Ievietojiet fotoattēlu un video saturu un nopelniet skatījumos

Flirtymania ir platforma, kurā lietotāji dalās ar attēliem un videoklipiem, tiekas un tērzē tiešsaistē. Dalieties ar savu saturu un izņemiet ieņēmumus no skatījumiem kartītē vai e-makā.

Mēs maksājam par katru ziņu skatu un atļaujam apmaksātu norīkošanu (skatītāji maksā par šādām ziņām). Jūs varat saņemt no USD 0,04 par katru skatu.

online video chat rooms

Ievietojiet jebkuru saturu bez maksas!

Jūsu informācijas panelis ir pasīvu ienākumu avots. Ievietojiet attēlus un videoklipus, pievienojiet foršus aprakstus un apkopojiet skatījumus

chat with boys and girls in online videochat

Fotoattēli un video

Katru fotoattēlu vai video skatījumu apmaksā skatītājs; katrs 50 skats - Flirtymania serviss

Lietotāju iesaistīšana

Kopīgojiet saiti uz Ulive.Chat sociālajos tīklos, ievietojiet to savā vietnē vai nosūtiet draugiem, lai iegūtu interesi par iesaistīto personu pirkumiem.

Jo daudzveidīgāki ir jūsu amati, jo lielāki ir jūsu ienākumi

Tagad mēs aktīvi reklamējam ziņas par humoru, cosplay un anime, meitenēm, sportu, ēdienu gatavošanu, komiksiem un zīmējumiem.

Kur meklēt ziņas

Ievietojiet mirkļus no savas dzīves vai izvēlieties pakalpojumu ar citu saturu (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube, VK, Yandex) un lejupielādējiet to mūsu platformā!

Viegli izņemt naudu

Minimālā izņemšanas summa ir 30 USD. Izmantojiet VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe pakalpojumus vai saņemiet rēķinu naudas izņemšanai.

Izmaksas bez atmaksas. Iegūstiet 100% no saviem ienākumiem un atstājiet kompensācijas riskus Flirtymania

Neticat, ka tas ir tik vienkārši?
Pārbaudiet to un nopelniet jau šodien!