Nechajte si platiť písaním

Zarábajte peniaze vytváraním jedinečného obsahu pre streamovacie platformy. Píšte články a získajte peniaze za každé zobrazenie. Použite našu platformu na zverejňovanie článkov a príbehov z vášho každodenného života. Čakáme na copywriterov a platíme za obsah!

Je streamovacia platforma, kde používatelia zdieľajú zaujímavé články, obrázky a videá, spúšťajú streamy, stretávajú sa s priateľmi a chatujú. Hľadáme talentovaných autorov pripravených na vytvorenie ich vlastného jedinečného obsahu.

Platíme za každé zobrazenie vašej publikácie a povoľujeme príspevky, za ktoré používatelia platia. Za zobrazenie môžete získať až 0,04 USD.

Zarobte si peniaze písaním online

Využite všetok potenciál platformy na zarábanie peňazí. Všetky cesty speňaženia sú otvorené pre vás: uverejňujte bezplatné články a zarábajte prostredníctvom zobrazení alebo nechajte svoj obsah platiť používateľom. Pasívny príjem môžete dostávať aj prostredníctvom nášho pridruženého programu

Získajte výplatu za čítanie

Platba za prezeranie príspevkov. Platíme za každých 50 zobrazení obsahu bezplatne pre používateľov.

Podanie poviedky

Odmena za pozvanie copywriterov. Pozvite ďalších autorov na našu platformu a získate 10% odmenu z ich príjmu.

Nechajte si platiť za písanie

Speňaženie textu prostredníctvom predplatného. Vytvorte exkluzívny obsah a sprístupnite ho prostredníctvom predplatného. Stanovte cenu mesačného predplatného.

Kam zadať poviedky za peniaze

Speňaženie prostredníctvom prenosu z vyhľadávacích strojov. Pripojte sa k pridruženému programu, pozvite používateľov na web a získajte 30% z ich nákupov na platforme.

Písanie poviedok

Rôznorodý obsah je vítaný. Teraz aktívne propagujeme príspevky o humore, športe, počítačových hrách, esporte, cospay a anime, dievčatách, varení, obrázkoch a komiksoch.

Vydavateľ poviedok

Kvalitné príspevky vám pomôžu zarobiť viac. Pútavý obrázok alebo video a pútavý podrobný popis priťahujú viac zobrazení a zvyšujú autorove príjmy

Zarobte si peniaze písaním online

Ľahko vyberateľné peniaze. Minimálna suma na výber je 10 dolárov. Vyberte si peniaze na účty Visa alebo Mastercard, PayPal, Yoomoney, QIWI, na účty Sepa alebo Bitsafe alebo vytvorte faktúru (platobný účet).

Myslíte si, že je to príliš dobrá vec?
Vyskúšajte nás hneď teraz a nechajte si platiť, aby ste dnes písali!