Pārdodu manas fotogrāfijas tiešsaistē par naudu

Publicējiet fotoattēlu un video saturu un nopelniet ar skatījumiem. Šī ir platforma, kurā lietotāji koplieto attēlus un videoklipus, tiekas un tērzē tiešsaistē. Kopīgojiet savu saturu un izņemiet ieņēmumus no skatīšanas kartē vai e-makā.

Mēs maksājam par katru ziņu skatu un atļaujam apmaksātu norīkošanu (skatītāji maksā par šādām ziņām). Jūs varat saņemt no USD 0,04 par katru skatu.

Fotoattēlu pārdošana tiešsaistē

Publicējiet jebkuru saturu bez maksas! Jūsu informācijas panelis ir pasīvu ienākumu avots. Ievietojiet attēlus un videoklipus, pievienojiet foršus aprakstus un apkopojiet skatījumus

Fotoattēli un video

Katru fotoattēlu vai video skatījumu apmaksā skatītājs; katrs 50 skatījums - Flirtymania serviss

Lietotāju iesaistīšana

Kopīgojiet saiti uz Flirtymania sociālajos tīklos, ievietojiet to savā vietnē vai nosūtiet draugiem, lai iegūtu interesi par iesaistīto personu pirkumiem.

Kā pārdot manas fotogrāfijas

Jo daudzveidīgākas ir jūsu ziņas, jo lielāki jūsu ienākumi. Tagad mēs aktīvi reklamējam ziņas par humoru, cosplay un anime, meitenēm, sportu, kulināriju, komiksiem un zīmējumiem.

Kur meklēt ziņas

Publicējiet mirkļus no savas dzīves vai izvēlieties pakalpojumu ar citu saturu (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) un lejupielādējiet to mūsu platformā!

Pārdod savas fotogrāfijas

Viegli izņemt naudu. Minimālā izņemšanas summa ir 30 USD. Izmantojiet VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe pakalpojumus vai saņemiet rēķinu naudas izņemšanai.

Izmaksas bez atmaksas. Iegūstiet 100% no saviem ienākumiem un atstājiet kompensācijas riskus Flirtymania

Kur es varu pārdot savas fotogrāfijas?