Užmokėk už rašymą

Uždirbkite pinigų, sukurdami unikalų srautinių platformų turinį. Rašykite straipsnius ir gaukite pinigų už kiekvieną peržiūrą. Naudokitės mūsų platforma, norėdami paskelbti straipsnius ir istorijas iš savo kasdienio gyvenimo. Laukiame tekstų autorių ir mokame už turinį!

Tai srautinio perdavimo platforma, kurioje vartotojai dalijasi šauniais straipsniais, nuotraukomis ir vaizdo įrašais, paleidžia srautus, susitinka su draugais ir kalbasi. Mes ieškome talentingų autorių, pasirengusių sukurti savo unikalų turinį.

Mes mokame už kiekvieną jūsų leidinio peržiūrą ir leidžiame įrašus, už kuriuos moka vartotojai. Už peržiūrą galite gauti iki 0,04 USD.

Užsidirbkite pinigų rašydami internetu

Išnaudokite visas platformos galimybes uždirbti pinigus. Visi pajamų gavimo keliai jums yra atviri: skelbkite nemokamus straipsnius ir uždirbkite iš peržiūrų, ar jūsų turinys bus mokamas už naudotojus. Jūs taip pat galite gauti pasyvias pajamas per mūsų partnerių programą

Gaukite atlyginimą už skaitymą

Mokėjimas už įrašų peržiūrą. Mes mokame už kiekvieną 50 turinio peržiūrų nemokamai vartotojams.

Pateikiama apysaka

Apdovanojimas už tekstų rašytojų kvietimą. Pakvieskite kitus autorius į mūsų platformą ir gaukite 10% atlygį iš jų pajamų.

Gaukite atlyginimą už rašymą

Gauti pajamų iš teksto per prenumeratas. Kurkite išskirtinį turinį ir padarykite jį prieinamą per prenumeratą. Nustatykite mėnesio abonemento kainą.

Kur pateikti noveles už pinigus

Pajamų gavimas per paieškos sistemų srautą. Prisijunkite prie partnerių programos, pakvieskite vartotojus į svetainę ir gaukite 30 proc. Pirkinių platformoje.

Trumpų istorijų rašymas

Įvairus turinys yra sveikintinas. Dabar mes aktyviai reklamuojame įrašus apie humorą, sportą, kompiuterinius žaidimus, esportą, cospay ir anime, merginas, maisto gaminimą, nuotraukas ir komiksus.

Apysakų leidėjas

Aukštos kokybės įrašai padeda uždirbti daugiau. Įtraukiantis paveikslėlis ar vaizdo įrašas ir patrauklus, išsamus aprašymas pritraukia daugiau peržiūrų ir padidina autoriaus pajamas

Užsidirbkite pinigų rašydami internetu

Lengva atsiimti pinigus. Minimali pinigų suma yra 10 USD. Paimkite pinigus į „Visa“ ar „Mastercard“, „PayPal“, „Yoomoney“, „QIWI“ piniginės, „Sepa“ ar „Bitsafe“ sąskaitas arba sukurkite sąskaitą faktūrą (mokėjimo sąskaitą).

Manote, kad tai per daug geras dalykas?
Patikrinkite mus dabar ir gaukite užmokėjimą už rašymą šiandien!