Periskopo alternatyva

Sveiki atvykę į „Flirtymania“ - tiesioginę vaizdo įrašų bendruomenę

Pradėkite tiesiogiai, dalinkitės nuotraukomis ir vaizdo įrašais

Flirtymania yra puiki alternatyva periskopui, kad galėtumėte tiesiogiai transliuoti ir dalytis kita medija su vartotojais!

Registruotis nereikia

Flirtymanijoje galite peržiūrėti bet kokį turinį anonimiškai ir prisiregistruoti tik tada, kai norite paskelbti savo turinį

Užsidirbkite pinigų iš savo pomėgio

Galite užsidirbti iš meilės kurdami turinį srautiniu būdu ir įkeldami mediją naudodami mūsų prenumeratos modelį.

200+ lipdukų kiekvienai progai

Išnaudokite savo laiką Flirtymanioje naudodami linksmus lipdukus, skirtus kiekvienai nuotaikai ir įvykiui. Tai geriausia periskopo alternatyva, norint paįvairinti asmeninius ir asmeninius pokalbius šiais linksmais ir jaudinančiais lipdukais. Atsisveikinkite su nuobodžiais pokalbiais ir pasiruoškite nuostabiems pokalbiams!

Daugiau nei 1500 tiesioginių vaizdo pokalbių

Flirtymania suteikia jums geriausią periskopo tiesioginio transliavimo alternatyvą su savo išskirtine platforma U LIVE. Galite rasti šimtus unikalių tiesioginių srautų ir transliacijų, skirtų kasdienei linksmybių dozei! Be šių nesibaigiančių tiesioginių srautų, Flirtymania taip pat galite tyrinėti daugelio turinio kūrėjų nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Kalbėkitės su pasauliu

Su vartotojais iš daugiau nei 80 šalių, Flirtymania suteikia jums galimybę susipažinti su naujais žmonėmis iš viso pasaulio. Raskite patrauklių merginų ir susiraskite naujų draugų internete su mūsų didele pasauline vartotojų baze. Galite išbandyti savo įgūdžius su merginomis iš įvairių šalių ir smagiai praleisti laiką su tomis, kurios jums labiausiai patinka!

Pradėkite savo žiniatinklio transliuotojo darbą šiandien

Tiesiog kalbėkitės su vartotojais ir užsidirbkite pinigų