Ievietojiet fotoattēlu un video saturu un nopelniet skatījumos

{{alt_image-gallery}}

Šī ir platforma, kurā lietotāji dalās ar attēliem un videoklipiem, tiekas un tērzē tiešsaistē. Dalieties ar savu saturu un izņemiet ieņēmumus no skatījumiem uz savu karti vai e-maku.

Mēs maksājam par katru ziņu skatu un atļaujam apmaksātu norīkošanu (skatītāji maksā par šādām ziņām). Jūs varat saņemt no USD 0,04 par katru skatu.

Tiešsaistes flirta informācijas panelis

Publicējiet jebkuru saturu bez maksas! Jūsu informācijas panelis ir pasīvu ienākumu avots. Ievietojiet attēlus un videoklipus, pievienojiet foršus aprakstus un apkopojiet skatījumus

{{alt_image-paid-actions-2}}

Fotoattēli un video

Katru fotoattēlu vai video skatījumu apmaksā skatītājs; katrs 50 skatījums - Flirtymania serviss

Lietotāju iesaistīšana

Kopīgojiet saiti uz Flirtymania sociālajos tīklos, ievietojiet to savā vietnē vai nosūtiet draugiem, lai iegūtu interesi par iesaistīto personu pirkumiem.

{{alt_posts-mobile}}

Jo daudzveidīgāki ir jūsu amati, jo lielāki ir jūsu ienākumi

Tagad mēs aktīvi reklamējam ziņas par humoru, cosplay un anime, meitenēm, sportu, ēdienu gatavošanu, komiksiem un zīmējumiem.

Kur meklēt ziņas

Ievietojiet mirkļus no savas dzīves vai izvēlieties pakalpojumu ar citu saturu (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube, VK, Yandex) un lejupielādējiet to mūsu platformā!

{{alt_posts}}
{{alt_withdrawal-card}}
{{alt_withdrawal-card-mobile}}

Viegli izņemt naudu

Minimālā izņemšanas summa ir 30 USD. Izmantojiet VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe pakalpojumus vai saņemiet rēķinu naudas izņemšanai.

Izmaksas bez atmaksas. Iegūstiet 100% no saviem ienākumiem un atstājiet kompensācijas riskus Flirtymania

Neticat, ka tas ir tik vienkārši?
Pārbaudiet to un nopelniet jau šodien!