Заработи со тоа што корисниците ќе влезат во разговор или едноставно ќе го додадете на вашата страница!

Flirtymania е интерактивен видео разговор

Поканете ги гледачите и девојките кои сакаат да заработат со стриминг. Ние ќе ви помогнеме да добиете максимална корист од секоја предност - мотивирање од содржината, аукциите и испраќањето.

Flirtymania работи во прелистувачи на компјутер и на мобилни уреди. Користете го типот сообраќај што сакате за промоција.

7 години

на работа на пазарот

3000

корисници секојдневно

10 долари

просечен приход од 1 олово

од 200 долари

месечно од ангажиран вебмастерот или радиодифузер

Плаќаат функционални

Имаме многу бесплатни потоци во нашиот видео разговор. Сепак, најжешките содржини се достапни само по плаќање.

Приватни и вообичаени повици

Приватни повици и видео разговори се плаќаат за минута.

Интерактивна

Корисниците плаќаат за активности за да можат да побараат од девојката да се истури со вода или да скока.

Потоци и содржини

Плаќате за гледање популарни потоци, фотографии и видеа.

Како да заработите пари тука

Нашите партнери заработуваат од секое купување направено од нивните придружни корисници. Исто така, ќе ви бидат платени за придружни амблеми и радиодифузери.

Лесен за почеток

Дистрибуирајте ја личната affiliate линк или вметнете го нашиот видео разговор во вашата веб-страница за да започнете да заработувате.

30%

од плаќањата на придружните корисници, нема временски ограничувања

10%

од исплати на здружени радиодифузери и веб-мајстори

Лесно се повлекува

Ние го натрупуваме процентот од цената на услугата во долари разменети на монети. $ 1 = 6000 монети.

За да подигнете паричен регистар во ePayments, создадете паричник Биткоин или Јандекс и добијте исплати во секое време.

Можете да потрошите заработени пари во видео разговор.

Промовирајте го вашиот видео разговор на познат пазар

12 јазици

Нашите партнери имаат широк избор на земји за промоција. Апликацијата е преведена на сите популарни јазици, вклучувајќи ги и оние од Блискиот Исток.

Поддржани јазици:

Англиски, германски, француски, шпански, чешки, руски, турски, јапонски, хебрејски, арапски.

Вграден преведувач

Автоматското преведување на пораките во јазикот на примачот овозможува комбинирање на сообраќајот од различни земји без никакви проблеми во разбирањето.

Стартувај своја сопствена веб-камера

Можете да го изградите нашиот видео разговор на вашиот сајт или да го создадете од нула; нема потреба од брендирање, само изберете возрасен рејтинг за вашата содржина: 12+, 14+, 16+ или 18+.

Достапно за сите платформи

Flirtymania е адаптивен видео разговор кој работи во било кој прелистувач на сите уреди. Измешајте сообраќај од неколку компјутери, паметни телефони или таблети за да пробате разни понуди.

Врска Google Analytics

Додадете контраст на Google Analytics на страниците посетени од страна на упатувањето за да добиете информации за конверзии и купувања.

Заработи со разгледување

Ние соработуваме со сопствениците на сајтови кои објавуваат реклами и линкови до нашата апликација. Можеме да понудиме поволни услови дури и за мал извор со жива и активна публика.

Напиши ни во: support@flirtymania.com

Ние сме подготвени сите промо материјали за да започнете лесно. Сега не мора да губите време да ги создадете сами. Преземете го пакетот што ви треба и започнете да промовирате!

Банери

Screenshots

Логос

Видеа

Налепници

Преземете ги сите

Најчесто поставувани прашања

Кој може да се приклучи на affiliate програмата?

Секој! За тоа не ви е потребна покана или специјална сметка. Само да ги примите вашите лични врски и шифри во соодветниот дел.

Колку пари можам да заработам?

Тоа зависи само од вас! Користете ги сите промотивни методи - преку сајтови, реклами, форуми и социјални мрежи за да ги зголемите вашите резултати.

Колку време трае повлекувањето?

Обично барањето се обработува околу 1-2 дена. Ако е повеќе од 5 дена, контактирајте го нашиот технички тим за поддршка.