Bezplatné chatovací stránky 2022

Chatové stránky

Neztrácejte čas hledáním bezplatných chatovacích stránek. Porovnali jsme a vytvořili seznam nejlepších bezplatných chatovacích stránek.

#1
Flirtymania

Flirty mania je nyní jedním z nejrychleji rostoucích chatů s webovými kamerami s tisíci lidí online kdykoli během dne. Ať už chcete poznat nové přátele, najít rande, poznat lásku svého života nebo si jen promluvit s cizími lidmi, Flirt mánie vám to umožní snadno zvládnout.

Více informací
#2
Periskop

Periscope je americká živá aplikace pro streamování videa pro Android a iOS, kterou vyvinuli Kayvon Beykpour a Joe Bernstein a kterou společnost Twitter získala před uvedením na trh v roce 2015. Beykpour a Bernstein přišli s myšlenkou Periscope při cestování do zahraničí v roce 2013.

Více informací
#3
Nirvam

Nirvam je komunita s více než 3 miliony členů v Itálii, aktivní od roku 2005, online seznamovací stránka mezi lidmi z celého světa, spojená společnou touhou hledat přátelství, lásku, setkání, prostory a způsoby společné zábavy. Jedná se tedy o virtuální místo, kde se uživatelé mohou setkávat, spřátelit, vyměňovat si názory, hovořit o svých zájmech a proč ne, najít spřízněnou duši.

Více informací
{{alt_hispano}}
#4
Chatujte Hispano

Chat Hispano otevřená síť Chat Hispano je největší chatovací síť ve španělštině a jejím cílem je kontaktovat co nejvíce lidí. Chceme, aby každý mohl sdílet zkušenosti, nápady a projekty. A co považuje za nutné.

Více informací
#5
Chatujte nad 40 let

Chat nad 40 let pro Gentildonne e Gentiluomini je bezplatný italský chat bez registrace, anonymní, bezplatný, snadno použitelný, rychlý přístup a online webchat.

Více informací
#6
Czateria

Bezplatný chat na webu INTERIA.PL (CZATeria) funguje v každém prohlížeči. Najděte si nové přátele, anonymní konverzace, posílejte fotografie svým partnerům.

Více informací

Zdarma chatovací stránky

Porovnejte weby s videochaty a připojte se k některé z našich tisíců místností pro videochaty, abyste mohli hovořit s lidmi z celého světa.

Chatujte jako Omegle

Všechny nejlepší alternativy omegle na jednom snadném webu. Prozkoumejte všechny dostupné alternativy omegle a podívejte se na jejich výhody.