Paskelbkite nuotraukų ir vaizdo įrašų turinį ir uždirbkite peržiūros metu

„Flirtymania“ yra platforma, kurioje vartotojai gali dalytis vaizdais ir vaizdo įrašais, susitikti ir bendrauti internete. Dalykitės savo turiniu ir išimkite uždarbį iš peržiūros į savo kortelę ar el. Piniginę.

Mes mokame už kiekvieną įrašo peržiūrą ir leidžiame mokamą skelbimą (žiūrovai moka už tokius įrašus). Galite gauti nuo 0,04 USD už kiekvieną peržiūrą.

online video chat rooms

Paskelbkite bet kokį turinį nemokamai!

Jūsų prietaisų skydelis yra pasyvių pajamų šaltinis. Paskelbkite nuotraukas ir vaizdo įrašus, pridėkite puikių aprašymų ir rinkite vaizdus.

chat with boys and girls in online videochat

Nuotraukos ir vaizdo įrašai

Už kiekvieną nuotraukos ar vaizdo įrašo peržiūrą moka žiūrovas; kiekvienas 50 peržiūrų - „Flirtymania“ tarnyba

Dalyvaujantys vartotojai

Dalykitės nuoroda į „Ulive.Chat“ socialiniuose tinkluose, paskelbkite ją savo svetainėje arba nusiųskite draugams, kad sudomintumėte pirkėjus, kuriuos įtraukėte.

Kuo įvairesni jūsų postai, tuo didesnės jūsų pajamos

Dabar aktyviai reklamuojame pranešimus apie humorą, cosplay ir anime, merginas, sportą, maisto gaminimą, komiksus ir piešinius.

Kur ieškoti žinučių

Paskelbkite savo gyvenimo akimirkas arba rinkitės paslaugą su kitu turiniu („Instagram“, „Facebook“, „Pinterest“, „Flickr“, „YouTube“, VK, „Yandex“) ir atsisiųskite ją į mūsų platformą!

Lengva išsiimti pinigus

Kiekvienas 5000 monetų iškeiskite į 1 USD. Minimali pinigų suma yra 30 USD.

Norėdami atsiimti pinigus, naudokitės VISA, Mastercard, Bitcoin, SEPA, Bitsafe paslaugomis arba gaukite sąskaitą faktūrą.

Netikite, kad taip lengva?
Patikrinkite ir uždirbkite šiandien!

Video Chat Rooms — Flirtymania iOS Social Networking
4.3 ( 9468 ratings )
Free 0