Parduodu nuotraukas internetu už pinigus

Paskelbkite nuotraukų ir vaizdo įrašų turinį ir uždirbkite peržiūrėdami. Tai platforma, kurioje vartotojai dalijasi nuotraukomis ir vaizdo įrašais, susitinka ir kalbasi internete. Pasidalykite savo turiniu ir išimkite pajamas iš peržiūrų į kortelę arba el. piniginę.

Mes mokame už kiekvieną įrašo peržiūrą ir leidžiame mokamą skelbimą (žiūrovai moka už tokius įrašus). Galite gauti nuo 0,04 USD už kiekvieną peržiūrą.

Parduodu nuotraukas internetu

Skelbkite bet kokį turinį nemokamai! Informacijos suvestinė yra pasyvių pajamų šaltinis. Skelbkite nuotraukų ir vaizdo įrašų, pridėkite puikių aprašymų ir rinkite peržiūras

Nuotraukos ir vaizdo įrašai

Už kiekvieną nuotraukos ar vaizdo įrašo peržiūrą moka žiūrovas; po 50 peržiūrų - „Flirtymania“ tarnyba

Dalyvaujantys vartotojai

Pasidalykite nuoroda į „Flirtymania“ socialiniuose tinkluose, paskelbkite ją savo svetainėje arba siųskite savo draugams, kad susidomėtumėte iš tų, kuriuos įsigijote.

Kaip parduoti savo nuotraukas

Kuo įvairesni jūsų postai, tuo didesnės jūsų pajamos. Dabar aktyviai reklamuojame įrašus apie humorą, cosplay ir anime, merginas, sportą, kulinariją, komiksus ir piešinius.

Kur ieškoti žinučių

Paskelbkite akimirkas iš savo gyvenimo arba pasirinkite paslaugą su kitu turiniu (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) ir atsisiųskite ją į mūsų platformą!

Parduok savo nuotraukas

Lengva atsiimti pinigus. Minimali išėmimo suma yra 30 USD. Norėdami išimti pinigus, naudokite VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe paslaugas arba gaukite sąskaitą faktūrą.

Išmokos be grąžinimo. Gaukite 100% savo pajamų ir palikite grąžinimo riziką „Flirtymania“

Kur galiu parduoti savo nuotraukas?