Predávajte moje fotografie online za peniaze

Uverejňujte obsah fotografií a videí a zarábajte zhliadnutiami. Toto je platforma, kde používatelia zdieľajú obrázky a videá, stretávajú sa a chatujú online. Zdieľajte svoj obsah a vyberajte si zárobky zo zobrazení na svoju kartu alebo elektronickú peňaženku.

Platíme za každé zobrazenie príspevku a povoľujeme platené uverejnenie (diváci za takéto príspevky platia). Za každé zobrazenie môžete získať 0,04 USD.

Predaj fotografií online

Pošlite akýkoľvek obsah zdarma! Váš informačný panel je zdrojom pasívneho príjmu. Uverejňujte obrázky a videá, pridávajte zaujímavé popisy a zhromažďujte zobrazenia

Fotografie a videá

Za každú zobrazenú fotografiu alebo video platí divák; každých 50 zobrazení - službou Flirtymania

Zapojenie používateľov

Zdieľajte odkaz na Flirtymania v sociálnych sieťach, umiestnite ho na svoju webovú stránku alebo pošlite svojim priateľom, aby ste získali záujem o nákupy tých, ktorých ste sa zúčastnili.

Ako predať svoje fotografie

Čím rozmanitejšie sú vaše príspevky, tým väčší je váš príjem. Teraz aktívne propagujeme príspevky o humore, cosplayi a anime, dievčatách, športe, varení, komiksoch a kresbách.

Kde hľadať príspevky

Uverejňujte momentky zo svojho života alebo si vyberte službu s iným obsahom (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) a stiahnite si ju na našu platformu!

Predajte svoje fotografie

Jednoduchý výber peňazí. Minimálna suma na výber je 30 USD. Použite služby VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe alebo získajte faktúru na výber peňazí.

Výplaty bez kompenzácií. Získajte 100% zo svojho príjmu a nechajte riziká vrátenia peňazí na Flirtymania

Kde môžem predať svoje fotografie?