برای نوشتن پول دریافت کنید

با ایجاد محتوای منحصر به فرد برای سیستم عامل های پخش ، درآمد کسب کنید. برای هر بازدید مقاله بنویسید و پول بگیرید. از سیستم عامل ما برای ارسال مقالات و داستان هایی از زندگی روزمره خود استفاده کنید. ما منتظر متن های تبلیغاتی هستیم و هزینه مطالب را پرداخت می کنیم!

یک پلتفرم پخش جریانی است که در آن کاربران مقالات ، عکسها و فیلم های جالب را به اشتراک می گذارند ، جریان های مختلفی را راه اندازی می کنند ، با دوستانشان ملاقات می کنند و گپ می زنند. ما به دنبال نویسندگان با استعداد هستیم که آماده ایجاد محتوای منحصر به فرد خود هستند.

ما برای هر بازدید از انتشارات شما هزینه پرداخت می کنیم و به پست هایی که کاربران برای آن هزینه می کنند اجازه می دهیم. برای بازدید می توانید حداکثر 0.04 دلار دریافت کنید.

با نوشتن آنلاین درآمد کسب کنید

از تمام پتانسیل سیستم عامل برای کسب درآمد استفاده کنید. تمام راه های کسب درآمد به روی شما باز است: مقالات رایگان ارسال کنید و از طریق بازدیدها درآمد کسب کنید یا محتوای خود را برای کاربران پرداخت کنید. همچنین می توانید از طریق برنامه وابسته ما درآمد منفعل دریافت کنید

برای خواندن پول دریافت کنید

پرداخت برای مشاهده پست ها. ما برای هر 50 بازدید از محتوا به طور رایگان برای کاربران هزینه می کنیم.

ارسال داستان کوتاه

پاداش برای دعوت از نویسندگان. نویسندگان دیگر را به سیستم عامل ما دعوت کنید و از درآمد آنها 10٪ پاداش بگیرید.

برای نوشتن پول پرداخت کنید

کسب درآمد از طریق اشتراک. محتوای اختصاصی ایجاد کنید و آن را از طریق اشتراک در دسترس قرار دهید. قیمت اشتراک ماهانه را تعیین کنید.

از کجا داستان کوتاه برای پول ارسال کنید

کسب درآمد از طریق ترافیک موتور جستجو. به برنامه وابسته بپیوندید ، کاربران را به وب سایت دعوت کنید و 30٪ از خریدهای خود را در سیستم عامل دریافت کنید.

نوشتن داستان کوتاه

از مطالب متنوع استقبال می شود. اکنون ما به طور فعال در حال تبلیغ پست هایی در مورد طنز ، ورزش ، بازی های رایانه ای ، esports ، cospay و انیمه ، دختران ، آشپزی ، عکس و کمیک هستیم.

ناشر داستان کوتاه

پست های با کیفیت بالا به شما کمک می کند درآمد بیشتری کسب کنید. یک تصویر یا فیلم جذاب و توضیحات جذاب و جذاب ، بازدیدهای بیشتری را به خود جلب کرده و درآمد نویسنده را افزایش می دهد

با نوشتن آنلاین درآمد کسب کنید

آسان برداشت پول. حداقل مبلغ برداشت 10 دلار است. پول را به حساب های Visa یا Mastercard ، PayPal ، Yoomoney ، کیف پول QIWI ، Sepa یا Bitsafe بردارید یا یک فاکتور (قبض پرداخت) ایجاد کنید.

فکر می کنید این خیلی چیز خوبی است؟
اکنون ما را بررسی کنید و برای نوشتن امروز حقوق دریافت کنید!