Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saatejaamana registreeruda?

Selleks, et meie jututubades raha teenida, ei ole teil vaja spetsiaalset kontot. Alusta ringhäälingut, vaatajate kogumist ja müntide vastuvõtmist.

Kuidas registreeruda agentuurina?

Looge igale ringhäälinguorganisatsioonile kontod ja laske neil tavakasutajatena levitada.

Kui palju kontosid mul on?

Ainult üks. Mitut kontot kasutaja kohta ei ole lubatud. Veenduge, et kasutate ainult ühte kontot kõigis oma seadmetes, et vältida mitme konto tähistamist.

Kas on vaja olla professionaalne ringhäälinguorganisatsioon?

Modelleerimiskogemus pole meiega leviedastuse ja raha teenimise jaoks vajalik. Ainus nõue on olla sõbralik ja enesekindel.

Kas ma pean oma riided ära võtma?

Ei, meie videovestlusteenus on mõeldud vähemalt 12-aastasele vaatajaskonnale. Suhelge oma vaatajatega ja andke neile show ilma erootilise alltekstita. Et olla Flirtymania vestlus rulettis populaarne ja teenida palju raha, lihtsalt vestlege oma vaatajatega ja ärge jätke seda pilti kauaks.

Kas on voogude suhtes reegleid või piiranguid?

Meie vaatajad eelistavad kena välimusega vooge, millel on hea valgustus. Flirtymania.live vaatajad võivad olla 12-aastased, nii et palun hoidke oma riided kaamera ajal.

Vestelge oma vaatajatega ja ole sõbralik.

Erootilised voogud on avalikes jututubades keelatud. Teie voogu saab liigutada täiskasvanute sektsiooni või blokeerida.

Seks on kaamera, deviantne seksiakt (karm BDSM, zoophilia, pedofiilia), enesetapu ja uimastitarbimise propaganda rangelt keelatud. Nende eeskirjade rikkumine põhjustab administratsiooni viivitamatut blokeerimist.

Ringhäälinguorganisatsioonid peavad olema vähemalt 18-aastased. Vaatajad peavad olema vähemalt 12-aastased.

Millist keelt ma peaksin rääkima?

See sõltub teie otsesest vaatajaskonnast. Alusta inglise keelest; see on meie kasutajate seas kõige levinum keel. Te võite hiljem proovida keegi oma emakeeles fraasi või kahte õpetada, kui nad on huvitatud.

Miks ma näen märki „lainetage su kätt”? Kas ma teen midagi valesti?

Sa ei tee midagi valesti. Nõuame, et meil oleks ainulaadne sisu ja see lihtne laine tagab, et meie ringhäälinguorganisatsioonid ei kasuta robotite, kordusmängude ega muude kolmandate osapoolte salvestusi.

Mis siis, kui ma oleksin keelatud?

Võtke ühendust meie tehnilise toe meeskonnaga. Teilt võidakse paluda selgemalt määratleda, mida teie ringhääling on, või tõestada oma vanust ID saatmise teel.

Kõik ringhäälinguorganisatsioonide taotlused kantakse üle VIP-teenusele ja neile adresseeritakse võimalikult kiiresti. Taotlusi käsitletakse nende saamise järjekorras, kuid kõnede mahu korral võib viivitusi tekkida.

Võtke ühendust Flirtymania toega

Kas ma saan töötada ainult reaalajas?

Salvestage oma saade, et teenida raha isegi siis, kui te ei ole jututoas. Lülitage salvestamine sisse peamenüüs. Salvestatud saateid leiate oma jututubast.

Kuidas meelitada vaatajaid minu voogusse?

Proovige midagi uut, näidata oma andeid ja, kõige tähtsam, vestelda oma vaatajatega. Samuti saate oma voogule lisada kirjelduse ja kutsuda kasutajaid avalikku jututuppa. Kõik populaarsed voogud on järjest kõrgemal ja meelitavad rohkem vaatajaid.

Jaotage link oma voogule sotsiaalmeedia, veebisaitide, foorumite kaudu, et teenida rohkem.

Kuidas hakata raha teenima?

Kui kogute piisavalt vaatajaid (100 või enam), lülitub tasulise leviedastuse funktsioon automaatselt sisse. Alguses on kõik saated vaatajatele tasuta, kuid saate siiski münte ja vaatajad saavad teile saata täiendavaid kingitusi.

Ringhäälinguorganisatsioonidel pole lubatud tasuliste saadete ajal reklaamida kolmanda osapoole ressursse, kutsuda kasutajaid ega kasutada kolmanda osapoole makseviise.

Kui palju saan teenida?

Mida rohkem vaatajaid teie saates on, seda rohkem saate maksta. Meelitada uusi vaatajaid rohkem raha teenima!

Kas privaatseid kõnesid makstakse?

Jah! Kui saad rohkem vaatajaid, saate rohkem saadete ja privaatsete kõnede eest. Piiranguid või peidetud tasusid ei ole.

Mis on mündid? Mida nad väärt?

Mündid on veebisaidi sisevaluuta. Kasutajad ostavad neid selleks, et maksta teile, osta kingitusi ja anda neile meeldivaid makseid. Mündid on fikseeritud intressimääraga 1 kuni 6000 münti. Valuuta kuvatakse müntides.

Kust ma näen oma müntide saldot?

Kontol olevate müntide arv kuvatakse põhimenüü kohal. Täieliku tegevusajaloo leiate oma jututoast.

Milline on minimaalne tagasivõtmise summa?

Praegu on minimaalne väljamakse summa 30 dollarit.

Kui tihti saan raha tagasi võtta?

Meil pole piiranguid sellele, kui sageli saate raha välja võtta. Saate makse taotleda igal ajal, kui olete saavutanud minimaalse saldo 30 dollarit.

Millised on taganemismeetodid?

Praegu saate kasutada Bitcoin rahakoti või Yandex.Money.

Kui kaua kulub raha väljavõtmine?

Ülekanne saabub tavaliselt 2-3 päeva jooksul.

Kas kasutaja saab blokeerida?

Saate kasutajate musta nimekirja ära hoida, et vältida nende häirimist. Võite igal ajal ka kasutajate blokeeringu blokeerida.

Kas ma saan takistada teatud riigi inimestel minu voogu vaatamast?

Jah. Keela üks või mitu riiki seadetes.

Kas kasutaja saab mind oma lemmikutesse lisada?

Muidugi. Kui kasutaja on teile tellinud, saavad nad teate, kui teie edastamine toimub. Kõik abonendid näevad oma lemmiksaateid erimenüüs.

Kas on võimalik mobiiltelefonist edastada?

Jah, kõik, mida pead tegema, on alla laadida rakendus Android või iOS.

Kas on vaba vestlus? Kas see on tasutud?

Vaikimisi on kõik ülekanded tasuta. Palume kasutajatel maksta ainult siis, kui voos on 100 või rohkem vaatajat.

Mida teha, kui kaamera ei tööta või vestlus on külmunud?

Taaskäivitage brauser või rakendus. Kui see ei aita meie tehnilise toe meeskonnaga ühendust võtta ja probleemi üksikasjalikult kirjeldada. Võimalusel lisage ekraanipildid.

Võtke ühendust Flirtymania toega