Saņem algu par rakstīšanu

Nopelniet naudu, izveidojot unikālu straumēšanas platformu saturu. Rakstiet rakstus un iegūstiet naudu par katru skatījumu. Izmantojiet mūsu platformu, lai ievietotu rakstus un stāstus no savas ikdienas. Gaidām tekstu autorus un maksājam par saturu!

Ir straumēšanas platforma, kurā lietotāji dalās ar foršiem rakstiem, attēliem un videoklipiem, palaiž straumes, tiekas ar draugiem un tērzē. Mēs meklējam talantīgus autorus, kas gatavi izveidot savu unikālo saturu.

Mēs maksājam par katru jūsu publikācijas skatījumu un atļaujam ziņas, par kurām lietotāji maksā. Par skatu var iegūt līdz 0,04 USD.

Nopelniet naudu, rakstot tiešsaistē

Izmantojiet visas platformas iespējas nopelnīt naudu. Jums ir atvērti visi peļņas gūšanas ceļi: publicējiet bezmaksas rakstus un nopelnot, izmantojot skatījumus, vai padariet savu saturu apmaksātu par lietotājiem. Jūs varat arī saņemt pasīvos ienākumus, izmantojot mūsu saistīto programmu

Saņemiet naudu par lasīšanu

Maksa par ziņu skatīšanu. Mēs maksājam par katriem 50 satura skatījumiem lietotājiem bez maksas.

Iesniedz īsu stāstu

Atalgojums par copywriters uzaicināšanu. Uzaiciniet citus autorus uz mūsu platformu un iegūstiet 10% atlīdzību no viņu ienākumiem.

Saņemiet algu par rakstīšanu

Teksta monetizācija, izmantojot abonementus. Izveidojiet ekskluzīvu saturu un dariet to pieejamu, izmantojot abonementu. Iestatiet ikmēneša abonementa cenu.

Kur iesniegt īsus stāstus par naudu

Monetizācija, izmantojot meklētājprogrammu datplūsmu. Pievienojieties filiāles programmai, uzaiciniet lietotājus uz vietni un saņemiet 30% no pirkumiem platformā.

Īsu stāstu rakstīšana

Daudzveidīgs saturs ir laipni gaidīts. Tagad mēs aktīvi reklamējam ziņas par humoru, sportu, datorspēlēm, esportu, cospay un anime, meitenēm, ēdiena gatavošanu, attēliem un komiksiem.

Īso stāstu izdevējs

Augstas kvalitātes ziņas palīdz nopelnīt vairāk. Saistošs attēls vai video un pievilcīgs, detalizēts apraksts piesaista vairāk skatījumu un palielina autora ienākumus

Nopelniet naudu, rakstot tiešsaistē

Viegli izņemt naudu. Minimālā izņemšanas summa ir 10 USD. Izņemiet naudu Visa vai Mastercard, PayPal, Yoomoney, QIWI maka, Sepa vai Bitsafe kontos vai izveidojiet rēķinu (maksājuma rēķinu).

Domājat, ka tā ir pārāk laba lieta?
Pārbaudiet mūs tūlīt un saņemiet samaksu par rakstīšanu šodien!