Fotoğraf ve video içeriği yayınlayın ve görüntüleme yoluyla kazanın

{{alt_image-gallery}}

Bu, kullanıcıların resim ve video paylaştığı, çevrimiçi buluştuğu ve sohbet ettiği bir platformdur. İçeriğinizi paylaşın ve görüntülemelerden elde ettiğiniz kazancı kartınıza veya e-cüzdanınıza çekin.

Her gönderi görünümü için ödeme yapar ve ücretli gönderime izin veririz (izleyiciler bu tür gönderiler için ödeme yapar). Her görünüm için 0,04 $ 'dan alabilirsiniz.

Çevrimiçi flört panosu

Herhangi bir içeriği ücretsiz yayınlayın! Gösterge tablonuz bir pasif gelir kaynağıdır. Resimler ve videolar yayınlayın, harika açıklamalar ekleyin ve görüntüleme toplayın

{{alt_image-paid-actions-2}}

Fotoğraf ve videolar

Her fotoğraf veya video görüntüleme ücreti bir izleyici tarafından ödenir; her 50 görüntüleme - Flirtymania hizmeti tarafından

Kullanıcıları dahil etme

Sosyal ağlarda Flirtymania'ya bir bağlantı paylaşın, web sitenizde yayınlayın veya dahil olduğunuz kişilerin satın alımlarından ilgi görmek için arkadaşlarınıza gönderin.

{{alt_posts-mobile}}

Gönderileriniz ne kadar çeşitli olursa, geliriniz de o kadar büyük olur

Şimdi mizah, cosplay ve anime, kızlar, spor, yemek pişirme, çizgi roman ve çizimler ile ilgili yazıları aktif olarak destekliyoruz.

Yayınlar nerede aranır?

Hayatınızdan anlar gönderin veya diğer içeriklerle (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube, VK, Yandex) bir hizmet seçin ve platformumuza indirin!

{{alt_posts}}
{{alt_withdrawal-card}}
{{alt_withdrawal-card-mobile}}

Para çekmek kolay

Minimum para çekme tutarı 30 $ 'dır. Para çekmek için VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe hizmetlerini kullanın veya bir fatura alın.

Ters ibraz olmadan ödemeler. Gelirinizin %100'ünü alın ve geri ödeme risklerini Flirtymania'ya bırakın

Çok kolay olduğuna inanmıyor musunuz?
Check it out ve bugün kazanmak!