Sprzedawaj moje zdjęcia online za pieniądze

Publikuj zdjęcia i filmy i zarabiaj na wyświetleniach. Jest to platforma, na której użytkownicy udostępniają zdjęcia i filmy, spotykają się i rozmawiają online. Udostępniaj swoje treści i wypłacaj zarobki z wyświetleń na swoją kartę lub e-portfel.

Płacimy za każdy widok posta i zezwalamy na płatne publikowanie (widzowie płacą za takie posty). Możesz uzyskać od 0,04 USD za każdy widok.

Sprzedaż zdjęć online

Opublikuj dowolne treści za darmo! Twój dashboard jest źródłem pasywnego dochodu. Publikuj zdjęcia i filmy, dodawaj fajne opisy i zbieraj widoki

Zdjęcia i filmy

Za każde obejrzenie zdjęcia lub filmu płaci widz; każde 50 odsłon - przez serwis Flirtymania

Zaangażowanie użytkowników

Udostępnij link do Flirtymanii w sieciach społecznościowych, opublikuj go na swojej stronie internetowej lub wyślij znajomym, aby zainteresować się zakupami osób, które są zaangażowane.

Jak sprzedać moje zdjęcia

Im bardziej zróżnicowane są Twoje posty, tym większe są Twoje dochody. Teraz aktywnie promujemy posty o humorze, cosplayu i anime, dziewczynach, sporcie, gotowaniu, komiksach i rysunkach.

Gdzie szukać postów

Opublikuj chwile ze swojego życia lub wybierz usługę z innymi treściami (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) i pobierz ją na naszą platformę!

Sprzedaj swoje zdjęcia

Łatwo wypłacić pieniądze. Minimalna kwota wypłaty to 30 USD. Skorzystaj z usług VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe lub uzyskaj fakturę, aby wypłacić pieniądze.

Wypłaty bez obciążeń zwrotnych. Uzyskaj 100% swoich dochodów i pozostaw ryzyko zwrotu dla Flirtymanii

Gdzie mogę sprzedać moje zdjęcia?