Fotoğraf ve video içeriği yayınlayın ve görüntüleme yoluyla kazanın

Flirtymania, kullanıcıların fotoğraf ve videoları paylaştığı, tanıştığı ve çevrimiçi sohbet ettiği bir platformdur. İçeriğinizi paylaşın ve kazançlarınızı görüntülemelerden kartınıza veya e-cüzdanınıza çekin.

Her gönderi görünümü için ödeme yapar ve ücretli gönderime izin veririz (izleyiciler bu tür gönderiler için ödeme yapar). Her görünüm için 0,04 $ 'dan alabilirsiniz.

online video chat rooms

Herhangi bir içeriği ücretsiz yayınlayın!

Gösterge tablonuz pasif bir gelir kaynağıdır. Resimler ve videolar gönderin, harika açıklamalar ekleyin ve görünümler toplayın.

chat with boys and girls in online videochat

Fotoğraf ve videolar

Her fotoğraf veya video görüntüsü bir izleyici tarafından ödenir; her 50 görüntüleme - Flirtymania servisi tarafından

Kullanıcıları dahil etme

Sosyal ağlarda sohbet edin, web sitenizde yayınlayın veya dahil olanların satın alımlarından ilgi almak için arkadaşlarınıza gönderin.

Gönderileriniz ne kadar çeşitli olursa, geliriniz de o kadar büyük olur

Şimdi mizah, cosplay ve anime, kızlar, spor, yemek pişirme, çizgi roman ve çizimler ile ilgili yazıları aktif olarak destekliyoruz.

Yayınlar nerede aranır?

Hayatınızdan anlar gönderin veya diğer içeriklerle (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube, VK, Yandex) bir hizmet seçin ve platformumuza indirin!

Para çekmek kolay

Minimum para çekme tutarı 30 $ 'dır. Para çekmek için VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe hizmetlerini kullanın veya bir fatura alın.

Ters ibraz içermeyen ödemeler. Gelirinizin% 100'ünü alın ve iade risklerini Flirtymania'ya bırakın

Çok kolay olduğuna inanmıyor musunuz?
Check it out ve bugün kazanmak!