Стане Flirtymania веб камера модел

Заработи од $500 неделно. Во секое време, насекаде

Flirtymania е независна веб камера проект.Модели добивате сите плаќања, не агенции или посредници е потребно.

Не CVs или интервјуа - вие го контролирате вашите приходи себе. Апликацијата е достапна во 17 јазици на сите популарни платформи, вклучувајќи ги и мобилни единици. Stream преку iOS, Android или вашиот лаптоп. Мома за гледачите не е потребно на сите.

$500–$5000

Успешен модел е приход по недела

Заработи пари онлајн

Можете да заработите пари на првата секунда ќе почнете стриминг. Повеќе активни вашата публика, повисок финалето приходи.

Чет конверзација

Гледачи плаќаат за секоја порака, така што ќе добиете монети за секој коментар.

Видео повици

Private call (приватен повик е повеќе пари секоја минута

Подароци од гледачите

Да ви заблагодарам, гледачите може да ви испрати монети во 1 клик.

Задачи од гледачите

Изберете задачи сте подготвени да се изврши и на гледачите ќе ти пратам пари да видите шоу

Дури и офлајн

Вашиот профил е извор на пасивни приходи. Пост фотографиите и видео записите, додадете сочни описи и се соберат ставови.

Фотографии и видеа

Корисникот плаќа за секоја приказ на вашата слика или видео; секој 100 пати се платени од страна на Flirtymania услуга.

Ангажирање на корисниците

Споделување Flirtymania линк во социјалните мрежи, по тоа на вашиот веб-сајт или да ја испратите до вашите пријатели поединечно. На овој начин ќе примите интерес од ангажирани гледачи' набавки.

Изберете тема за вашата крак

Flirtymania овозможува тематски потоци благодарение на вградениот функционална. Нема повеќе да се грижиш што да направите пред камера! Изберете тема и активности сте подготвени да се изврши за монети. Се создаде облека според кодекс на облекување и да заработи пари да разговараш со твоите фанови. Нека гледачите директно вашиот шоу.

Тренингот

Нема време да вежбате редовно? Обидете се заработуваат пари, а тоа е јога или пилатес!

Reality show

Ја отвори вашиот секојдневен живот, но направете го тоа посмешно да се забавува навивачите – вршење на задачи кои вашиот гледачи барање!

Ужинка

Доби слатко? Заработи пари со третирање на себе со торти и колачи! Покаже на гледачи колку те сакам јагленохидратите!

Разговор удобно

Во Flirtymania поток може да биде создадена во два клика. Обидете се и види колку е лесно е!

Вградени во авто-преведувач

Пишување на странци во вашиот мајчин јазик и вградени во авто-преведувач ќе го стори останатото.

Комбинирање на веб камера услуги

Работа и да заработи на неколку сајтови и уреди во исто време. Тоа е сосема безбеден.

Лесно повлекување

Можете да разменувате секој 7000 монети за $1. Минималната повлекување износ е $20.

Едноставно се регистрирате на ePayments, креирајте ваш сопствен Bitcoin или Yandex.Паричникот и барање за плаќање во секое време сакате. Можете дури и може да се повлече секојдневно.

Плаќање без chargebacks. Добиете 100% од приходите, Flirtymania презема наплата.

Безбеден и анонимен

Останувајќи анонимни е исклучително важен за многу девојки. Со Flirtymania можете да изберете анонимноста ниво дека сте најмногу задоволни. Само користење на поставки за приватност за да блокирате одредени корисници и црната листа на одредени земји.

Додадете завршувањето допира до вашиот прикријат – изберете една необична прекар (дека ќе го скриете вашиот идентитет) и совршена стилски маска.

Не може да веруваат дека тоа е толку лесно?
Проверете го и почнете да заработуваат денес!

Општи прашања

Како можам да се пријавам како веб камера модел?

За да почне да работи, не треба посебна сметка. Само отворете ја апликацијата и започнете со емитување. Само жени на возраст од 18 години и нагоре се во можност да работат во видео разговори. Ве молиме да се биде подготвен да се докаже вашата возраст, со соодветна идентификација.

Јас треба да се биде професионален веб камера модел?

Нашите гледачи се среќни да се исполнат сите лесно да се случува и убави девојки. Не ви се потребни професионални алатки за работа во видео разговор.

Се голи потребно?

Апсолутно не! На нашиот сајт им овозможува на гледачите 12 години, и до толку еротски преноси не се дозволени.