Kirjutamise eest makstakse palka

Teenige raha, luues voogesitusplatvormide jaoks ainulaadse sisu. Kirjutage artikleid ja saate iga vaatamise eest raha. Kasutage meie platvormi artiklite ja lugude postitamiseks oma igapäevaelust. Ootame copywritereid ja maksame sisu eest!

On voogesitusplatvorm, kus kasutajad jagavad lahedaid artikleid, pilte ja videoid, käivitavad voogusid, kohtuvad sõpradega ja vestlevad. Otsime andekaid autoreid, kes on valmis oma ainulaadse sisu loomiseks.

Me maksame teie väljaande iga vaate eest ja lubame postitusi, mille eest kasutajad maksavad. Vaatamise eest võite saada kuni 0,04 dollarit.

Teenige raha, kirjutades veebis

Kasutage raha teenimiseks kogu platvormi potentsiaali. Kõik monetiseerimise teed on teile avatud: postitage tasuta artikleid ja teenige vaatamiste kaudu või muutke oma sisu kasutajate eest tasuliseks. Passiivset sissetulekut saate ka meie sidusprogrammi kaudu

Saa lugemise eest palka

Tasu postituste vaatamise eest. Iga 50 sisu vaatamise eest maksame kasutajatele tasuta.

Novelli esitamine

Preemia copywriterite kutsumise eest. Kutsu teisi autoreid meie platvormile ja saate nende sissetulekust 10% tasu.

Saa kirjutamise eest palka

Teksti monetiseerimine tellimuste kaudu. Looge eksklusiivne sisu ja tehke see tellimuse kaudu kättesaadavaks. Määrake igakuise tellimuse hind.

Kuhu saab novelle raha eest esitada

Monetiseerimine otsingumootorite liikluse kaudu. Liituge sidusprogrammiga, kutsuge kasutajad veebisaidile ja saate 30% platvormi ostudest.

Novellide kirjutamine

Mitmekülgne sisu on teretulnud. Nüüd reklaamime aktiivselt postitusi huumori, spordi, arvutimängude, espordi, cospay ja anime, tüdrukute, kokanduse, piltide ja koomiksite kohta.

Novellide kirjastaja

Kvaliteetsed postitused aitavad teil rohkem teenida. Haarav pilt või video ning kaasahaarav ja üksikasjalik kirjeldus meelitavad rohkem vaatamisi ja suurendavad autori sissetulekut

Teenige raha, kirjutades veebis

Lihtne raha välja võtta. Minimaalne väljamaksesumma on 10 dollarit. Võtke raha Visa või Mastercardi, PayPali, Yoomoney, QIWI rahakoti, Sepa või Bitsafe'i kontodele või koostage arve (maksearve).

Kas arvate, et see on liiga hea asi?
Vaadake meid kohe ja saate täna kirjutamise eest tasu!