

Nie, naše video chat služba je určená pre publikum 12+. Komunikovať so svojimi divákmi a dať im show bez akéhokoľvek erotického podtextu. Byť populárny na Flirtymania chatu rulety a zarobiť veľa peňazí, len chatovať s divákmi a don’t opustiť strieľal na dlho.

Existujú nejaké pravidlá alebo obmedzenia prúdov?

Naši diváci uprednostňujú pekne vyzerajúce prúdy s dobrým osvetlením. Flirtymania.živé diváci môžu byť 12 rokov, takže prosím, majte svoje oblečenie na chvíľu na kameru.

Chatujte so svojimi divákmi a buďte priateľskí.

Erotické prúdy sú zakázané vo verejných chatovacích miestnostiach. Váš prúd by mohol byť presunutý do sekcie pre dospelých alebo zablokovaný.

Sex na kameru, deviantné sexuálne činy (drsné BDSM, zoofilia, pedofília), propaganda na samovraždu a užívanie drog sú prísne zakázané. Porušenie týchto pravidiel spôsobuje okamžité zablokovanie správou.

Modely musia byť 18 alebo staršie. Diváci musia byť 12 alebo starší.

Aký jazyk by som mal hovoriť?

Záleží na vašom bezprostrednom sledovanosti. Začnite s angličtinou; je to najbežnejší jazyk medzi našimi používateľmi. Neskôr by ste sa mohli pokúsiť naučiť niekoho frázu alebo dve vo vašom rodnom jazyku, ak majú záujem.

Prečo vidím &Laque; mávať rukou» značka? Robím niečo zlé?

Ste & rsquo; t robiť niečo zle. Trváme na tom, že jedinečný obsah a táto jednoduchá vlna zaisťuje, že naše modely nepoužívajú roboty, replaye a ďalšie nahrávky 3rd party.

Čo keby som bol zakázaný?

Kontaktujte náš tím technickej podpory. Môžete byť požiadaní, aby jasnejšie definovať, čo vaše vysielanie je asi alebo preukázať svoj vek zaslaním ID.

Všetky požiadavky z modelov sa prenášajú do VIP služby a riešia sa čo najrýchlejšie. Žiadosti sú spracované v poradí, v akom sú prijaté, ale oneskorenie môže dôjsť v čase vysokej hlasitosti hovoru.

Obráťte Sa Na Podporu Flirtymania

Môžem pracovať iba v živom režime?

Nahrajte si vlastné vysielanie, aby ste zarobili peniaze, aj keď nie ste v chatovacej miestnosti. Zapnutie záznamu v hlavnom menu. Zaznamenané vysielanie možno nájsť vo vašej chatovacej miestnosti.

Ako môžem prilákať divákov do môjho prúdu?

Skúste niečo úplne nové, ukážte svoj talent a čo je najdôležitejšie, Chatujte so svojimi divákmi. Do svojho prúdu môžete tiež pridať popis a pozvať používateľov do verejnej chatovacej miestnosti. Všetky populárne prúdy sú automaticky zaradené vyššie a priťahujú viac divákov.

Distribuovať odkaz na váš prúd prostredníctvom sociálnych médií, webové stránky, fóra zarobiť viac.

Ako začať zarábať peniaze?

Keď zbierate dostatok divákov (100 alebo viac), funkcia plateného vysielania sa automaticky zapne. Spočiatku sú všetky vysielania zadarmo pre divákov, ale stále dostanete mince a diváci vám môžu poslať additonálne darčeky.

Modely nesmú propagovať zdroje tretích strán, pozývať používateľov alebo používať platobné metódy tretích strán počas platených vysielaní.

Koľko môžem zarobiť?

Čím viac divákov má vaše vysielanie, tým viac dostanete zaplatené. Prilákať nových divákov, aby sa viac peňazí!

Sú súkromné hovory platené?

Áno! Ako získate viac divákov dostanete viac pre vysielanie a súkromné hovory. Neexistujú žiadne obmedzenia alebo skryté poplatky.

Aké sú mince? Čo stojí za to?

Mince je vnútorná mena webovej stránky. Používatelia si ich zakúpia, aby vám zaplatili, kúpili darčeky a dali platené rád. Mince majú pevnú sadzbu $ 1 na 7000 mince. Mena sa zobrazuje v minciach.

Kde môžem vidieť môj mince rovnováhu?

Počet mincí, vo vašom účte sa zobrazí nad hlavným menu. Úplná história aktivity nájdete vo vašej chatovacej miestnosti.

Aká je minimálna výška výberu?

V súčasnosti je 20 dolárov minimálnou sumou výberu.

Ako často môžem čerpať finančné prostriedky?

Nemáme žiadne obmedzenia, ako často môžete vyberať peniaze. Môžete požiadať o platbu kedykoľvek, akonáhle dosiahnete minimálny zostatok vo výške $20.

Aké sú metódy stiahnutia?

V súčasnej dobe môžete použiť Bitcoin peňaženku alebo Yandex.Peniaze.

Ako dlho trvá výber peňazí?

Prevod zvyčajne príde do 2-3 dní.

Môžem zablokovať používateľa?

Môžete blacklist užívateľa, aby sa zabránilo ich obťažovať. Môžete tiež odblokovať používateľov kedykoľvek.

Môžem zabrániť ľuďom z určitej krajiny, aby si prezerali môj prúd?

Áno. Zakázať jednu alebo viacero krajín v nastaveniach.

Môže ma používateľ pridať do svojich obľúbených?

Samozrejme. Akonáhle sa používateľ prihlási k vám, dostanú upozornenie, keď vaše vysielanie prejde naživo. Všetci účastníci vidia svoje obľúbené vysielanie v špeciálnom menu.

Je možné vysielať z mobilného telefónu?

Áno, všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť aplikáciu pre Android alebo iOS.

Je tu voľný rozhovor? Je to zaplatené?

Štandardne sú všetky vysielania zadarmo. Žiadame používateľov, aby zaplatili iba vtedy, keď má prúd 100 divákov alebo viac.

Čo mám robiť, ak fotoaparát nefunguje alebo rozhovor je zmrazený?

Najprv reštartujte prehliadač alebo aplikáciu. Ak tomu tak nie je’t pomôcť kontaktovať náš tím technickej podpory a popísať problém v detaile. Ak je to možné, pripojte snímky obrazovky.

Obráťte Sa Na Podporu Flirtymania