Flirtymania'da yayıncı ol

İstediğin yerde, istediğin zaman para kazan

Kendi kendinize yayın yapmak için iyi kamerası olan bir laptop veya akıllı telefona ihtiyaç duyacaksınız

Flirtymania bir ajans veya aracı olmadan yayıncıların doğrudan para kazandığı bağımsız bir projedir. Ücretiniz sadece size ve yayınınıza- herhangi bir CV ve görüşme olmadan- bağlıdır. Uygun bir takvim oluşturun ve istediğiniz herhangi bir yerden yayın yapın.

$1600

Modellerimizin aylık ortalama kazançları

Konunuzu seçin

İnsanlar yayınları yayıncılarla etkileşim için izler. İzleyiciler sizinle sohbet etmek ve canlı şovun yönetmeni olmak isterler.

Flirtymania, bünyesindeki özellikleri sayesinde tematik yayınlara izin verir. Kameranın önünde ne yaptığınız ile ilgili endişelenmeyin. Bir konu ve para kazanmak için yapacağınız eylemleri seçin; kıyafet önerilerimizde yer alan giyim şekillerinden birini giyin ve hayranlarınızla sohbet ederek para kazanın.

Çalışma

Düzenli çalışma yapmak için vaktiniz mi yok? Yoga veya pilates yaparken para kazanmayı deneyin.

Sıradan hayata ilişkin şov

Günlük hayatınızı ortaya koyun; ancak bunu hayranlarınızı neşelendirmek için eğlenceli bir şekilde, hayranlarınızın sizden taleplerini yerine getirerek yapın

Abur Cubur

Tatlı dişlerin ve bir gülüşün mü var? Kendinize kek ve kurabiye ikram ederek para kazanın! İzleyicilere karbonhidrati ne kadar sevdiğinizi gösterin.

Çevrimdışı olsanız bile para kazanın.

Yayın yapmanın yanında, hayranlarınız için fotoğraf ve video paylaşarak herhangi bir zamanda izlemelerini sağlayın.

Blogunuz aracılığıyla para kazanma gibi bir hayaliniz varsa, bu hiç problem değil. Ekstra para kazanmak için yapabildiğiniz kadar çok içerik üretin. İzleyenler sizin fotoğraf ve videolarınız için para ödemeyebilir, ancak biz öderiz.

Daha fazla para kazanmak için en iyi içeriğinize erişim sağlayın.

Yayınına Başla

Kolay para çekme

1 dolar için 7000 coinin hesabınızda olması gerekmektedir. Para çekmek için minimum miktar 20 dolardır.

ePayments'a kolayca kaydolun, kendi Bitcoin veya Yandex.Wallet hesabınızı oluşturun ve istediğiniz zaman ödemenizi talep edin. Kazandığınız parayı günlük olarak bile çekebilirsiniz.

Her gün binlerce erkek hoş kızlar ile tanışmak ve onların yayınını izlemek için Flirtymania mobil sohbet odaları platformlarına giriş yapıyor. Uygulama 10’dan fazla dilde kullanılabiliyor. — Dünya çapında izleyiciler! Chat roulettete bir webcam modeli olmak hızlı ve kolay, tek yapman gereken bir hesap açıp yayına başlamak.

Flirtymania video canli sohbet tüm popüler PC ve mobil platformlarla uyumludur. İzleme ve yayın akışı her türlü uygulama sürümünde geçerlidir.

Kadınlar için canli sohbet webcam modellik işiKadınlar için canli sohbet webcam modellik işi

Hala bazı sorularınız mı var?

Webcam sitesinde yeni ya da deneyimli bir webcam modeli olman fark etmez. Her hizmetin kendine has ayrıcalıkları var. Flirtymania sitesinin nasıl çalıştığı hakkında modellerimize bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bir webcam modeli olarak nasıl hesap açarım?

Çalışmaya başlamak için özel bir hesaba ihtiyacın yok. App’i aç ve yayına başla. Yalnızca 18 ve üzeri yaşlardaki kadınlar video sohbette çalışabilir. Lütfen yaşını geçerli bir kimlikle doğrulaman gerektiğini unutma.

Profesyonel bir webcam modeli olmama gerek var mı?

İzleyicilerimiz kolay anlaşabilecekleri hoş kızlarla tanışmayı seviyorlar. Video canli sohbet uygulaması ile çalışmak için profesyonel ekipmana ihtiyacın yok.

Çıplak olmama gerek var mı?

Kesinlikle hayır! Sitemiz 12 yaş ve üzerindeki izleyicilerin erişimine açık bu nedenle erotik yayına izin verilmez.

Tüm SSS’ı oku