Yazmak için para kazanın

Akış platformları için benzersiz içerik oluşturarak para kazanın. Makaleler yazın ve her görünüm için para kazanın. Günlük hayatınızdan makaleler ve hikayeler göndermek için platformumuzu kullanın. Metin yazarlarını bekliyoruz ve içerik için ödeme yapıyoruz!

Kullanıcıların harika makaleler, resimler ve videolar paylaştığı, akışları başlattığı, arkadaşlarla buluştuğu ve sohbet ettiği bir akış platformudur. Kendi benzersiz içeriklerini oluşturmaya hazır yetenekli yazarlar arıyoruz.

Yayınınızın her görünümü için ödeme yapıyoruz ve kullanıcıların ödeme yaptığı gönderilere izin veriyoruz. Bir görünüm için 0,04 dolara kadar para kazanabilirsiniz.

Online yazarak para kazanın

Para kazanmak için platformun tüm potansiyelini kullanın. Tüm para kazanma yolları size açıktır: ücretsiz makaleler yayınlayın ve görüntülemeler yoluyla kazanın veya içeriğinizi kullanıcılar için ücretli hale getirin. Ortaklık programımız aracılığıyla da pasif gelir elde edebilirsiniz.

Okumak için para kazanın

Gönderileri görüntülemek için ödeme. Kullanıcılar için ücretsiz içeriğin her 50 görüntülenmesi için ödeme yapıyoruz.

Kısa hikaye gönderme

Metin yazarlarını davet etmenin ödülü. Diğer yazarları platformumuza davet edin ve gelirlerinden% 10 ödül alın.

Yazmak için para kazanın

Abonelikler yoluyla metin üzerinden para kazanma. Özel içerik oluşturun ve abonelik yoluyla kullanıma sunun. Aylık aboneliğin fiyatını belirleyin.

Para karşılığı kısa öyküler nereye gönderilir?

Arama motoru trafiğiyle para kazanma. Ortaklık programına katılın, kullanıcıları web sitesine davet edin ve platformda yaptıkları alışverişlerden% 30 kazanın.

Kısa hikayeler yazmak

Çeşitli içerikler açığız. Şimdi mizah, spor, bilgisayar oyunları, espor, cospay ve anime, kızlar, yemek pişirme, resimler ve çizgi romanlarla ilgili gönderileri aktif olarak tanıtıyoruz.

Kısa hikaye yayıncısı

Yüksek kaliteli gönderiler daha fazla kazanmanıza yardımcı olur. İlgi çekici bir resim veya video ve akılda kalıcı, ayrıntılı açıklama daha fazla görüntüleme çeker ve yazarın gelirini artırır

Online yazarak para kazanın

Para çekmek kolaydır. Minimum para çekme tutarı 10 $ 'dır. Visa veya Mastercard, PayPal, Yoomoney, QIWI cüzdan, Sepa veya Bitsafe hesaplarına para çekin veya bir fatura (ödeme faturası) oluşturun.

Bunun çok iyi bir şey olduğunu mu düşünüyorsun?
Şimdi bizi kontrol edin ve bugün yazmak için para kazanın!