Fotoğraflarımı para için çevrimiçi sat

Fotoğraf ve video içeriği yayınlayın ve görüntülemeler yoluyla kazanın. Bu, kullanıcıların resim ve video paylaştığı, çevrimiçi buluştuğu ve sohbet ettiği bir platformdur. İçeriğinizi paylaşın ve görüntülemelerden elde ettiğiniz kazancı kartınıza veya e-cüzdanınıza çekin.

Her gönderi görünümü için ödeme yapar ve ücretli gönderime izin veririz (izleyiciler bu tür gönderiler için ödeme yapar). Her görünüm için 0,04 $ 'dan alabilirsiniz.

Çevrimiçi fotoğraf satmak

Herhangi bir içeriği ücretsiz yayınlayın! Gösterge tablonuz bir pasif gelir kaynağıdır. Resimler ve videolar yayınlayın, harika açıklamalar ekleyin ve görüntüleme toplayın

Fotoğraf ve videolar

Her fotoğraf veya video görüntüleme ücreti bir izleyici tarafından ödenir; her 50 görüntüleme - Flirtymania hizmeti tarafından

Kullanıcıları dahil etme

Sosyal ağlarda Flirtymania'ya bir bağlantı paylaşın, web sitenizde yayınlayın veya dahil olduğunuz kişilerin satın alımlarından ilgi görmek için arkadaşlarınıza gönderin.

fotoğraflarımı nasıl satarım

Gönderileriniz ne kadar çeşitli olursa, geliriniz o kadar büyük olur. Artık mizah, cosplay ve anime, kızlar, spor, yemek pişirme, çizgi romanlar ve çizimlerle ilgili gönderileri aktif olarak tanıtıyoruz.

Yayınlar nerede aranır?

Hayatınızdan anları paylaşın veya başka içerikli bir hizmet seçin (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) ve platformumuza indirin!

Fotoğraflarını sat

Para çekmek kolay. Minimum para çekme tutarı 30 $ 'dır. Para çekmek için VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe servislerini kullanın veya fatura alın.

Ters ibraz olmadan ödemeler. Gelirinizin %100'ünü alın ve geri ödeme risklerini Flirtymania'ya bırakın

Fotoğraflarımı nerede satabilirim?