عکس های من را به صورت آنلاین به پول بفروش

محتوای عکس و ویدیو ارسال کنید و از طریق بازدید کسب درآمد کنید. این پلتفرمی است که در آن کاربران عکس ها و فیلم ها را به اشتراک می گذارند، ملاقات می کنند و به صورت آنلاین چت می کنند. محتوای خود را به اشتراک بگذارید و درآمد خود را از بازدیدها به کارت یا کیف پول الکترونیکی خود برداشت کنید.

ما برای هر بازدید از پست پرداخت می کنیم و اجازه می دهیم که پست ارسال شود (بینندگان هزینه چنین پستهایی را می پردازند). برای هر نمایش می توانید از 0.04 دلار دریافت کنید.

فروش آنلاین عکس

ارسال هرگونه محتوا رایگان! داشبورد شما منبع درآمد منفعلانه است. ارسال عکس و فیلم ، اضافه کردن توضیحات جالب و جمع آوری بازدیدها

عکس و فیلم

هزینه هر نمایش عکس یا فیلم توسط یک بیننده پرداخت می شود. هر 50 بازدید - توسط سرویس Flirtymania

درگیر کردن کاربران

پیوندی را به Flirtymania در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، آن را در وب سایت خود ارسال کنید یا برای دوستان خود ارسال کنید تا از خرید کسانی که درگیر آنها شده اید بهره مند شوید.

چگونه عکس هایم را بفروشم

هرچه پست های شما متنوع تر باشد، درآمد شما بیشتر است. اکنون ما به طور فعال پست‌هایی درباره طنز، بازی و انیمیشن، دختران، ورزش، آشپزی، کمیک و نقاشی تبلیغ می‌کنیم.

کجا به دنبال پست ها بگردید

لحظاتی از زندگی خود را پست کنید یا سرویسی با محتوای دیگر (اینستاگرام، فیس بوک، پینترست، فلیکر، یوتیوب) انتخاب کنید و آن را در پلتفرم ما دانلود کنید!

عکس های خود را بفروشید

برداشت آسان پول حداقل مبلغ برداشت 30 دلار است. از خدمات VISA، Mastercard، PayPal، Yandex، QIWI، SEPA، Bitsafe استفاده کنید یا برای برداشت پول فاکتور دریافت کنید.

پرداخت های بدون برگشت هزینه. 100٪ درآمد خود را بدست آورید و خطرات بازپرداخت را به Flirtymania بسپارید

عکس هایم را کجا بفروشم؟