často kladené otázky

Ako sa môžem zaregistrovať ako model?

Ak chcete zarobiť peniaze v našich chatovacích miestnostiach, nepotrebujete špeciálny účet. Stačí začať vysielanie, zbieranie divákov a prijímanie mincí.

Ako sa zaregistrujem ako agentúra?

Vytvorte účty pre každý model a nechajte ich vysielať ako bežní používatelia.

Koľko účtov môžem mať?

Len jeden. Nie je povolených viac účtov na používateľa. Uistite sa, že používate len jeden účet na všetkých svojich zariadeniach, aby ste sa vyhli označeniu viacerých účtov.

Je potrebné byť profesionálnym modelom?

Skúsenosti s modelovaním nie je potrebné vysielať a zarábať s nami. Byť priateľský a sebavedomý sú jediné požiadavky.

Musím si vziať oblečenie?

Nie, naša služba videochatu je určená pre publikum 12+. Spolupracujte so svojimi divákmi a dávajte im show bez erotického podtextu. Ak chcete byť populárny na Flirtymania chat ruleta a zarobiť veľa peňazí len chatovať so svojimi divákmi a nenechávajte výstrel dlho.

Existujú nejaké pravidlá alebo obmedzenia týkajúce sa prúdov?

Naši diváci dávajú prednosť pekným prúdom s dobrým osvetlením. Flirtymania.live diváci môžu mať 12 rokov, takže prosím, majte svoje oblečenie na kameru.

Chatujte so svojimi divákmi a buďte priateľskí.

Erotické prúdy sú zakázané vo verejných chatovacích miestnostiach. Váš prúd môže byť presunutý do sekcie pre dospelých alebo zablokovaný.

Sex na kamere, deviantné sexuálne činy (drsné BDSM, zoofília, pedofília), samovraždy a propaganda užívania drog sú prísne zakázané. Porušenie týchto pravidiel spôsobuje okamžité zablokovanie správy.

Modely musia byť staršie ako 18 rokov. Diváci musia mať 12 alebo viac rokov.

Aký jazyk mám hovoriť?

Záleží na vašom bezprostrednom sledovanosti. Začnite s angličtinou; je to najbežnejší jazyk našich používateľov. Neskôr by ste sa mohli pokúsiť naučiť niekoho frázu alebo dve vo vašom rodnom jazyku, ak majú záujem.

Prečo vidím znamienko „vlny vašej ruky“? Robím niečo zle?

Nerobíš nič zlé. Trváme na tom, že máme jedinečný obsah a táto jednoduchá vlna zaručuje, že naše modely nepoužívajú roboty, záznamy a iné nahrávky tretej strany.

Čo ak som bol zakázaný?

Kontaktujte náš tím technickej podpory. Môžete byť požiadaný, aby ste jasnejšie definovali, o čom je vaše vysielanie, alebo aby ste preukázali svoj vek odoslaním ID.

Všetky požiadavky z modelov sú prevedené do VIP služby a sú adresované čo najrýchlejšie. Žiadosti sa spracúvajú v poradí, v akom boli prijaté, ale oneskorenia sa môžu vyskytnúť v čase vysokého hlasitosti hovoru.

Kontaktujte Flirtymania Podpora

Môžem pracovať len v živom režime?

Zaznamenajte si vlastné vysielanie, aby ste zarobili peniaze, aj keď nie ste v miestnosti. Zapnite nahrávanie v hlavnom menu. Zaznamenané vysielania nájdete vo vašej miestnosti.

Ako môžem pritiahnuť divákov do môjho streamu?

Vyskúšajte niečo nové, ukážte svoj talent a čo je najdôležitejšie, porozprávajte sa s divákmi. Môžete tiež pridať popis do svojho streamu a pozvať používateľov na verejnú diskusnú miestnosť. Všetky populárne streamy sú zoradené vyššie automaticky a priťahujú viac divákov.

Rozdeľte odkaz na svoj prúd prostredníctvom sociálnych médií, webových stránok, fór a získajte viac.

Ako začnem zarábať peniaze?

Keď zbiera dostatok divákov (100 alebo viac), funkcia plateného vysielania sa automaticky zapne. Na začiatku sú všetky vysielania pre divákov zadarmo, ale stále vám budú dostávať mince a diváci vám môžu posielať ďalšie dary.

Modely nesmú počas plateného vysielania propagovať zdroje tretích strán, pozývať používateľov ani používať spôsoby platby treťou stranou.

Koľko môžem zarobiť?

Čím viac divákov vaše vysielanie má, tým viac dostanete zaplatené. Prilákať nových divákov, aby viac peňazí!

Platia súkromné hovory?

Áno! Ako získate viac divákov, dostanete viac pre vysielanie a súkromné hovory. Neexistujú žiadne obmedzenia ani skryté poplatky.

Aké sú mince? Čo stoja za to?

Mince je vnútorná mena webovej stránky. Používatelia si ich kúpia, aby vám zaplatili, kúpili darčeky a poskytli platené záľuby. Mince majú pevnú sadzbu 1 až 6000 mincí. Mena sa zobrazuje v minciach.

Kde môžem vidieť bilanciu mincí?

Nad hlavnou ponukou sa zobrazí počet mincí vo Vašom účte. Celú históriu aktivít nájdete vo vašej miestnosti.

Aká je minimálna suma na stiahnutie?

V súčasnej dobe, 20 dolárov je minimálna suma na stiahnutie.

Ako často môžem vybrať finančné prostriedky?

Nemáme žiadne obmedzenia, ako často si môžete vybrať peniaze. Po dosiahnutí minimálneho zostatku 20 USD môžete kedykoľvek požiadať o platbu.

Aké sú spôsoby stiahnutia?

Momentálne môžete použiť Bitcoin Wallet alebo Yandex.Money.

Ako dlho trvá výber peňazí?

Transfer zvyčajne prichádza do 2-3 dní.

Môžem zablokovať používateľa?

Môžete blacklist užívateľa, aby sa zabránilo im v obťažovaní vás. Používateľov môžete kedykoľvek odblokovať.

Môžem zabrániť ľuďom z určitej krajiny, aby si prezerali môj stream?

Áno. V nastaveniach zakážte jednu alebo viac krajín.

Môže ma používateľ pridať do obľúbených?

Samozrejme. Keď sa používateľ prihlási na odber, dostane upozornenie, keď bude vysielanie aktívne. Všetci účastníci sledujú svoje obľúbené vysielania v špeciálnom menu.

Je možné vysielať z mobilného telefónu?

Áno, všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť aplikáciu pre Android alebo iOS.

Je tu chat zadarmo? Platí sa?

Štandardne sú všetky vysielania bezplatné. Žiadame používateľov, aby platili len vtedy, keď má prúd 100 divákov alebo viac.

Čo mám robiť, ak fotoaparát nefunguje alebo je chat zablokovaný?

Najskôr reštartujte prehliadač alebo aplikáciu. Ak to nepomôže, kontaktujte náš tím technickej podpory a podrobne opíšte problém. Ak je to možné, pripojte snímky obrazovky.

Kontaktujte Flirtymania Podpora