Chathub

Kas soovite teada, milline veebivestlusplatvorm on parem? Võrrelge Chathubi ja Flirtymaniat ning vaadake, miks peate täna FlirtyMania-le üle minema!

Suur kasutajaskond

Chathubi vestlusteenused pole Flirtymaniaga võrreldes nii huvitavad. Flirtymanial on palju kasutajaid, et saaksite suhelda inimestega üle kogu maailma!

Lisage oma vestlusse rohkem

Alates avalikest jututubadest kuni turvaliste veebikaamera sessioonideni saate Flirtymanias kõike. Kuid sama ei saa öelda Chathubi kohta. Nende teenused pole Flirtymaniaga võrreldes nii ulatuslikud.

Videovestluse ohutus on tagatud

Internetis olevad videovestlused võivad tunduda veidi ebaturvalised, kui räägite inimestega ebausaldusväärsete veebisaitide kaudu. Flirtymania usub siiski kõigi meie kasutajate turvalisusse ja privaatsusse!

Vestluskeskus

Kleebistega lobisemine. Flirtymanial on palju vestluskleebiseid, mille abil saate oma vestlusi lõbusamaks ja elavamaks muuta. Chathub seevastu kasutab aegunud vestlusteenuseid, mis võivad olla veidi liiga igavad. Flirtymania kleebiseid saate osta müntide abil või võita need läbipaistvate häältega!

Nukkjaam

Kõik teenused täiesti tasuta. Kuigi Chathub väidab end olevat tasuta teenus, pole nende pakutavad funktsioonid rahuldavad. Flirtymania on selle platvormi suurepärane alternatiiv, kuna meil on võrgus mõned parimad funktsioonid ja kõik need on teie jaoks tasuta saadaval.

Chathubi nukk

Videovestlus inimestega kõikjal maailmas Flirtymania reaalajas veebikaamera funktsiooniga. See funktsioon tagab teie turvalisuse ja võimaldab teil oma nime või nägu avalikustamata hoida, kuni soovite, et inimesed teaksid.

Teeni Flirtymaniaga paar taala

Veebikaamera seansid ja jututoad võivad teile ka raha teenida. Need vestlused ei pea olema erootilised.