Alternativa e periskopit

Mirësevini në Flirtymania - një komunitet video drejtpërdrejt

Shkoni drejtpërdrejt, ndani fotografi dhe video

Flirtymania është alternativa e përsosur e periskopit që ju të transmetoni drejtpërdrejt dhe të ndani media të tjera me përdoruesit!

Nuk kërkohet regjistrim

Në Flirtymania, ju mund të shikoni çdo përmbajtje në mënyrë anonime dhe të regjistroheni vetëm kur dëshironi të postoni përmbajtjen tuaj

Bëni para nga hobi juaj

Ju mund të fitoni para për dashurinë tuaj për krijimin e përmbajtjes duke transmetuar dhe ngarkuar media përmes modelit tonë të pajtimit.

200+ afishe për çdo rast

Shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj në Flirtymania me ngjitëse zbavitëse për çdo humor dhe ngjarje. Kjo është alternativa më e mirë e periskopit për të shijuar bisedat tuaja, personale dhe private, përmes këtyre ngjitësve argëtues dhe emocionues. Thuaj lamtumirë bisedave tuaja të mërzitshme dhe përgatituni për disa biseda të mrekullueshme!

1500+ biseda live video

Flirtymania ju sjell alternativën më të mirë të transmetimit të drejtpërdrejtë të periskopit me platformën e saj ekskluzive të quajtur U LIVE. Mund të gjeni qindra transmetime të drejtpërdrejta unike dhe transmetime për dozën tuaj të përditshme të argëtimit! Përveç këtyre transmetimeve të drejtpërdrejta të pafundme, mund të eksploroni gjithashtu foto dhe video nga shumë krijues të përmbajtjes në Flirtymania.

Bisedo me Boten

Me përdorues nga mbi 80 vende, Flirtymania ju sjell mundësinë për të takuar njerëz të rinj nga e gjithë bota. Gjeni vajza të nxehta dhe bëni miq të rinj në internet me bazën tonë të madhe të përdoruesve në mbarë botën. Mund të provoni aftësitë tuaja me vajza nga vende të ndryshme dhe të argëtoheni me ato që ju pëlqejnë më shumë!

Filloni punën tuaj të transmetuesit të kamerës tuaj sot

Thjesht bisedoni me përdoruesit dhe fitoni para