Paskelbkite nuotraukų ir vaizdo įrašų turinį ir uždirbkite peržiūros metu

{{alt_image-gallery}}

Tai platforma, kurioje vartotojai dalijasi nuotraukomis ir vaizdo įrašais, susitinka ir kalbasi internetu. Pasidalinkite savo turiniu ir uždirbkite pajamas iš peržiūrų į savo kortelę ar el. Piniginę.

Mes mokame už kiekvieną įrašo peržiūrą ir leidžiame mokamą skelbimą (žiūrovai moka už tokius įrašus). Galite gauti nuo 0,04 USD už kiekvieną peržiūrą.

Internetinis flirto prietaisų skydelis

Skelbkite bet kokį turinį nemokamai! Informacijos suvestinė yra pasyvių pajamų šaltinis. Skelbkite nuotraukų ir vaizdo įrašų, pridėkite puikių aprašymų ir rinkite peržiūras

{{alt_image-paid-actions-2}}

Nuotraukos ir vaizdo įrašai

Už kiekvieną nuotraukos ar vaizdo įrašo peržiūrą moka žiūrovas; po 50 peržiūrų - „Flirtymania“ tarnyba

Dalyvaujantys vartotojai

Pasidalykite nuoroda į „Flirtymania“ socialiniuose tinkluose, paskelbkite ją savo svetainėje arba siųskite savo draugams, kad susidomėtumėte iš tų, kuriuos įsigijote.

{{alt_posts-mobile}}

Kuo įvairesni jūsų postai, tuo didesnės jūsų pajamos

Dabar aktyviai reklamuojame pranešimus apie humorą, cosplay ir anime, merginas, sportą, maisto gaminimą, komiksus ir piešinius.

Kur ieškoti žinučių

Paskelbkite savo gyvenimo akimirkas arba rinkitės paslaugą su kitu turiniu („Instagram“, „Facebook“, „Pinterest“, „Flickr“, „YouTube“, VK, „Yandex“) ir atsisiųskite ją į mūsų platformą!

{{alt_posts}}
{{alt_withdrawal-card}}
{{alt_withdrawal-card-mobile}}

Lengva išsiimti pinigus

Minimali pinigų suma yra 30 USD. Norėdami išsiimti pinigus, naudokitės VISA, „Mastercard“, „PayPal“, „Yandex“, QIWI, SEPA, „Bitsafe“ paslaugomis arba gaukite sąskaitą faktūrą.

Išmokos be grąžinimo. Gaukite 100% savo pajamų ir palikite grąžinimo riziką „Flirtymania“

Netikite, kad taip lengva?
Patikrinkite ir uždirbkite šiandien!