Tasuta vestlussaidid 2022

Vestlussaidid

Ärge raisake aega tasuta vestlussaitide otsimiseks. Oleme võrrelnud ja koostanud nimekirja parimatest tasuta vestlussaitidest.

#1
Flirtymania

Flirty mania on nüüd üks kiiremini kasvavaid veebikaameravestlusi tuhandete inimestega veebis igal ajal. Sõltumata sellest, kas soovite tutvuda uute sõpradega, leida kohtingu, kohtuda oma elu armastusega või lihtsalt rääkida võõrastega, võimaldab Flirt-maania selle hõlpsasti saavutada.

Rohkem detaile
#2
Periskoop

Periscope on Kayvon Beykpouri ja Joe Bernsteini välja töötatud Ameerika videovoogude voogesituse rakendus Androidile ja iOS-ile, mille Twitter omandas enne 2015. aasta käivitamist. Beykpour ja Bernstein tulid Periscope'i ideele välismaale reisides 2013. aastal.

Rohkem detaile
#3
Nirvam

Nirvam on üle 3 miljoni liikmega kogukond Itaalias, mis on aktiivne alates 2005. aastast, veebipõhine tutvumissait üle kogu maailma, mida ühendab ühine soov otsida sõprust, armastust, kohtumisi, ruume ja ühise lõbu võimalusi. Seetõttu on see virtuaalne koht, kus kasutajad saavad kohtuda, sõpru leida, arvamusi vahetada, oma huvidest rääkida ja miks mitte ka hingesugulast leida.

Rohkem detaile
{{alt_hispano}}
#4
Vestlus Hispano

Jututuba Hispano avatud võrgus Jututuba Hispano on hispaania suurim vestlusvõrgustik ja selle eesmärk on kontakti saada võimalikult paljude inimestega. Soovime, et kõik saaksid jagada kogemusi, ideid ja projekte. Ja mida ta vajalikuks peab.

Rohkem detaile
#5
Vestelge üle 40-aastaselt

Gentildonne e Gentiluomini jaoks mõeldud üle 40-aastane vestlus on tasuta registreerumata itaaliakeelne vestlus, anonüümne, tasuta, hõlpsasti kasutatav, kiiresti ligipääsetav, veebipõhise veebitšatšiga.

Rohkem detaile
#6
Tsaateria

Tasuta vestlus saidil INTERIA.PL (CZATeria) töötab igas brauseris. Leidke uusi sõpru, pidage anonüümseid vestlusi, saatke vestluspartneritele fotosid.

Rohkem detaile

Tasuta vestlussaidid

Võrrelge videovestlussaite ja liituge meie tuhandete videovestlustubadega, et rääkida inimestega üle kogu maailma.

Vestlussaidid nagu omegle

Kõik parimad omegle-alternatiivid ühel lihtsal saidil. Avastage kõik saadaolevad omegle-alternatiivid ja vaadake selle eeliseid.