Sıkça Sorulan Sorular

Model olarak nasıl hesap açarım?

Chat odalarımızda görüntülü sohbet programları ile para kazanmak için özel bir hesap açmana gerek yok. Hemen yayına başla, izleyici topla ve para kazanmaya başla.

Ajans olarak nasıl hesap açarım?

Her model için webcam model hesabı oluşturun ve düzenli kullanıcılar olarak yayın yapmalarına izin verin.

Kaç tane hesap açabilirim?

Yalnızca bir tane webcam model hesabı açabilirsiniz. Bir kullanıcının birden fazla hesabı olamaz. Birden fazla hesaptan dolayı etiketlenmemek için lütfen tüm cihazlarınız için tek bir hesap kullanın.

Profesyonel bir model olmama gerek var mı?

Bizimle yayın yapmak ve para kazanmak için modellik tecrübesine gerek yok. Arkadaş canlısı olmak ve kendine güvenmek tek koşuldur.

Giysilerimi çıkarmak zorunda mıyım?

Hayır, video chat hizmetimiz 12+ yaş izleyicileri için tasarlanmıştır. İzleyicilerin ile iletişime geç ve herhangi bir erotik içerik sergilemeden onlara bir şov hazırla. Flirtymania chat roulette ile popüler olmak ve görüntülü sohbet programları ile para kazanmak için izleyicilerinle sohbet et ve çok ara verme.

Yayınlar için herhangi bir kural ya da sınırlama var mı?

İzleyicilerimiz iyi ışıklı göze hoş gelen yayınları tercih ediyor. Flirtymania.live izleyicileri 12 yaşında çocuklar olabilir bu yüzden kamera açıkken kıyafetleriniz çıkarmayın.

İzleyicilerinle sohbet et ve arkadaş canlısı ol.

Erotik yayınlar genel chat odalarında yasaktır. Yayınlarınız yetişkin kategorisine alınabilir ya da yasaklanabilir.

Kamerada seks, aykırı seks hareketleri (sert BDSM, zoofili, pedofili), intihar ve uyuşturucu madde propagandası yapmak kesinlikle yasaktır. Bu kuralların ihlali yönetim tarafından direkt olarak engellenmenize neden olur.

Modellerin cam şov yapabilmeleri için en az 18 yaşında olmaları gerekmektedir. İzleyiciler en az 12 yaşında olmalıdır.

Hangi dilde konuşmalıyım?

O anki cam şov izleyici kitlene göre değişir. İngilizce ile başla; kullanıcılarımız arasında en çok konuşulan dildir. Sonra, eğer ilgilenirlerse kendi dilinde birkaç cümle öğretebilirsin.

Neden «ellerini salla» işareti görüyorum? Yanlış yaptığım bir şey mi var?

Bir şeyi yanlış yapmıyorsun. Özel içerik üretilmesini teşvik ediyoruz ve bu el sallama işareti modellerimizin bot yayınlarını, tekrar yayınlarını ya da 3. parti kayıtlarını kullanmamaları için var.

Engellendiysem ne olur?

Teknik destek ekibimizle iletişime geç. Yayınlarının içerikleri hakkında detaylı bilgi vermen ya da kimlik kartını göstererek yaşını doğrulaman gerekebilir.

Modellerden gelen her istek VIP hizmetine aktarılır ve mümkün olan en kısa sürede işleme alınır. İstekler, geldikleri sırayla işleme alınır fakat yoğun dönemlerde gecikmeler yaşanabilir.

Flirtymania Destek Ekibiyle İletişime Geç

Sadece canlı modda mı çalışabilirim??

Chat odasında olmasan da para kazanmak için kendi yayınını kaydet. Ana menüdeki kaydet butonunu etkinleştir. Kayıtlı yayınların chat odasında yer alır.

Yayınıma nasıl izleyici çekerim?

Kendi webcam model hesabınla markanı yarat, yeteneklerini göster ve en önemlisi izleyicilerinle sohbet et. Yayınına tanım da ekleyebilir ve genel chat odasına kullanıcı davet edebilirsin. Tüm popüler yayınlar otomatik olarak daha yüksek puanlanır ve daha fazla izleyici çeker.

