Často Kladené Otázky

Jak se mám zapsat jako modelka?

Za účelem získání peněz v našich chatovacích místnostech nepotřebujete speciální účet. Začněte vysílat, sbírat diváky a přijímat mince.

Jak se zaregistruji jako agentura?

Vytvořit účty pro každý model a nechat je vysílat jako pravidelné uživatele.

Kolik účtů můžu mít?

Jen jeden. Multiple accounts per user are not allowed. Prosím, ujistěte se, že používáte pouze jeden účet na všechny vaše zařízení, aby se vyhnula označen pro více účtů.

Je nutné být profesionální modelkou?

Modeling experience isn’ t necessary to broadcast and earn money with us. Být přátelský a sebevědomý jsou jediné požadavky.

Musím se svléknout?

Ne, naše služba videochatu je určena pro publikum 12+. Komunikujte se svými diváky a předveďte jim show bez erotického podtextu. Být populární na Flirtymania chat ruletu a vydělat hodně peněz jen tak chatovat se svými diváky a don’t nechat zastřelit za dlouho.

Existují nějaká pravidla nebo omezení pro toky?

Naši diváci dávají přednost hezkým potokům s dobrým osvětlením. Flirtymania.živým divákům může být 12 let, takže si prosím nechte oblečení na kameře.

Chatujte se svými diváky a buďte přátelští.

Erotické proudy jsou zakázány ve veřejných chatovacích místnostech. Váš proud by mohl být přesunut do oddělení pro dospělé nebo zablokován.

Sex na kameře, deviantní sexuální akty (drsné BDSM, zoofilie, pedofilie), sebevražda a užívání drog propaganda jsou přísně zakázány. Porušení těchto pravidel způsobuje okamžité zablokování administrativy.

Modely musí být starší 18 let. Divákům musí být 12 nebo starší.

Jakým jazykem bych měl mluvit?

To záleží na vaší přímé návštěvě. Start with English; it is the most common language among our users. Můžete se později pokusit naučit někoho frázi nebo dvě ve vašem rodném jazyce, pokud mají zájem.

Why do I see the « wave your hand» sign? Dělám něco špatně?

You aren’ t doing anything wrong. Trváme na jedinečném obsahu a tato jednoduchá vlna zajišťuje, že naše modely nepoužívají roboty, přehrávače a další nahrávky třetích stran.

Co když mi to zakázali?

Kontaktujte náš tým technické podpory. Můžete být požádáni, abyste jasněji definovali, o co jde vaše vysílání,nebo abyste prokázali svůj věk zasláním ID.

All requests from models are transferred to the VIP service and are addressed as quickly as possible. Žádosti jsou vyřizovány v pořadí, v jakém jsou přijímány, ale zpoždění mohou nastat v době vysokého objemu volání.

Contact Flirtymania Support

Can I only work in live mode?

Nahrajte si vlastní vysílání, abyste vydělali peníze, i když nejste v chatovací místnosti. Zapněte nahrávání v hlavním menu. Nahrané vysílání naleznete ve vaší chatovací místnosti.

Jak přilákám diváky ke svému potoku?

Zkuste něco úplně nového, ukažte svůj talent a hlavně si popovídejte s diváky. Můžete také přidat popis do vašeho proud a pozvat uživatele do veřejné chatovací místnosti. All popular streams are ranked higher automatically and attract more viewers.

Distribute odkaz na váš proud přes sociální média, webové stránky, fóra vydělat více.

Jak mám začít vydělávat peníze?

Když shromažďujete dostatek diváků (100 nebo více), funkce placeného vysílání se automaticky zapne. Zpočátku jsou všechna vysílání pro diváky zdarma, ale stále dostanete mince a diváci vám mohou posílat doplňkové dárky.

Modely nesmějí během placeného vysílání inzerovat zdroje třetích stran, zvát uživatele nebo používat platební metody třetích stran.

Kolik si můžu vydělat?

Čím více diváků vaše vysílání má, tím více dostanete zaplaceno. Přilákat nové diváky, aby vydělali víc peněz!

Jsou soukromé hovory Placené?

Ano! Jak získáte více diváků, obdržíte více pro vysílání a soukromé hovory. Neexistují žádná omezení ani skryté poplatky.

Co jsou ty mince? Jakou mají cenu?

Mince je vnitřní měnou webových stránek. Uživatelé si je kupují, aby vám zaplatili, kupovali dárky a dávali Placené likes. Mince mají pevnou sazbu 1 až 7000 dolarů mincí. Měna je zobrazena v mincích.

Kde můžu vidět rovnováhu mincí?

Počet mincí na vašem účtu se zobrazí nad hlavním menu. Kompletní historii aktivity naleznete ve vaší chatovací místnosti.

Jaká je minimální částka pro výběr?

V současné době je minimální částka pro výběr 20 dolarů.

Jak často mohu vybírat prostředky?

Nemáme žádná omezení, jak často můžete vybírat peníze. Můžete požádat o platbu kdykoliv, jakmile dosáhnete minimální zůstatek 20 dolarů.

Jaké jsou metody stažení?

Momentálně můžete použít Bitcoinovou peněženku nebo Yandex.Peníze.

Jak dlouho trvá vybrat peníze?

Transfer obvykle dorazí do 2-3 dnů.

Can I block a user?

Můžete blacklist uživatele, aby se zabránilo je od vás trápí. You may also unblock users at any time.

Mohu zabránit lidem z určité země, aby sledovali můj proud?

Ne. Disable one or multiple countries in the settings.

Can a user add me to their favorites?

Samozřejmě. Jakmile se k vám uživatel přihlásí, obdrží oznámení, až bude vaše vysílání vysíláno živě. Všichni účastníci vidí své oblíbené vysílání ve speciálním menu.

Je možné vysílat z mobilního telefonu?

Yes, all you need to do is download the app for Android or iOS.

Je tu volný rozhovor? Je to zaplacené?

By default all broadcasts are free. Žádáme uživatele, aby zaplatili pouze poté, co proud bude mít 100 diváků nebo více.

Co mám dělat, pokud fotoaparát nefunguje nebo chat je zmrazené?

Restartujte nejprve prohlížeč nebo aplikaci. Pokud to nedává’t pomoc, kontaktujte náš tým technické podpory a popsat problém v detailu. Attach screenshots if possible.

Contact Flirtymania Support