Foto- ja videosisu postitamine ja teenige vaatamiste kaudu

Flirtymania on platvorm, kus kasutajad saavad pilte ja videoid jagada, Internetis kohtuda ja vestelda. Jagage oma sisu ja kandke oma teenitud vaated oma kaardile või e-rahakotile.

Me maksame iga postituse vaatamise eest ja lubame tasulist postitust (vaatajad maksavad selliste postituste eest). Iga vaate eest saate alates 0,04 dollarit.

online video chat rooms

Postitage sisu tasuta!

Teie armatuurlaud on passiivse sissetuleku allikas. Postitage pilte ja videoid, lisage vahvaid kirjeldusi ja koguge vaateid.

chat with boys and girls in online videochat

Fotod ja videod

Iga foto või video vaatamise eest tasub vaataja; iga 50 vaatamist - Flirtymania teenus

Kasutajate kaasamine

Jagage suhtlusvõrgustikes linki Ulive.Chat, postitage see oma veebisaidile või saatke oma sõpradele, et saada huvi teiega seotud inimeste ostude vastu.

Mida mitmekesisemad on teie postitused, seda suurem on teie sissetulek

Nüüd reklaamime aktiivselt huumori, cosplay ja anime, tüdrukute, spordi, kokanduse, koomiksite ja joonistuste postitusi.

Kust otsida postitusi

Postitage oma elust hetki või valige mõne muu sisuga teenus (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube, VK, Yandex) ja laadige see alla meie platvormile!

Lihtne raha välja võtta

Minimaalne väljamaksesumma on 30 dollarit. Kasutage VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe teenuseid või hankige arve raha väljavõtmiseks.

Väljamaksed ilma tagasimakseta. Hankige 100% oma sissetulekust ja jätke tagasimakse risk Flirtymania kätte

Ei usu, et see nii lihtne on?
Vaadake järele ja teenige juba täna!