Si të jesh një vajzë cam

Bëhuni një vajzë kamera në internet. Fito nga $ 500 në javë. Në çdo kohë, kudo.

Punë për modelimin e kamerës në internet

Flirtymаniа është një faqe e pavarur në ueb kamera. Vajzat Cam marrin të gjitha pagesat, nuk ka nevojë për agjenci ose ndërmjetës. Pa CV ose intervista - të ardhurat i kontrolloni vetë. Aplikacioni është i disponueshëm në 17 gjuhë në të gjitha platformat e njohura, përfshirë ato mobile. Transmetoni përmes Iphone, Android ose PC tuaj. Zhveshja për shikuesit nuk është aspak e nevojshme.

$500–$5000

Të ardhurat e një vajze cam të suksesshme në javë.

Fito para online

Ju fitoni para sekondën e parë që filloni transmetimin. Sa më aktiv të jetë audienca juaj, aq më të larta janë të ardhurat tuaja përfundimtare.

Mesazhe me pagesë

Mund të fitoni më shumë nga mesazhet private duke dërguar foton ose videon tuaj me një kosto për shikim.

Thirrjet video

Thirrja private është më shumë para çdo minutë.

Dhurata nga shikuesit

Për t'ju falënderuar, shikuesit mund t'ju dërgojnë monedha me 1 klik.

Donacione falas

Përdorni çdo shërbim të përshtatshëm për ju për të mbledhur donacione dhe për të marrë një shpërblim pa komisione.

Merrni 100% të ardhura nga çdo dhurim

Të ardhurat tuaja nuk kufizohen nga platforma jonë! Shtoni lidhje për të dhuruar shërbime ose shtoni udhëzime në përshkrimin e transmetimit për të pranuar donacione.

Provoni të transmetoni duke përdorur OBS duke shtuar miniaplikacione dhurimi - kjo do të tërheqë vëmendjen e shikuesve ndaj donacioneve. Ne rekomandojmë PayPal, QIWI, DonationAlerts. Postimi i lidhjeve me shërbimet e konkurrentëve është i ndaluar.

Pse është kjo fitimprurëse për autorët?

  • Pagesa 100% pa komisione

  • Një audiencë e larmishme nga qindra vende të ndryshme

  • Moderimi i menjëhershëm i AI i përmbajtjes së fotografive dhe videove

Pse është e kënaqshme për autorët?

  • Biseda me një përkthyes automatik për fitim më të mirë të parave

  • Mesazhe private me pagesë

  • Më shumë se 10 metoda pagese (në varësi të vendit tuaj)

Pse është kjo interesante për përdoruesit?

  • Përmbajtje cilësore HD

  • Gamifikimi magjepsës

  • Lehtë për t'u parë, angazhuar dhe mbështetur transmetuesit tuaj të preferuar

Edhe offline

Profili juaj është një burim i të ardhurave pasive. Ndani lidhjen e faqes së internetit në rrjetet sociale, postojeni në faqen tuaj të internetit ose dërgojani miqve tuaj individualisht. Në këtë mënyrë do të merrni interes nga blerjet e shikuesve të angazhuar.

30% nga blerjet e përdoruesve

Nëse referimi juaj ka blerë monedha për 50 dollarë, ju do të merrni 30% të blerjes - 15 dollarë.

10% nga të ardhurat e transmetuesve

Nëse referimi juaj fitoi 120 dollarë, do të merrni 10% të blerjes - 12 dollarë

Pse janë të rëndësishme transmetimet e drejtpërdrejta për të bërë njohje të reja?

Transmetimet LIVE shfaqen në faqen kryesore dhe ndihmojnë për t'u njohur më shpejt dhe për të marrë më shumë dhurata, fansa dhe mesazhe. Përdoruesit janë më të gatshëm të komunikojnë me ata që shohin personalisht.

Qasja në bisedë

Biseda në dhomë tani është si parazgjedhje e kufizuar për përdoruesit VIP. Nëse dëshironi të bisedoni me të gjithë, rregulloni cilësimin përpara se të filloni transmetimin.

Mesazhe private

Ndani momentet kryesore nga jeta juaj, caktoni një çmim për aftësinë për të parë përmbajtjen në mesazhe private.

Njoftimet e menjëhershme

Ne do t'ju njoftojmë për çdo simpati, përfshirë edhe ato të ndërsjella.

Bisedoni të qetë

Në Flirtymаniа një transmetim mund të fillohet në dy klikime. Provo dhe shiko sa e lehtë është!

Përkthyes automatik i integruar

Shkruajuni të huajve në gjuhën tuaj amtare dhe përkthyesi i integruar i automjetit do të bëjë pjesën tjetër.

Kombinimi i shërbimeve të kamerave në internet

Punoni dhe fitoni në disa site dhe pajisje në të njëjtën kohë. Completelyshtë plotësisht e sigurt.

Tërheqje e lehtë

Shuma minimale e tërheqjes është 30 dollarë. Përdorni shërbimet VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe ose merrni një faturë për të tërhequr para.

Pagesa pa kthim prapa. Merrni 100% të të ardhurave, Flirtymаniа merr përsipër rimbursimet.

I sigurt dhe anonim

Qëndrimi anonim është jashtëzakonisht i rëndësishëm për shumë vajza. Me Flirtymаniа ju mund të zgjidhni nivelin e anonimitetit me të cilin jeni më mirë. Thjesht përdorni cilësimet e privatësisë për të bllokuar disa përdorues dhe për të renditur në vendet e veçanta.

Shtoni prekjet e mbarimit në maskimin tuaj - zgjidhni një pseudonim të pazakontë (që do të fshehë identitetin tuaj) dhe një maskë të përsosur elegant.

Nuk mund të besosh se është kaq e lehtë?
Kontrolloni atë dhe filloni të fitoni sot!