Zarabiaj na pisaniu

Zarabiaj, tworząc unikalne treści dla platform streamingowych. Pisz artykuły i zdobywaj pieniądze za każde wyświetlenie. Skorzystaj z naszej platformy, aby publikować artykuły i historie ze swojego codziennego życia. Czekamy na copywriterów i płacimy za treść!

To platforma strumieniowa, na której użytkownicy udostępniają fajne artykuły, zdjęcia i filmy, uruchamiają transmisje, spotykają się ze znajomymi i rozmawiają. Poszukujemy utalentowanych autorów gotowych do tworzenia własnych, unikalnych treści.

Płacimy za każde wyświetlenie Twojej publikacji i zezwalamy na posty, za które płacą użytkownicy. Za wyświetlenie możesz otrzymać do 0,04 USD.

Zarabiaj pisząc online

Wykorzystaj cały potencjał platformy, aby zarabiać pieniądze. Wszystkie drogi zarabiania są dla Ciebie otwarte: publikuj bezpłatne artykuły i zarabiaj dzięki wyświetleniom lub opłacaj treści dla użytkowników. Możesz również otrzymywać dochód pasywny za pośrednictwem naszego programu partnerskiego

Zarabiaj na czytaniu

Opłata za przeglądanie postów. Płacimy za każde 50 wyświetleń treści bezpłatnych dla użytkowników.

Przesyłanie opowiadania

Nagroda za zaproszenie copywriterów. Zaproś innych autorów do naszej platformy i otrzymaj 10% nagrody od ich dochodów.

Zarabiaj na pisaniu

Zarabianie na tekście poprzez subskrypcje. Twórz ekskluzywne treści i udostępniaj je w ramach subskrypcji. Ustaw cenę miesięcznej subskrypcji.

Gdzie przesyłać opowiadania za pieniądze

Zarabianie na ruchu w wyszukiwarkach. Dołącz do programu partnerskiego, zaproś użytkowników do serwisu i uzyskaj 30% z zakupów na platformie.

Pisanie opowiadań

Różnorodne treści są mile widziane. Teraz aktywnie promujemy posty o humorze, sporcie, grach komputerowych, e-sporcie, cosplayu i anime, dziewczynach, gotowaniu, zdjęciach i komiksach.

Wydawca opowiadań

Wysokiej jakości posty pomogą Ci zarobić więcej. Wciągające zdjęcie lub film i chwytliwy, szczegółowy opis przyciągają więcej wyświetleń i zwiększają dochody autora

Zarabiaj pisząc online

Łatwo wypłacić pieniądze. Minimalna kwota wypłaty to 10 $. Wypłacaj pieniądze na konta Visa lub Mastercard, PayPal, Yoomoney, QIWI wallet, Sepa lub Bitsafe lub utwórz fakturę (rachunek za płatność).

Myślisz, że to za dużo dobrego?
Sprawdź nas teraz i zarabiaj na pisaniu już dziś!