Nechte se platit za psaní

Vydělávejte peníze vytvářením jedinečného obsahu pro streamovací platformy. Napište články a získejte peníze za každé zobrazení. Pomocí naší platformy můžete zveřejňovat články a příběhy z vašeho každodenního života. Čekáme na copywritery a platíme za obsah!

Je platforma pro streamování, kde uživatelé sdílejí skvělé články, obrázky a videa, spouštějí streamy, setkávají se s přáteli a chatují. Hledáme talentované autory připravené k vytvoření vlastního jedinečného obsahu.

Platíme za každé zobrazení vaší publikace a povolujeme příspěvky, za které uživatelé platí. Za zobrazení můžete získat až 0,04 $.

Vydělávejte peníze psaním online

Využijte veškerý potenciál platformy k vydělávání peněz. Jsou otevřeny všechny cesty ke zpeněžení: zveřejňujte bezplatné články a vydělávejte prostřednictvím zhlédnutí nebo nechte svůj obsah platit za uživatele. Pasivní příjem můžete získat také prostřednictvím našeho přidruženého programu

Získejte výplatu za čtení

Platba za prohlížení příspěvků. Platíme za každých 50 zhlédnutí obsahu zdarma pro uživatele.

Odesílání povídky

Odměna za pozvání copywriterů. Pozvěte další autory na naši platformu a získejte 10% odměnu z jejich příjmu.

Získejte výplatu za psaní

Monetizace textu prostřednictvím předplatného. Vytvořte exkluzivní obsah a zpřístupněte jej prostřednictvím předplatného. Stanovte cenu měsíčního předplatného.

Kam odeslat povídky za peníze

Monetizace prostřednictvím provozu vyhledávače. Připojte se k přidruženému programu, pozvěte uživatele na web a získejte 30% z jejich nákupů na platformě.

Psaní povídek

Rozmanitý obsah je vítán. Nyní aktivně propagujeme příspěvky o humoru, sportu, počítačových hrách, esportu, cospay a anime, dívkách, vaření, obrázcích a komiksech.

Vydavatel povídek

Vysoce kvalitní příspěvky vám pomohou vydělat více. Poutavý obrázek nebo video a chytlavý podrobný popis přitahují více pohledů a zvyšují autorův příjem

Vydělávejte peníze psaním online

Snadný výběr peněz. Minimální částka pro výběr je 10 $. Vybírejte peníze na účty Visa nebo Mastercard, PayPal, Yoomoney, QIWI peněženka, účty Sepa nebo Bitsafe nebo vytvořte fakturu (faktura o platbě).

Myslíte si, že je to příliš dobrá věc?
Podívejte se na nás hned teď a nechte si zaplatit za psaní ještě dnes!