eHarmonia

Shihni vetë se cili shërbim takimesh është më i freskët, Flirtymania apo eHarmony!

{{alt_image-gallery}}

Takoni shumë vajza nga vende të ndryshme në aplikacionin tonë të takimeve

Baza e përdoruesve të Flirtymania' është padyshim shumë më e gjerë se ajo e eHarmony. Pra, ju mund të bisedoni me më shumë bukuroshe të huaja!

Merrni pjesë në biseda të paharrueshme

Përdorni Flirtymania për të biseduar në ruletat e bisedave, dhomat e bisedave publike dhe madje edhe bisedat private. eHarmony nuk ka bërë kurrë diçka të tillë.

I sigurt dhe anonim

Qëndroni incognito - askush nuk do ta shohë fytyrën tuaj ose nuk do ta dijë emrin tuaj. Zbulojeni veten vetëm kur dëshironi!

{{alt_image-mobile-app}}{{alt_image-mobile-app-mobile}}

Gjallëroni bisedën tuaj me ngjitëse

Flirtymania ofron shumë ngjitëse interesante që nuk do t'i shihni në eHarmony. Koleksioni i ngjitëseve të Flirtymania është i pamposhtur. eHarmony-it i mungojnë ngjitësit qesharak dhe tërheqës që kemi me bollëk! Mund t'i blini me monedha ose të fitoni me vota transparente dhe t'ua dërgoni vajzave që mendoni se janë tërheqëse.

Aplikacione takimesh falas

Jeni lodhur duke u regjistruar në faqet e takimeve që pretendojnë se janë falas dhe më pas ju paguajnë para për të biseduar me vajzat beqare? Këtu jemi! Flirtymania lejon video-chat falas me vajza nga çdo cep i globit. Ajo që e bën këtë platformë kaq të dëshirueshme është ndërfaqja e saj e thjeshtë dhe efektive. Hiqni dorë nga shërbimet e mërzitshme dhe të kufizuara si eHarmony - përdorni Flirtymania në vend të kësaj!

{{alt_girl-in-dress}}

E harmoni

Nëse jeni duke kërkuar për një bisedë private me kamerë në internet, Flirtymania është në shërbimin tuaj. Kamera jonë e drejtpërdrejtë në internet është private, kështu që ju mund të bisedoni me vajzat që ju pëlqejnë në siguri absolute! Kjo është ajo që eHarmony nuk mund t'ju ofrojë.

{{alt_image-private-call}}

Takime pranë meje

Ndryshe nga disa faqe të tjera takimesh në internet, Flirtymania përdor një qasje shkencore për të përputhur beqarët shumë të pajtueshëm

{{alt_woman-dark-body}}