Sosyal medya, web siteleri ve forumlar üzerinden daha fazla para kazanmak için yayınının linkini paylaş.

Para kazanmaya nasıl başlayabilirim?

Yeterli izleyici (100 veya daha fazla) topladığında ödemeli yayın özelliği otomatik olarak devreye girer. Başlangıçta tüm yayınlar izleyiciler için ücretsizdir fakat sen yine de kupon kazanmaya başlarsın ve izleyicilerin sana ekstra hediyeler gönderebilir.

Modeller webcam şov aktivitelerinde üçüncü parti ürünlerinin reklamını yapamaz, kullanıcı davet edemez veya ödemeli yayınlar boyunca üçüncü parti ödeme yöntemi kullanamaz.

Ne kadar kazanabilirim?

Webcam şov yayınınızda ne kadar fazla izleyicin olursa o kadar fazla ödeme alırsın. Daha fazla para kazanmak için yeni izleyiciler topla!

Tüm özel aramalar ücretli mi?

Evet! Daha fazla izleyici topladıkça yayınların ve özel aramaların için daha fazla para kazanacaksın. Herhangi bir sınırlama ya da gizli ücretler yok.

Kuponlar nedir? Değerleri nedir?

Kupon, bu web sitesinin kendi para birimidir. Kullanıcılar sana ödeme yapmak, hediye satın almak ve ödemeli beğeni gönderebilmek için kupon satın alırlar. kuponların sabit değeri 6000 kupon için 1$’dır. Para birimleri kupon cinsinden gösterilir.

Kupon bakiyemi nereden görebilirim?

Hesabındaki kupon miktarı ana menüde gösterilir. Tüm etkinlik geçmişi sohbet odanda mevcuttur.

Minimum para çekme miktarı nedir?

Şimdilik, minimum para çekme miktarı $20’dir.

Ne sıklıkta para çekebilirim?

Görüntülü sohbet programı ile ne kadar sıklıkla para çekebileceğine dair herhangi bir sınırlama mevcut değil. $20’lık minimum sınıra ulaştıktan sonra dilediğin an para çekebilirsin.

Para çekme yöntemleri nelerdir?

Şimdilik, Bitcoin Cüzdan ya da Yandex Money kullanabilirsin.

Para çekme işlemi ne kadar sürüyor?

Transfer işlemi genellikle 2-3 gün sürüyor.

Bir kullanıcıyı engelleyebilir miyim?

Bir kullanıcının webcam şov aktivitende seni rahatsız etmemesi için o kullanıcıyı kara listeye alabilirsin. Dilediğin an kullanıcıların engelini de kaldırabilirsin.

Belirli bir ülkedeki kullanıcıların yayınımı izlemesini engelleyebilir miyim?

Evet. Ayarlardan bir veya daha fazla ülke için engel koyabilirsin.

Bir kullanıcı beni favorilerine ekleyebilir mi?

Tabii ki. Bir kullanıcı sana abone olduğunda yayının başladığı zaman bir bilgilendirme alacak. Tüm aboneler özel menüde kendi favori yayınlarını görürler.

Cep telefonundan yayın yapılabiliyor mu?

Evet, tek yapman gereken Android veya iOS uygulamasını indirmek.

Ücretsiz sohbet var mı? Bir şey için ödeme yapılıyor mu?

Varsayılan olarak tüm yayınlar ücretsizdir. Yalnızca yayına 100 veya daha fazla izleyici toplandığında kullanıcıların ödeme yapmasını istiyoruz.

Kamera çalışmadığında veya sohbet donduğunda ne yapmalıyım?

Tarayıcıyı veya uygulamayı tekrar başlat. Bu işe yaramazsa teknik destek ekibimizle iletişime geç ve detaylı bir şekilde sorunu anlat. Mümkünse ekran görüntüsü paylaş.

Flirtymania Destek Ekibiyle İletişime Geç