Prodávejte moje fotografie online za peníze

Zveřejňujte obsah fotografií a videí a vydělávejte prostřednictvím zhlédnutí. Toto je platforma, kde uživatelé sdílejí obrázky a videa, setkávají se a chatují online. Sdílejte svůj obsah a vyberte si výdělky ze zobrazení na svou kartu nebo elektronickou peněženku.

Platíme za každé zobrazení příspěvku a povolujeme placené zveřejnění (diváci za takové příspěvky platí). Můžete získat od 0,04 $ za každé zobrazení.

Internetový prodej fotografií

Pošlete jakýkoli obsah zdarma! Váš řídicí panel je zdrojem pasivního příjmu. Zveřejňujte obrázky a videa, přidávejte skvělé popisy a shromažďujte zobrazení

Fotografie a videa

Za každé zobrazení fotografie nebo videa platí divák; každých 50 zhlédnutí - službou Flirtymania

Zapojení uživatelů

Sdílejte odkaz na Flirtymania v sociálních sítích, zveřejněte jej na svém webu nebo pošlete svým přátelům, abyste získali zájem o nákupy těch, kterých jste se zúčastnili.

Jak prodat své fotografie

Čím rozmanitější jsou vaše příspěvky, tím větší je váš příjem. Nyní aktivně propagujeme příspěvky o humoru, cosplayi a anime, dívkách, sportu, vaření, komiksech a kresbách.

Kde hledat příspěvky

Zveřejňujte momentky ze svého života nebo si vyberte službu s jiným obsahem (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) a stáhněte si ji na naši platformu!

Prodejte své fotografie

Snadný výběr peněz. Minimální částka pro výběr je 30 USD. Použijte služby VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe nebo získejte fakturu k výběru peněz.

Výplaty bez zpětných plateb. Získejte 100% svého příjmu a nechte rizika vrácení peněz na Flirtymania

Kde mohu prodat své fotografie?