Müü oma fotosid raha eest Internetis

Postitage foto- ja videosisu ning teenige vaatamiste kaudu. See on platvorm, kus kasutajad jagavad pilte ja videoid, kohtuvad ja veebis vestlevad. Jagage oma sisu ja eemaldage oma vaadetelt saadud tulu oma kaardile või e-rahakotti.

Me maksame iga postituse vaatamise eest ja lubame tasulist postitust (vaatajad maksavad selliste postituste eest). Iga vaate eest saate alates 0,04 dollarit.

Fotode müük Internetis

Postitage sisu tasuta! Teie armatuurlaud on passiivse sissetuleku allikas. Postitage pilte ja videoid, lisage lahedaid kirjeldusi ja koguge vaateid

Fotod ja videod

Iga foto või videovaate eest tasub vaataja; iga 50 vaatamist - Flirtymania teenuse poolt

Kasutajate kaasamine

Jagage Flirtymania linki sotsiaalsetes võrkudes, postitage see oma veebisaidile või saatke oma sõpradele, et saada huvi nende osaliste ostude vastu.

Kuidas oma fotosid müüa

Mida mitmekesisemad on teie postitused, seda suurem on teie sissetulek. Nüüd reklaamime aktiivselt postitusi huumori, cosplay ja anime, tüdrukute, spordi, kokanduse, koomiksite ja joonistuste kohta.

Kust otsida postitusi

Postitage hetki oma elust või valige muu sisuga teenus (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) ja laadige see meie platvormile alla!

Müü oma fotosid

Lihtne raha välja võtta. Minimaalne väljamakse summa on 30 dollarit. Kasutage VISA, Mastercardi, PayPali, Yandexi, QIWI, SEPA, Bitsafe teenuseid või hankige raha väljavõtmiseks arve.

Väljamaksed ilma tagasimakseta. Hankige 100% oma sissetulekust ja jätke tagasimakse risk Flirtymania kätte

Kus ma saan oma fotosid müüa?