Продам свої фотографії в Інтернеті за гроші

Публікуйте фото та відеоконтент і заробляйте на переглядах. Це платформа, де користувачі діляться фотографіями та відео, зустрічаються та спілкуються онлайн. Діліться своїм вмістом і знімайте свої заробітки з переглядів на картку чи електронний гаманець.

Ми сплачуємо за кожен перегляд публікацій і дозволяємо оплачувати публікацію (глядачі платять за такі повідомлення). Ви можете отримати від 0,04 $ за кожен перегляд.

Продаж фотографій онлайн

Розміщуйте будь-який вміст безкоштовно! Ваша інформаційна панель - це джерело пасивного доходу. Публікуйте фотографії та відео, додайте цікаві описи та збирайте перегляди

Фото та відео

Кожне перегляд фотографії чи відео оплачується глядачем; кожні 50 переглядів - службою Flirtymania

Залучення користувачів

Поділіться посиланням на Flirtymania у соціальних мережах, опублікуйте його на своєму веб-сайті або надішліть своїм друзям, щоб отримати інтерес від покупок тих, кого ви залучили.

Як продати мої фотографії

Чим різноманітніші ваші пости, тим більше ваш дохід. Зараз ми активно просуваємо пости про гумор, косплей та аніме, дівчат, спорт, кулінарію, комікси та малюнки.

Де шукати пости

Публікуйте моменти зі свого життя або виберіть сервіс з іншим контентом (Instagram, Facebook, Pinterest, Flickr, YouTube) і завантажте його на нашу платформу!

Продайте свої фотографії

Легко знімати гроші. Мінімальна сума для виведення становить 30 доларів. Використовуйте сервіси VISA, Mastercard, PayPal, Yandex, QIWI, SEPA, Bitsafe або отримайте рахунок для зняття грошей.

Виплати без повернення платежів. Отримайте 100% свого доходу і залиште ризики повернення грошей на Flirtymania

Де я можу продати свої фотографії?