Foto- ja videosisu postitamine ja teenige vaatamiste kaudu

{{alt_image-gallery}}

See on platvorm, kus kasutajad jagavad pilte ja videoid, kohtuvad ja vestlevad veebis. Jagage oma sisu ja võtke vaatamistelt teenitud tulu oma kaardile või e-rahakotti.

Me maksame iga postituse vaatamise eest ja lubame tasulist postitust (vaatajad maksavad selliste postituste eest). Iga vaate eest saate alates 0,04 dollarit.

Internetis flirtimispaneel

Postitage sisu tasuta! Teie armatuurlaud on passiivse sissetuleku allikas. Postitage pilte ja videoid, lisage lahedaid kirjeldusi ja koguge vaateid

{{alt_image-paid-actions-2}}

Fotod ja videod

Iga foto või videovaate eest tasub vaataja; iga 50 vaatamist - Flirtymania teenuse poolt

Kasutajate kaasamine

Jagage Flirtymania linki sotsiaalsetes võrkudes, postitage see oma veebisaidile või saatke oma sõpradele, et saada huvi nende osaliste ostude vastu.

{{alt_posts-mobile}}

Mida mitmekesisemad on teie postitused, seda suurem on teie sissetulek

Nüüd reklaamime aktiivselt huumori, cosplay ja anime, tüdrukute, spordi, kokanduse, koomiksite ja joonistuste postitusi.

Kust otsida postitusi

Postitage oma elust hetki või valige mõne muu sisuga teenus (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube, VK, Yandex) ja laadige see alla meie platvormile!

{{alt_posts}}
{{alt_withdrawal-card}}
{{alt_withdrawal-card-mobile}}

Lihtne raha välja võtta

Minimaalne väljamaksesumma on 30 dollarit. Kasutage VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe teenuseid või hankige arve raha väljavõtmiseks.

Väljamaksed ilma tagasimakseta. Hankige 100% oma sissetulekust ja jätke tagasimakse risk Flirtymania kätte

Ei usu, et see nii lihtne on?
Vaadake järele ja teenige juba täna!