Uždirbkite pinigų, sukurdami unikalų srautinių platformų turinį

Rašykite straipsnius ir gaukite pinigų už kiekvieną peržiūrą. Naudokite „ Flirtymania“, kad paskelbtumėte straipsnius ir istorijas iš savo kasdienio gyvenimo. Laukiame tekstų autorių ir mokame už turinį!

„Flirtymania“ - tai srautinio perdavimo platforma, kurioje vartotojai dalijasi šauniais straipsniais, nuotraukomis ir vaizdo įrašais, paleidžia srautus, susitinka su draugais ir bendrauja. Mes ieškome talentingų autorių, pasirengusių sukurti savo unikalų turinį.

Mes mokame už kiekvieną jūsų leidinio peržiūrą ir leidžiame įrašus, už kuriuos moka vartotojai. Už peržiūrą galite gauti iki 0,04 USD.

download chat roulette on appleonline video chat rooms

Išnaudokite visas platformos galimybes uždirbti pinigus

Visi pajamų gavimo keliai jums yra atviri: skelbkite nemokamus straipsnius ir uždirbkite iš peržiūrų, ar jūsų turinys bus mokamas už naudotojus. Pasyvias pajamas taip pat galite gauti per mūsų partnerių programą

read dating articles onlinedesktop online video chat

Mokėjimas už įrašų peržiūrą

„Flirtymania “ už kiekvieną 50 turinio peržiūrų moka vartotojams nemokamai.

Apdovanojimas už tekstų rašytojų kvietimą

Pakvieskite kitus autorius į mūsų platformą ir gaukite 10% atlygį iš jų pajamų.

Gauti pajamų iš teksto per prenumeratas

Kurkite išskirtinį turinį ir padarykite jį prieinamą per prenumeratą. Nustatykite mėnesio abonemento kainą.

Pajamų gavimas per paieškos sistemų srautą

Prisijunkite prie partnerių programos, pakvieskite vartotojus į „ Flirtymania“ ir gaukite 30 proc. Pirkinių platformoje.

online chat roulette for IOS

Įvairus turinys yra sveikintinas

Dabar mes aktyviai reklamuojame pranešimus apie humorą, sportą, kompiuterinius žaidimus, esportą, cospay ir anime, merginas, maisto gaminimą, nuotraukas ir komiksus.

Aukštos kokybės įrašai padeda uždirbti daugiau

Įtraukiantis paveikslėlis ar vaizdo įrašas ir patrauklus, išsamus aprašymas pritraukia daugiau peržiūrų ir padidina autoriaus pajamas

online chat roulette for IOS

Lengva atsiimti pinigus

Minimali pinigų suma yra 10 USD. Išimkite pinigus į „Visa“ ar „Mastercard“, „PayPal“, „Yandex“, „QIWI“ piniginės, „Sepa“ ar „Bitsafe“ sąskaitas arba sukurkite sąskaitą faktūrą (mokėjimo sąskaitą).

Manote, kad tai per daug geras dalykas?
Patikrinkite mus dabar ir gaukite pinigų jau šiandien!