Заплачуйте за написання

Заробляйте гроші, створюючи унікальний контент для потокових платформ. Пишіть статті та отримуйте гроші за кожен перегляд. Використовуйте нашу платформу, щоб розміщувати статті та історії зі свого повсякденного життя. Чекаємо копірайтерів і платимо за вміст!

Це потокова платформа, де користувачі діляться цікавими статтями, фотографіями та відео, запускають потоки, зустрічаються з друзями та спілкуються в чаті. Ми шукаємо талановитих авторів, готових створити власний унікальний контент.

Ми платимо за кожен перегляд вашої публікації та дозволяємо публікації, за які платять користувачі. Ви можете отримати до $ 0,04 за перегляд.

Заробляйте гроші, пишучи в Інтернеті

Використовуйте весь потенціал платформи, щоб заробляти гроші. Усі дороги монетизації відкриті для вас: публікуйте безкоштовні статті та заробляйте на переглядах або робіть свій вміст платним для користувачів. Ви також можете отримувати пасивний дохід через нашу партнерську програму

Заплачуйте за читання

Оплата за перегляд дописів. Ми платимо за кожні 50 переглядів вмісту безкоштовно для користувачів.

Подання короткої історії

Нагорода за запрошення копірайтерів. Запросіть інших авторів на нашу платформу та отримайте 10% винагороди від їх доходу.

Заплачуйте за написання

Монетизація тексту через підписки. Створюйте ексклюзивний вміст та робіть його доступним за передплатою. Встановіть ціну щомісячної передплати.

Куди подавати короткі історії за гроші

Монетизація за допомогою трафіку пошукової системи. Приєднуйтесь до партнерської програми, запрошуйте користувачів на веб-сайт і отримуйте 30% від покупок на платформі.

Написання оповідань

Різноманітний зміст вітається. Зараз ми активно просуваємо публікації про гумор, спорт, комп’ютерні ігри, кіберспорт, косплей та аніме, дівчаток, кулінарію, фотографії та комікси.

Видавець новел

Якісні публікації допомагають заробляти більше. Захоплююча картинка чи відео та ефектний, детальний опис приваблює більше переглядів та збільшує дохід автора

Заробляйте гроші, пишучи в Інтернеті

Зняти гроші легко. Мінімальна сума виведення - $ 10. Виводити гроші на рахунки Visa або Mastercard, PayPal, Yoomoney, QIWI, гаманці Sepa або Bitsafe або створювати рахунок-фактуру (платіжний рахунок).

Думаєте, це занадто добре?
Перевірте нас зараз і отримайте гроші, щоб написати сьогодні!