Nechte se platit za psaní

Vydělávejte peníze vytvářením jedinečného obsahu pro streamovací platformy. Napište články a získejte peníze za každé zobrazení. Pomocí naší platformy můžete zveřejňovat články a příběhy z vašeho každodenního života. Čekáme na copywritery a platíme za obsah!

{{alt_image-gallery}}

Je platforma pro streamování, kde uživatelé sdílejí skvělé články, obrázky a videa, spouštějí streamy, setkávají se s přáteli a chatují. Hledáme talentované autory připravené k vytvoření vlastního jedinečného obsahu.

Platíme za každé zobrazení vaší publikace a povolujeme příspěvky, za které uživatelé platí. Za zobrazení můžete získat až 0,04 $.

Vydělávejte peníze psaním online

Využijte veškerý potenciál platformy k vydělávání peněz. Jsou otevřeny všechny cesty ke zpeněžení: zveřejňujte bezplatné články a vydělávejte prostřednictvím zhlédnutí nebo nechte svůj obsah platit za uživatele. Pasivní příjem můžete získat také prostřednictvím našeho přidruženého programu

{{alt_image-story}}

Získejte výplatu za čtení

Platba za prohlížení příspěvků. Platíme za každých 50 zhlédnutí obsahu zdarma pro uživatele.

Odesílání povídky

Odměna za pozvání copywriterů. Pozvěte další autory na naši platformu a získejte 10% odměnu z jejich příjmu.

Získejte výplatu za psaní

Monetizace textu prostřednictvím předplatného. Vytvořte exkluzivní obsah a zpřístupněte jej prostřednictvím předplatného. Stanovte cenu měsíčního předplatného.

Kam odeslat povídky za peníze

Monetizace prostřednictvím provozu vyhledávače. Připojte se k přidruženému programu, pozvěte uživatele na web a získejte 30% z jejich nákupů na platformě.

{{alt_text-post-mobile}}

Psaní povídek

Rozmanitý obsah je vítán. Nyní aktivně propagujeme příspěvky o humoru, sportu, počítačových hrách, esportu, cospay a anime, dívkách, vaření, obrázcích a komiksech.

Vydavatel povídek

Vysoce kvalitní příspěvky vám pomohou vydělat více. Poutavý obrázek nebo video a chytlavý podrobný popis přitahují více pohledů a zvyšují autorův příjem

{{alt_text-post}}
{{alt_withdrawal-card}}
{{alt_withdrawal-card-mobile}}

Vydělávejte peníze psaním online

Snadný výběr peněz. Minimální částka pro výběr je 10 $. Vybírejte peníze na účty Visa nebo Mastercard, PayPal, Yoomoney, QIWI peněženka, účty Sepa nebo Bitsafe nebo vytvořte fakturu (faktura o platbě).

Myslíte si, že je to příliš dobrá věc?
Podívejte se na nás hned teď a nechte si zaplatit za psaní ještě dnes!