Často kladené otázky

Jak se mohu přihlásit jako provozovatel vysílání?

Za účelem vydělávání peněz v našich chatovacích místnostech nepotřebujete speciální účet. Stačí začít vysílat, sbírat diváky a přijímat mince.

Jak se zaregistruji jako agentura?

Vytvořte si účty pro každého vysílatele a nechte je vysílat jako běžní uživatelé.

Kolik účtů mohu mít?

Jen jeden. Více účtů na uživatele není povoleno. Ujistěte se, že používáte pouze jeden účet ve všech svých zařízeních, abyste se vyhnuli označení více účtů.

Je nutné být profesionálním provozovatelem vysílání?

Modelovací zážitek není nutný k vysílání a vydělávání peněz s námi. Být přátelský a sebevědomý jsou jediné požadavky.

Musím si sundat šaty?

Ne, naše služba pro videochat je určena pro publikum starší 12 let. Komunikujte se svými diváky a dejte jim show bez erotického podtextu. Chcete-li být populární na chatě ruleta Flirtymania a vydělat spoustu peněz, stačí si jen povídat se svými diváky a nenechávat šanci dlouho.

Existují nějaká pravidla nebo omezení pro proudy?

Naši diváci dávají přednost pěkným potokům s dobrým osvětlením. Flirtymania.live diváci mohou být starší 12 let, takže prosím, udržujte si oblečení na fotoaparátu.

Chatujte se svými diváky a buďte přátelští.

Erotické proudy jsou zakázány ve veřejných chatovacích místnostech. Váš stream by mohl být přesunut do sekce pro dospělé nebo blokován.

Sex na fotoaparátu, deviantní sexuální akty (drsné BDSM, zoofilie, pedofilie), sebevražda a propaganda užívání drog jsou přísně zakázány. Porušení těchto pravidel způsobí okamžité zablokování správy.

Provozovatelé vysílání musí být starší 18 let. Diváci musí být starší 12 let.

Jaký jazyk mám mluvit?

Záleží na vaší bezprostřední sledovanosti. Začněte s angličtinou; je to nejběžnější jazyk našich uživatelů. Později byste se mohli pokusit někoho naučit frázi nebo dvě ve svém rodném jazyce, pokud mají zájem.

Proč vidím znak „mávej rukou“? Dělám něco špatně?

Neděláte nic špatného. Trváme na tom, abychom měli jedinečný obsah, a tato jednoduchá vlna zajišťuje, že naši provozovatelé vysílání nepoužívají roboty, záznamy a další nahrávky třetích stran.

Co když jsem byl zakázán?

Kontaktujte náš tým technické podpory. Můžete být požádáni, abyste jasně definovali, o čem vaše vysílání je, nebo dokázat svůj věk odesláním ID.

Všechny požadavky provozovatelů vysílání jsou přenášeny na VIP službu a jsou adresovány co nejrychleji. Žádosti jsou zpracovávány v pořadí, v jakém byly přijaty, ale v době vysoké hlasitosti hovoru může dojít ke zpoždění.

Kontaktujte Flirtymania Podpora

Mohu pracovat pouze v živém režimu?

Zaznamenejte si vlastní vysílání, abyste vydělali peníze, i když nejste v chatovací místnosti. Zapněte nahrávání v hlavním menu. Nahrané vysílání lze nalézt ve vaší chatovací místnosti.

Jak mohu přilákat diváky k mému streamu?

Vyzkoušejte něco zbrusu nového, ukažte svůj talent a hlavně si povídejte s diváky. Můžete také přidat popis do svého streamu a pozvat uživatele do veřejné diskusní místnosti. Všechny populární proudy jsou hodnoceny automaticky a přitahují více diváků.

Rozdělte odkaz na svůj stream přes sociální média, webové stránky, fóra a vydělejte více.

Jak začnu vydělávat peníze?

Když shromáždíte dostatek diváků (100 a více), funkce placeného vysílání se automaticky zapne. Zpočátku jsou všechna vysílání pro diváky zdarma, ale stále budete dostávat mince a diváci vám mohou posílat další dárky.

Provozovatelé vysílání nesmí během placeného vysílání inzerovat zdroje třetích stran, pozvat uživatele ani používat platební metody třetích stran.

Kolik mohu vydělat?

Čím více diváků vaše vysílání má, tím více vám bude zaplaceno. Přilákejte nové diváky, aby vydělali více peněz!

Platí soukromé hovory?

Ano! Jak získáte více diváků, obdržíte více pro vysílání a soukromé hovory. Neexistují žádná omezení ani skryté poplatky.

Jaké jsou mince? Co stojí za to?

Mince je vnitřní měna internetových stránek. Uživatelé si je zakoupí, aby vám zaplatili, koupili dárky a dali placené záliby. Mince mají pevnou sazbu $ 1 k 6000 mincím. Měna je zobrazena v mincích.

Kde mohu vidět svou bilanci mincí?

Nad hlavním menu se zobrazí počet mincí ve vašem účtu. Úplnou historii aktivit naleznete v chatovací místnosti.

Jaká je minimální částka?

V současné době je minimální částka výběru 30 USD.

Jak často mohu vybrat peníze?

Nemáme žádné omezení, jak často můžete vybírat peníze. Jakmile dosáhnete minimálního zůstatku 30 $, můžete požádat o platbu.

Jaké jsou metody stažení?

Momentálně můžete použít Bitcoin Wallet nebo Yandex.Money.

Jak dlouho trvá výběr peněz?

Převod obvykle přichází do 2-3 dnů.

Mohu uživatele zablokovat?

Můžete blacklist uživatele, aby jim zabránilo obtěžovat vás. Uživatele můžete také kdykoli odblokovat.

Mohu lidem z určité země zabránit v prohlížení mého streamu?

Ano. V nastavení deaktivujte jednu nebo více zemí.

Může mě uživatel přidat do oblíbených?

Samozřejmě. Jakmile se k vám uživatel přihlásí, obdrží oznámení, když bude vaše vysílání živé. Všichni účastníci vidí své oblíbené vysílání ve speciálním menu.

Je možné vysílat z mobilního telefonu?

Ano, vše, co musíte udělat, je stáhnout aplikaci pro Android nebo iOS.

Je tam chat zdarma? Je to zaplaceno?

Ve výchozím nastavení jsou všechna vysílání zdarma. Žádáme uživatele, aby zaplatili, pouze pokud má stream 100 nebo více diváků.

Co mám dělat, pokud fotoaparát nefunguje nebo je chat zmrazen?

Nejprve restartujte prohlížeč nebo aplikaci. Pokud to nepomůže, kontaktujte náš tým technické podpory a podrobně popište problém. Pokud je to možné, připojte snímky obrazovky.

Kontaktujte Flirtymania Podpora