Часті запитання

Як я можу зареєструватися як мовник?

Щоб заробити гроші в наших кімнатах, вам не потрібен спеціальний рахунок. Просто почніть транслювати, збирати глядачів і отримувати монети.

Як зареєструватися як агентство?

Створіть облікові записи для кожного мовника та дозвольте їм транслюватись як постійні користувачі.

Скільки рахунків я можу мати?

Тільки один. Заборонено використовувати кілька облікових записів на користувача. Переконайтеся, що ви використовуєте лише один обліковий запис на всіх пристроях, щоб уникнути позначення декількох облікових записів.

Чи потрібно бути професійним мовником?

Досвід моделювання не потрібен для трансляції та заробітку у нас. Бути доброзичливим і впевненим у собі - єдині вимоги.

Чи треба зняти одяг?

Ні, наша послуга відеочату розрахована на аудиторію віком 12+. Взаємодійте зі своїми глядачами та дайте їм шоу без будь-якого еротичного підтексту. Щоб користуватися популярністю в чарівної рулетки Flirtymania і заробляти багато грошей, просто спілкуйтеся зі своїми глядачами і не залишайте знімок надовго.

Чи існують правила або обмеження на потоки?

Наші глядачі віддають перевагу красивим потокам з гарним освітленням. Глядачі Flirtymania.live можуть мати 12 років, тому, будь ласка, тримайте одяг на камері.

Спілкуйтеся зі своїми глядачами та будьте дружні.

Еротичні потоки заборонені в публічних чатах. Ваш потік може бути переміщено до секції для дорослих або заблоковано.

Секс на камері, девіантні статеві акти (суворі БДСМ, зоофілія, педофілія), самогубство і пропаганда вживання наркотиків суворо заборонені. Порушення цих правил призводить до негайного блокування адміністрацією.

Мовники повинні мати вік 18 років. Глядачі мають бути старше 12 років.

Якою мовою я повинен говорити?

Це залежить від вашого безпосереднього глядача. Почніть з англійської мови; це найпоширеніша мова серед наших користувачів. Пізніше ви можете навчити когось фразу або дві на вашій рідній мові, якщо вони зацікавлені.

Чому я бачу знак "махни рукою"? Я щось роблю не так?

Ви нічого не робите. Ми наполягаємо на тому, щоб мати унікальний контент, і ця проста хвиля гарантує, що наші мовники не використовують ботів, повторів та інших сторонніх записів.

Що робити, якщо мене заборонили?

Зверніться до нашої служби технічної підтримки. Можливо, вам буде запропоновано чіткіше визначити, про що йде мовлення, або довести свій вік, надіславши ідентифікатор.

Усі запити мовників передаються на сервіс VIP і надсилаються якомога швидше. Запити обробляються в порядку їх отримання, але затримки можуть виникати під час великої гучності дзвінків.

Зв'яжіться зі службою підтримки Flirtymania

Чи можу я працювати лише в режимі реального часу?

Записуйте власну трансляцію, щоб заробляти гроші, навіть якщо ви не перебуваєте в чаті. Увімкніть запис у головному меню. Записані трансляції можна знайти у вашому чаті.

Як залучити глядачів до мого потоку?

Спробуйте щось нове, покажіть свої таланти і, головне, спілкуйтеся зі своїми глядачами. Ви також можете додати опис до потоку та запросити користувачів до загальної кімнати чату. Всі популярні потоки автоматично піднімаються вище і залучають більше глядачів.

Поширюйте посилання на ваш потік через соціальні медіа, веб-сайти, форуми, щоб заробити більше.

Як почати заробляти гроші?

Коли ви збираєте достатньо глядачів (100 і більше), функція платного мовлення автоматично включається. Спочатку всі трансляції безкоштовні для глядачів, але ви все одно отримаєте монети, і глядачі можуть надіслати вам додаткові подарунки.

Мовникам не дозволяється рекламувати сторонні ресурси, запрошувати користувачів або використовувати сторонні методи оплати під час платних трансляцій.

Скільки я можу заробити?

Чим більше глядачів має ваша трансляція, тим більше ви платите. Залучайте нових глядачів, щоб заробити більше грошей!

Чи оплачуються приватні дзвінки?

Так! Отримавши більше глядачів, ви отримаєте більше для трансляцій та приватних дзвінків. Немає обмежень або прихованих платежів.

Які монети? Що вони коштують?

Монета - це внутрішня валюта веб-сайту. Користувачі купують їх для того, щоб платити вам, купувати подарунки, і давати платні лайки. Монети мають фіксовану ставку від 1 до 6000 монет. Валюта відображається в монетах.

Де я бачу баланс монет?

Кількість монет у вашому обліковому записі відображається над головним меню. У вашому чаті можна знайти повну історію діяльності.

Яка сума мінімального зняття коштів?

Наразі 30 доларів США є мінімальною сумою зняття.

Як часто можна знімати кошти?

У нас немає обмежень щодо того, як часто ви можете зняти гроші. Ви можете надіслати запит на оплату в будь-який час, як тільки досягнете мінімального балансу в розмірі 30 доларів.

Які методи відкликання?

На даний момент можна використовувати Bitcoin Wallet або Яндекс.Деньги.

Скільки часу потрібно для зняття грошей?

Переказ зазвичай надходить протягом 2-3 днів.

Чи можна заблокувати користувача?

Ви можете додавати користувача до чорного списку, щоб не заважати вам. Ви також можете розблокувати користувачів у будь-який час.

Чи можна заборонити користувачам певної країни переглядати мій потік?

Так. Вимкнути одну або кілька країн у налаштуваннях.

Чи можна додати мене до своїх улюблених користувачів?

Звичайно. Після того, як користувач підпишеться на вас, вони отримуватимуть сповіщення, коли ваша трансляція розпочнеться. Всі абоненти бачать свої улюблені трансляції в спеціальному меню.

Чи можна транслювати з мобільного телефону?

Так, все, що потрібно зробити, це завантажити програму для Android або iOS.

Чи існує безкоштовний чат? Чи оплачується вона?

За замовчуванням усі трансляції безкоштовні. Ми просимо користувачів платити лише після того, як у потоку буде 100 глядачів або більше.

Що робити, якщо камера не працює або чат заморожений?

Спершу перезапустіть браузер або додаток. Якщо це не допомагає, зв’яжіться з нашою службою технічної підтримки та детально опишіть проблему. Якщо можливо, додайте скріншоти.

Зв'яжіться зі службою підтримки Flirtymania