ТОП-8 сайтів відеочат 2021

Сайти для відеочатів

Сайти для відеочатів - спробуйте чат Flirtymania у чаті та переконайтеся в його перевагах. Поговоріть з людьми по всьому світу, знайдіть нових друзів або станьте дівчатками.

{{alt_flirtymania}}
#1
Фліртиманія

Кокетлива манія зараз є одним із найбільш швидкозростаючих чатів веб-камер з тисячами людей в Інтернеті щоразу. Якщо ви хочете познайомитися з новими друзями, знайти побачення, зустріти любов свого життя або просто поговорити з незнайомцями, Флірт манія дозволяє вам легко це зробити.

Детальніше
{{alt_bazoocam}}
#2
Базоокам

Bazoocam.org - це сайт відео-чату, який поєднує вас із абсолютно незнайомим для спілкування. Щоб почати спілкуватися з партнером, просто натисніть синю кнопку старту. Тоді ви зможете поспілкуватися з випадково вибраним незнайомцем.

Детальніше
{{alt_camsurf}}
#3
Камсерфінг

На Camsurf ви можете спілкуватися з тисячами людей з усього світу у веселому середовищі. Наша система звітування громади допомагає переконатися, що люди, які спілкуються в чаті на Camsurf, дотримуються наших умов використання. Спілкуйтеся з упевненістю та миттєво знайомтесь із цікавими людьми, такими як ви. Наша полегшена платформа для чату спрощує відеочат, не жертвуючи чудовими функціями.

Детальніше
{{alt_coomeet}}
#4
Кумеет

Відкрийте для себе CooMeet - додаток для відеочату в режимі реального часу з дівчатами. Тисячі справжніх і перевірених дівчат з усього світу в мережі Інтернет і чекають на вас. Почніть чат із веб-камерою зараз! ... CooMeet - найкращий відеочат з дівчатами. Почніть унікальний веб-чат з дівчатами прямо зараз! Тисячі прекрасних незнайомців чекають на вас в Інтернеті!

Детальніше
{{alt_omegle}}
#5
Омегле

Omegle - чудове місце для знайомства з новими друзями. Коли ви використовуєте Omegle, ми вибираємо іншого користувача навмання і дозволяємо вам спілкуватися один з одним у чаті. ... Вам не потрібен додаток для використання Omegle на вашому телефоні чи планшеті! Веб-сайт чудово працює на мобільних пристроях. Використовуючи Omegle, ви приймаєте умови внизу.

Детальніше
{{alt_shagle}}
#6
Шагля

Відеочат із випадковими людьми в режимі миттєво на Shagle. Ми підключаємо вас до спілкування з незнайомими людьми в чаті, що робить вас простішими для знайомства з новими людьми в Інтернеті. Shagle пропонує безкоштовний додаток для онлайн-чату, який дозволить вам миттєво поспілкуватися з незнайомцями по всьому світу.

Детальніше
{{alt_periscope}}
#7
Перископ

Periscope - це американський додаток для трансляції відео в прямому ефірі для Android та iOS, розроблений Кайвоном Бейкпуром та Джо Бернштейном і придбаний Twitter перед запуском у 2015 році. Бейкпур та Бернштейн придумали ідею для Periscope під час поїздки за кордон у 2013 році.

Детальніше
{{alt_ometv}}
#8
Ометв

За допомогою відеочату OmeTV ви можете завести розмову з незнайомцями, познайомитися з цікавими людьми та створити нові дружні стосунки. Ми пропонуємо кращу альтернативу випадковим чатам, схожим на Omegle. ... Спілкуйтеся з незнайомцями та станьте друзями! У будь-який час дня та ночі відеочат OmeTV збирає тисячі крутих людей з усього світу.

Детальніше
{{alt_nirvam}}
#9
Нірвам

Nirvam - спільнота з понад 3 мільйонами членів в Італії, яка діє з 2005 року, веб-сайт знайомств між людьми з усіх куточків, об’єднаний загальним бажанням шукати дружби, любові, зустрічей, простору та способів загальної розваги. Отже, це віртуальне місце, де користувачі можуть зустрітися, завести друзів, обмінятися думками, поговорити про свої інтереси і, чому б ні, знайти другу половинку.

Детальніше
{{alt_hispano}}
#10
Чат Hispano

Chat Hispano - це відкрита мережа Chat Hispano - найбільша мережа чатів іспанською мовою, метою якої є встановлення контакту з якомога більшою кількістю людей. Ми хочемо, щоб усі мали змогу ділитися досвідом, ідеями та проектами. І те, що він вважає необхідним.

Детальніше
{{alt_chathub}}
#11
Chathub

ChatHub - хороша альтернатива Omegle. Ви можете спілкуватися у відеочаті із випадковими людьми з усього світу. Ви можете розмовляти, спілкуватися в чаті та спілкуватися за допомогою веб-камери. Це абсолютно безкоштовно.

Детальніше
{{alt_czateria}}
#12
Катерія

Безкоштовний чат в INTERIA.PL (CZATeria) працює в кожному браузері. Знайдіть нових друзів, ведіть анонімні розмови, надсилайте фотографії своїм співрозмовникам.

Детальніше
{{alt_terra}}
#13
Терра-чат

Спілкуйтеся з людьми вашого віку та з вашої країни, Чат Terra завжди на іспанській мові, БЕЗКОШТОВНО Інтернет-іспаномовний чат. ... Terra Chat, найбільша інтернет-спільнота чату іспанською мовою, зустрічає людей різного віку, віку та смаку. ЗАГАЛЬНІ номери. Чат Флірт. Знайдіть свою кращу половину, ту особливу людину, яка з вами зв’язується.

Детальніше
{{alt_webcamo}}
#14
Веб-камо

Чат веб-камери Webcamo.com - це безкоштовний сайт чату, де ви можете розширити коло своїх друзів для дружби чи побачень. Ви зможете побачити в прямому ефірі і не рухаючи кореспондента завдяки камері вашого комп’ютера. Ви зможете пізнати свого партнера, не рухаючись. Дами, нехай чоловіки зустрінуть вас у нашому чемному чаті ввічливих чоловіків і повинні знати, як жити.

Детальніше
{{alt_chatover}}
#15
Чат старше 40 років

Чат старше 40 років для Gentildonne e Gentiluomini - це безкоштовний італійський чат без реєстрації, анонімний, безкоштовний, простий у використанні, швидкий доступ до нього, за допомогою веб-чату.

Детальніше
{{alt_competitor}}
#16
Чат вдвоєм

Анонімний чат, розмова з попутником, діалог з незнайомцем.

Детальніше
{{alt_chatroulette}}
#17
Chatroulette

Chatroulette - це оригінальна випадкова чат-кімната для зустрічей з хлопцями, дівчатами, знаменитостями, музикантами, коміксами та різними захоплюючими людьми. Логін не потрібен. Почніть спілкуватися в чаті та миттєво зв’яжіться з мільйонами людей

Детальніше

Безкоштовні сайти відеочату

Ми розглянули та порівняли найкращі сайти відеочату 2021-х років. Приєднуйтесь до будь-якої з наших тисяч кімнат відеочату, щоб поспілкуватися з людьми у всьому світі.

Веб-сайти для відеочатів

Усі найкращі додатки для відеочату на одному простому сайті. Ознайомтесь із усіма доступними альтернативами відеочат і переконайтеся в його перевагах.