Ücretsiz sohbet siteleri 2022

Sohbet siteleri

Ücretsiz sohbet siteleri aramakla zaman kaybetmeyin. En iyi ücretsiz sohbet sitelerini karşılaştırdık ve listesini yaptık.

#1
Flirtymania

Flört mani, artık günün her saatinde çevrimiçi olarak binlerce insanla en hızlı büyüyen web kamerası sohbetlerinden biridir. İster yeni arkadaşlar edinmek, bir randevu bulmak, hayatının aşkıyla tanışmak ya da sadece yabancılarla konuşmak istiyorsan, Flört çılgınlığı kolayca yapmanı sağlar.

Daha fazla detay
#2
Periskop

Periscope, Kayvon Beykpour ve Joe Bernstein tarafından geliştirilen ve 2015 yılında piyasaya sürülmeden önce Twitter tarafından satın alınan Android ve iOS için bir Amerikan canlı video akışı uygulamasıdır. Beykpour ve Bernstein, 2013 yılında yurtdışına seyahat ederken Periscope fikrini ortaya attı.

Daha fazla detay
#3
Nirvam

Nirvam, İtalya'da 2005 yılından bu yana aktif olan, arkadaşlık, aşk, karşılaşmalar, alanlar ve ortak eğlence yolları arama ortak arzusuyla birleşmiş, dünyanın her yerinden insanlar arasında çevrimiçi bir tanışma sitesi olan 3 milyondan fazla üyeye sahip bir topluluktur. Bu nedenle, kullanıcıların buluşabilecekleri, arkadaş edinebilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri, ilgi alanları hakkında konuşabilecekleri ve neden olmasın, bir ruh eşi bulabilecekleri sanal bir yerdir.

Daha fazla detay
{{alt_hispano}}
#4
Hispano Sohbet

Açık bir ağ ile sohbet edin Hispano, İspanyolca'daki en büyük sohbet ağıdır ve amacı olabildiğince çok kişiyle iletişim kurmaktır. Herkesin deneyimlerini, fikirlerini ve projeleri paylaşabilmesini istiyoruz. Ve gerekli gördüğü şey.

Daha fazla detay
#5
40 yaş üstü sohbet

Gentildonne için 40'tan Fazla Sohbet e Gentiluomini, kayıt olmadan, anonim, ücretsiz, kullanımı kolay, çevrimiçi web sohbeti ile hızlı erişim sağlayan ücretsiz bir İtalyan sohbetidir.

Daha fazla detay
#6
Czateria

INTERIA.PL'de (CZATeria) ücretsiz sohbet her tarayıcıda çalışır. Yeni arkadaşlar edinin, isimsiz konuşmalar yapın, muhataplarınıza fotoğraflar gönderin.

Daha fazla detay

Canlı sohbet sitesi

Görüntülü sohbet sitelerini karşılaştırın ve dünyanın her yerinden insanlarla konuşmak için binlerce görüntülü sohbet odamızdan birine katılın.

Omegle gibi sohbet siteleri

Tek bir kolay sitede tüm en iyi omegle alternatifleri. Mevcut tüm omegle alternatiflerini keşfedin ve avantajlarını görün.